Umudumuz aralık ayı diyenler....!!!!

aleynaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa yardım et banaaaaaa:)
bende evlendim 47 kiloydum şimdi 59 kiloyum çok moralim bozuk kaç kez rejime başlaıdm ama yapamadım..
bana nsl zayıfladıgını söyleseneee nolur yardım et:)dombili oldum dombili:)

47 de çok azmış be güzelim. Gerçi yaşına boyuna göre değişiyor ideal kilon. Canım benim ben diyetisyen yardımıyla kilo verdim kendi başına yapılan diyetler hiç sağlıklı olmuyor kilo versen bile bi saldınmı hemen geri alıyorsun. Günde 7 öğün yiyerek 10 dan fazla kilo verdim. Sana da diyetisyene gitmeni tavsiye ederim.

kızlar bana gülmeyin ama bende batmalar olmaya başladı ya bukadar erken belirti olurmu sizce

boyum kısa cnm ondan çok zayıf durmuyorum şimdii 50 olsam yeter bana.. 9 kilo vermem lasım..
çalışıyorum hiç düzneli yiyemiyorum.. sabah simit..ögle arası yemek yada ekmekarası bişy oluyor.. akşamda yine yemek nerden baksan iki ögün agır yiyorum ama alternatifim yok salata tarzı hafif yapan yerler yok.. evden de getirip yiyemem devlet dairesiiii.. hiç yemedende akşama kdr bisküvi ile olmuyor neyapcagımı şaşırdım

ben sana yazayım yapabilirsen yaparsın
sabahları domates salatalık 2 dilim kepek ekmeği 2 dilim peynir arada bir de yumurta (yumurta olunca peynir 1 dilim) haftada 2 kere yarım simit yiyebilirsin kepek ekmeği yerine
öğle yemeğinden 2 saat önce yeşil çay içebilirsen mutlaka iç,
öğle yemeğinde et balık veya tavuk tüketiyorsan mutlaka salatan olsun çorba içiyorsan ekmek yememeye dikkat et çorba yoksa 1 dilim kepek ekmek sebze veya kurubakla yiyorsan yoğurdun da olsun ve bunların suyunu yeme
ara öğünlerde bir avuç beyaz leblebi, bir avuç siyah kuru üzüm veya 3 tane kuru erik sonraki ara öğünde light bisküvi (onların içinde 6 tane var 3ünü yiyeceksinhepsini değil)veya çiziler varya peynirli kraker 15 tane ondan yiyebilirsin.
Akşam yemeği de öğle yemeği gibi
akşam yemeğinden 1.5-2 saat sonra meyve yiyebilirsin 1 er adet elma, mandalina, portakal, kivi
umarım uygulayabilirsin bunları...

ay keşke böle düzneli yiyebilsemmmmmmmmmmmmm benim asıl derdim herşeyde ekmek olması sabah simitt ögle arası yine ekmek akşam yemiyorum bi.. ben şimdi eve gitcem yazayım listeni kuzumm allah razı olsun inşş yapabilirm ama koşullar uygun deil

iş yerinde mi yiyorsun kahvaltı ve yemeği? :26:

iş yerinde mi yiyorsun kahvaltı ve yemeği? :26:

malesef cnmm hergün kahvaltı yapmıyorum yaparsam simit yada poaca yemem gerekiyor başka by yok çünkü.. mesela dün simit yedim bugun yemedim..yarın yerim diger gün yemem..ögleleyine hiç alternatifim yokk..
mesela şöle yasamsnece nslolur..
sabah yarım simit yesemm..simidin diger yarısını küçük tek yemelik yogurtlar var onla birlikte yiyip akşamda ne varsa azcık yesem.. offf ne zor iş ya bukdr kilo gitmz bide hamile kalsam yuvarlanırım artık

kızlar bana gülmeyin ama bende batmalar olmaya başladı ya bukadar erken belirti olurmu sizce

Perilous BAT en yakın olan sensin benımde 3 Aralık ve bugun cok fena kasık ve bel agrılarım var,sankı yarın adet olacakmısım gıbı senınde varmıs kasık agrıların acaba?

merhaba arkadaşlar fırsat buldukça buraya yazıyorum.aşamalarımı belki benim gibi arkadaşlar vardır.klomene başlamıştım bu ay yarın son içcem.yarın adetimin 8.günü.sanırım bu yumurtalar 14.gün falan çatlıyor dimi.yani bugün çalışma yapmassak olur dimi:)afedersiniz dün ve ondan önceki gün oldu,bugün boş yarın dolu oşekilde yapalım dimi.ya ne bilim yoksa bu yumurtanın nezman çatlayacağı belli olmaz hergün mü yapsak...ne dersiniz.siz nasıl yapıyorsunuz.

