talihsizlikler neden hep üst üste gelir?

Haklısın aslında zorda kalınca tabi ki şart değil. Olmazsa olmaz değil. Sadece alıştığımız için arıyoruz biz.

Bazen belli dönemlerde herşeyin üst üste geldiği oluyor Allah sağlıkla sınamasın derim iki senedir bizdede sağlık sorunları üst üste geldi ilk önce kayınvalidem kanser oldu daha onun şokunu atlatamadan annem kalp krizi geçirdi bypass oldu sonrasında iyileşmedi bir türlü onuda atlatamadan eşim kansere yakalandı onunla uğraşırken ben ameliyat oldum artık Allah korusun oğluma artık bisey olcak diye aklım çıkıyordu çok zor zamanlar geçirdik. Yani oluyor böyle dönemler sıkmayın canınızı her şeyde vardır bir hayır

Montum eski değildi, ben kilo aldım ve giyince düdük gibi oluyor diye sattım. Nasıl idare edebilirdim kollarımı sıkan göğüslerimden ötürü fermuarı bile kapanmayan mont ile. Aynı montu sattığım fiyatta iki beden büyük bedenini alacaktım 2. el uygulamadan. Telefona gelince, camı kırılınca ekran komple gitti karardı bisikletle kaza yaptım diyede belirtmiştim halbuki basit çatlaklarla çiziklerle kurtulamayacağını telefonun tahmin edebilirsiniz.

ben öğrenci olduğum için ayrı evde yaşamıyorum bu çok uzun zamandır böyle başka özel/ailevi sebeplerden ötürü

Evet 2. el uygulama kullanıyorum orada satmıştım montumu ve aynı fiyata aynısının iki beden büyüğünü buldum çok sevdiğim bi mont. normalde satmazdımda kilo aldığım için satmıştım aynısını bulunca

once tasinmak istedigimiz evde ev sahibi sorun cikardi. sonra 6000liralik bisikletimiz calindi. sonra 3 aylik bebegimi düşürdüm. sonra gozum hic bir talihsizligi, hic bir tersligi görmedi. allah beterini vermesin!

Esiniz hala kansermi

Ailenle yasa pandemi döneminde okul mu var sanki

Sabır edip corona nın bitmesini bekleyeceğiz. Kuru ekmek bulursak oturup şükür edeceğiz kuru ekmek yiyorsak aç değiliz

Elektrik supurgesi falanda mesela boyle seylere ne gerek var? :))
Buzdolabına da gerek yok üfleyerek soğutabiliriz. Ben elektrik faturası gelmesin diye öyle yapıyorum.

Şaka bir yana. Gerçekten dertler hep üst üste geliyormuş gibi hisseder insan. Ben gerçekten üst üste geldiğini düşünmüyorum ama zaten dert sahibiyken üstüne başka dert gelince bu çok göze batıyor. Rahat bir zamanınınızda telefonunuz bozulsaydı aa talihsizlik diyip üstünde durmadan geçerdiniz. Ama diğer sıkıntılar da olduğu için daha çok rahatsız ediyor sizi. Üst üste geliyorlar diye düşünüp bir de ona üzülmek yerine daha realist bakmakta fayda var diye düşünüyorum. Her sorunu ayrı ayrı ele alıp çözüm bulmaya çalışmak. Diğer türlüsü ekstra stres getirir sadece.
İlgi alanınız veya üniversitede alanınız nedir bilmiyorum ama belki onunla da ilgili olarak kendinizi geliştirip internet üzerinden iş yapmak üzere uğraşabilirsiniz. Hem kendinize yatırım yapmış hem de ilerde normal bir işte çalışsanız bile istediğinizde edinebileceğiniz ek geliriniz olur. Web tasarımı, içerik yazma, çeviri, çizim tasarım işleri vb gibi işler olabilir. Bu aralar online sipariş konusu özellikle çok revaçta firmalar süreçlerini onlinea taşıyor veya iyileştiriyor.

Konu sahibi ben degilim, yanlış oldu sanırım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…