Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Aşkım eşim alcak şimdi onun halısaha maçı var dönüşte testi alıp gelcek 12 gibi bende zaten çok sıvı almayacağım 1 2 saat geçmiş olcak herhalde belli olur umarım 🥲😍😂🤲
Tamam o zaman kuzum zaten daha iyi olur sıvı almadan beklersen hadi hayırlı haberlerle gel insallahhh😍😍😍🤲🏻

Bugun veremedim ya yarin vercem nasipse. Allah isteyen herkese nasip etsin☺️ ben gecen ay kimyasal gecirdim hayalet çizgiydi ama bu oyle değil gibi inşaallah 🥰
Bende geçen ya kimyasal geçirdim cabim aynen benimde silik çizgiydi. Inşallah bu sefer sağlıklı bi gebelik olur ikimizinde benim bata daha bi hafta var ♥️

Bende bende 😂😂 Bian önce geçsin şu bi hafta ve birbirimize güzel haberler verelim inşallah 🙏🙏
Aminnnnn ❤️❤️❤️ bende 2 gündür kahverengi akıntı başladı. Sende var mı öyle bişey. Adet öncesi akıntı mı yoksa yerleşme kanaması dedikleri mi bilmiyorum. Oğlumda hamilelik beklemediğim için hiç farkında değilim.

Ayyyy çok heyecanlı şu anda belirtilerin neler 👀
Canım şuan çok bir belirtim yok sadece ara ara batmalı kasık ağrılarım oluyo regl ağrısı gibi ağrıda giriyor ve gaz sancısı çok var ama hamilemiyim emin değilim ya bu ay ben umudumu yitirmiştim açıkcası 🥲🥲 12 de test yapacağım umarım pozitif çıkar 8 9 aydır bu anı bekliyorum gerçekten çok zor bir durum Allah isteyen herkese en yakın zamanda nasip eder insallah 🤲

X