bebek isteyip istemediğime kararsızım ( hem çok istiyorum hem korkuyorum

nekdrlık evlisin cnm bide isteyip istememenin sebeblerin neler sakıncası yoksa anlatırmısın ona göre yorumlayayım..
ama ondan önce kendimi anlatayım:)
tam 1.5 senelik evliyim.... 1 sene boyunca zerre bebek düşünmedim hatta iki kez kondom yırtıldı diye ertesi gün hapı aldım ona ragmen idrar testi yaptım diger adet döngüm gelene kdr o testi yaparken öyle korkuyordumki ya çift çizgiyi görürsem diye. bebek istemememin sebebiii evliligim tam oturmamıştı ..bn alışamamıştım.. evdeydim sürkeli memleket deiştirdim ailemdn uzaktım bunalıma girdim bide çocuk düşüncesi beni iyicene bunaltıyordu..neyse uzun zamandır bekledigim iş tam evlili yıldönümümde gerçekleşti ogun işe başladım..işe başladıktan 1 ay sonrada bebek çalışmalarına başladım.. aslında ozamanda yaza kadr beklemeyi düşünüyordum ki iyiki düşünmemişim 4 aydır ugraştım olmadı..basit bşy sanıyordum hamile kalmayı ama öyle deilmiş..ha herşeyde bi kısmet vardır ben evlilgmiz 1 sene dolmadan hamile kalsaydım işe giremezdim..hamile olsam dogum yapsam keisnlikle çalışmaktan sogurdum..
ama hangi arkadaşım varsa hiç korunmayın diyorum..bu yaz yeni evlenen bi arkadaşım vardı sakın korunma dedim oda 1 sene düşünmüyordu neyse beni dinledi hiç korunmadı 4 aylık evli ve2 aylık hamile:)bebek için bekle bekle nereye kdr nslsa yapcaz bari hemen yapalım:) ondan kafanı karıştırma yap gitsin:)

Son düzenleme:

cnm kaç gündeir adet oluyorsun.. 14.gün layı 28 günde bir regl olan için gecerlii.. mesela ben 32 günde br oluyorum ondan 16. gün güya çatlıyor.. ama riske atma 1 gün arayla yapablirsen yap.. dün yaptıysan bugun yapma zaten :)yarın yaparsan sperm kalitesi ve hızı daha yüksek olur cnm:)için rahat olsun hergün yapmayı insanın yüregi bedei kaldırmas yahu arada dinlemek lasım:)

mayıs ayında çok önemli bir sınavım var ve ona engel olmasından korkuyorum. bu arada benim göğüslerde acı, kasıkta ağrı ve ayaklarda üşüme var adet belirtisidir dimi bunlar?

ya canım varya bende usandım ödev gibi yapmaktan bazı şeyleri.ama napim bu ay bari tutturalım dedim.bundan önce pek dikkat etmedik.belkide tutturamadık.bilmiyorum.bugün yapmıcaz mesela:)ya diyorumki millet korunrken hamile kalıyor biz ise gün gün sayıp yine tutturamıyoruz.gerçi verecek olan allah,ne kadar gün saysanda olacaksa olur,olmıyacaksa olmaz zaten biliyorum.ama napalım biz elimizden geleni yapalımda dimi kızlar...allah yardımcımız olsun...

mayıs ayında çok önemli bir sınavım var ve ona engel olmasından korkuyorum. bu arada benim göğüslerde acı, kasıkta ağrı ve ayaklarda üşüme var adet belirtisidir dimi bunlar?
valla cnm benim ayaklar üşüdügünde adet olurum:) ama herkeste aynı olmuyor.. bebek sınava engel olmaz.. benim arkadaşım 8 aylık hamileyken kpss ye girdi hamileykende kursa gitti:)sonucta hamile olcan hasta olmuycanki... sen hiç korunma kısmet nezamana olur bilinmez.. belkii sınavdan çok sonra hamile kalısın bellimi olur..

benim pskolojim bozuldu.. bşylri yanlışmı yapıyorum diyorum kendi kendime.. hayıt hapı varmışş hamile kalmaya yardımcı oluyormuş o aklıma yattı biraz araştırdım amaaa ilaç tarzı oldugundan kulanmakta istemiyorum ilaç kulllanmayı hiç svemiyorummmm biyeri yaparken biyeri maffediyor... dur bakalım bu ay ovuasyn testi kulancam ozaman nolcakk. rabbim isterse korunurken hamile kalırızzz dedigin gibi nsip kısmet ..saglıkla dünyaya getirelimde geç olsun:)

valla bilmiyorum canım 1 hafta dene istersen ne olacak bakalım. Evet çok haklısın üstüne bir de gebelik gelince fena oluyor özellikle emzirme dönemi daha da fena

kızlar bat a 10 gün var kan testi yaptırsam mı çok merak ediyorum çünkü 10 gün nasıl bekleyecem

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…