Umudumuz aralık ayı diyenler....!!!!

kızlar benim moralim bozuk kafam karışık bebeğim olsun çok istiyorum ama şöylede bir durum var. ünv yi bitirdim çok oldu şimdi yüksek okulda öğr. görevlisiyim kadroya geçebilmem için birkaç sınavı geçmem gerekiyor dün sınava girdim berbattı. diğer sınav mayıs ayında ama hamilelik onun stresi korkutuyor beni korunmaya başlasammı yoksa bıraksam akışına olduğu zaman olsamı offfff çok kötü durumdayım

Merhaba, bende iki yıllık evlıyım gecen yıl yüksek lisansım var okulu bitirrmeden olmaz diye korunuyordum, korunmak için birgun hap içmeyı unutsam hamılemıyım dıye cok korkuyordum yuksek lısansı bıtırdım sımdı ıstıyorz ama kolay olmuyor pişmanım keşke akışına bırasaydım olursa olurdeseydım daha rahat başedebilridim bu süreçle ama şimdi kafaya taktıkca olmuyor.

gunaydın kızlar evet bekledıgım akıntı geldı :) dun gece ve bu sabah bekledıgım sıvı geldı yanı şeffaftı rengı :) sümüksü gibi belkı yumurtlama ama ben birşeyler oldugu taraftarıyım ınsallah bu sefer de bende bebeiş vardırda iğneye baslarım :) 3 aralıga dr randevu aldım sabah 10.30da hayırlısı olsun

haklısınız oluruna bırakmak en mantıklısı hayırlı zamanda versın hepımızede ınsallah..

canım bende ünv 4. sınıftayım ve haziranın başında son finallerim olacak bence bunları düşünme zaman çok hızlı geçiyor ben erteleme derim

hayırlısı bebişin seninledir inşallahhh

canım bat ın 1 aralıkmış ne kadar denemede ve denemenin üzerinden ne kadar geçtikten sonra hamile olabileceğin düşüncesi uyandı sende? çok merak ediyorum ilk belirti ne zaman gelir bulur bizi dye

ayy canım yaa geçmiş olsunn kahve limon yap birde patates haşlaması yee iyi gelir kıyamam

sağol canım.. evet yapacağım kahve limonu biraz dedim içim temizlesin ama patates yiyemem sağlıklı beslenme programım var havuç ve patates yasak yaklaşık 1 yıldır çıkardım hayatımdan onları gerçi arada patates kızartması olduğunda öyle 1-2 atıyorum ağzıma ama çok yemiyorum eski formuma döndüm sonunda bi de şimdi hamiş kalırsak zaten alacağız kilo o yüzden çoookk dikkat etmem lazım çoookk

Son düzenleme:
Benide eklermisiniz kızlar BAT 3 Aralık!...
İki defa kimyasal gebelik yaşadım umarım aynı şeyleri tekrar yaşamam,ikisindede adet gününden önce cok farklı belirtilerim olmadı sadece 10 gun kala falan sırtımda incinme gibi agrı hıssetmıstım ben ona yordum, tabı dıger hafıf belırtılerde yok degıldı,
Hayırılısı umarım herkesin dilediği kısa zamanda olur:18:

maşallah sana ben gayet balık etliyimm ama hiççç tınlamıyorum kaç yıl oldu artık kanıksadım bu halimi

maşallah sana ben gayet balık etliyimm ama hiççç tınlamıyorum kaç yıl oldu artık kanıksadım bu halimi

ya ben evlenirken 55 kiloydum sonra hızla kilo almaya başladım. 66-67 ye kadar çıktım. İlk defa böyle bişe olunca kötü oldum hemen diyetisyene başladım yürüyüş yaptım pilates yaptım veeee tekrar 55 aslında hedef 57.7 ydi ama ben 55.2 ye düştüm doktorum zaten çok şaşırıyordu bana süpersin ya diyip duruyordu sen alışmışsın balık etli haline o da güzel ama hamiş kalınca bir de onlar ekleniyor insan bunalıma giriyor sonra

canım bende evlendiğimde daha iyiydi kilom ama yıllar geçtikçe arttı ben kızımda hamileliğimde yalnızca 9 kilo aldımm o nedenle pek aldırmıyorummm ama ama yinede iyiyimmm acıcıkk hafif balık etliyimmmmm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…