Umudumuz aralık ayı diyenler....!!!!

yok canım hamilelik şüphem yok öyle 1 günde ama yolunda gitmeyen birşeylermi var acaba diye korktum

yok canım hamilelik şüphem yok öyle 1 günde ama yolunda gitmeyen birşeylermi var acaba diye korktum

bas agrını sıtresdeb falan olmustur cnm ama akıntı bendede cok var dok mantar ılacı falan verdı gecmedı ayaklarını sıkıtı tut bıde kadın doguma gıt rutun konturol yaptrr ıcın rahat etsın tatlım

canım onun ilişkiyle alakası yoktur merak etme...
bazen yumurtlama zamanlarında bende de baş ağrısı olabiliyooo merak edilecek bişi yokkk.
bu arada ilişkiden sonra şöyle bi saat yatmışsındır herhalde...sonra dışarı çıksada biş olmaz canımmm

Merhaba kızlarr benimde umudum aralık ayııı amaa yinede belli olmaz aşılamaya gidicem inşallahhh tutarrr çok tuhafım tutmaz hissi var amaa yinede bilemiyorum işteee:18::18:

dun sadece leke geldı bugun pet koydum cok az gelmıs adetı m bole olmaz cnm pet dolar yanı adet kanamsı gıbı degıl

ozamn hala ümit var canımmmm.adet kanı gibi gelmediği sürece yaniii
aslında sen bi kan testi yaptırıp doktora görünsen iyi olur bence ...

Merhaba kızlarr benimde umudum aralık ayııı amaa yinede belli olmaz aşılamaya gidicem inşallahhh tutarrr çok tuhafım tutmaz hissi var amaa yinede bilemiyorum işteee:18::18:
Allahım hakkında hayırlı olanı versin gülüm.....
moralini yüksek tuuuutttt lütfen...

ıns tutar tatlım neden umutsuz dusunuyosun herseyın bı zamanı var
inşallah canımmm bazen öyle insan umutsuz oluveriyor işte Moralimi yüksek tutmam lazımmm inşallah tutarrr
Allahım hakkında hayırlı olanı versin gülüm.....
moralini yüksek tuuuutttt lütfen...

Amin ayşenurcummm hepimizin hakkında hayırlısını nasip etsinnnn olmayan herkese nasip etsinnn inş....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…