Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Benim yumurtlamam 1 ve 2 şubattaydı, 3 şubat çatlama gördüm. 14 ünde erken gebelik negatif çıktı. Yarın erken gebelik mi yapsam kaset mi yapsam bilemedim, malum erken gebelik testleri çok pahalı harcamak istemiyorum😂
Benim gibi yap adeti bekle

Hayırlısı bakalım 😂 zamanda geçmiyo tam olarak Baska birseye de odaklanılmıyo ben test yapıcam galiba bugun yada yarın.
Bende yapmak istiyorum ama 2 gündür ara ara kasıknağrım ve baş ağrım var sanki adetim erken olacak gibi hissediyorum aralıkta üzüldüm birsz çift çizgi görüp sonrasında malesef gördüm kırmızıları

Benim de 18 19 şubat gibi bat ama regl belirtilerim var😔 kasıklarım, belim ağrıyor ara ara aniden gelen bulantı oluyor ama sanmam ki hamilelikten olsun. Akıntım var bi de durup durup kesin şimdi adet oldum diyip tuvalete koşuyorum. Batı 18 19 şubat olanlarla ortak test etkinliği mi yapsak acaba 😂
Aynı belirtiler bendede var test yapmaya da korkuyorum etkinlik olursa katılabilirim 19 şubat benim de 🌸🥰

Aslında en doğrusu o ama insan merak ediyor. Kendimi tutmayı denicem, inş başarırım😅
Dilerim sana diyorum ama bende çTlıyorım beklerken önceki aylarda 4. Gün itibariyle başlardım testlere🤦🏼‍♀️ Tabi hüsran ama insan alışıyor sanırım negatif testlere falan bakalım inşallah yüzümüz Güler bee

Benim de 18 19 şubat gibi bat ama regl belirtilerim var😔 kasıklarım, belim ağrıyor ara ara aniden gelen bulantı oluyor ama sanmam ki hamilelikten olsun. Akıntım var bi de durup durup kesin şimdi adet oldum diyip tuvalete koşuyorum. Batı 18 19 şubat olanlarla ortak test etkinliği mi yapsak acaba 😂
Bak şimdi gördüm bu yorumu sen adet oldum zannediyorsun y ben kimyasal gebelik yaşadığım zamandı her gün gece adet oldum of her yer battı diyerek uyanıyordum aaa bir şey yok öyle ola ola öğrendim ki hamileyim ama kısa sürdü hemen düştü işte bu kısmı geçersek o adet oldum hissi de gebelik belirtisi

26 günüm biterken hala regl gelmedi nerdeyse bir senedir bu gün öğle saatlerinde başlıyordu ilk defa 27 güne uzayacak gibi duruyor. Artık yarında gelmezse şüphelenmeye başlıcam şuan sevinmemek için çok zor duruyorum hayallerim suya düşecek diye 😂

Bende mutlulukla şaşkınlık arasındayım :) Ben Ağustos sonundan beri folbiol alıyorum ama folik asit olarak, doktor değiştiriyor mu duruma göre. İyi yapmışsın bende öyle yapsam diyorum da eşim aşırı panik şuan :) Hayırlı uğurlu olsun , isteyen herkese nasip olsun inşallah
Öyle böyle derken doktora gidemedim canım
Başka işler oldu derken tahlil yine yaptım 9bini geçti şükür 6 hafta sanırım

Eklentiler

• Screenshot_20220216-192121_e-Nabz.jpg
    Screenshot_20220216-192121_e-Nabz.jpg
    89 KB · Görüntüleme: 82
Canm benim de ovulasyon testim bu bakar mısın ama ben sıvı aliminn üzerinden 2 saat geçmesi gerwktigini bilmiyordum ve suyla beraber kahve içtim bir saat geçmeden yaptim
C de tam koyulasmamis sıvı alımından dolayi heralde ama iki cizgi arasindaki fark önemli cok fark yok iyi ikiside yakin birbirine gibi😃 tam bilemedim 😃

Bak şimdi gördüm bu yorumu sen adet oldum zannediyorsun y ben kimyasal gebelik yaşadığım zamandı her gün gece adet oldum of her yer battı diyerek uyanıyordum aaa bir şey yok öyle ola ola öğrendim ki hamileyim ama kısa sürdü hemen düştü işte bu kısmı geçersek o adet oldum hissi de gebelik belirtisi
Ay şu son bir saate 4 5 kez kontrol ettim şimdi kesin adet oldum diye. Ama bakıyorum akıntı gelmiş sadece. Belim karnım kasıklarım ağrıyor. Bir an oluyor ki tamam yok bu kadar ağrıya en geç yarın sabaha adet olurum diyorum. Umudum azaldı çok ama, inşallah gebelik belirtisidir😔

Dilerim sana diyorum ama bende çTlıyorım beklerken önceki aylarda 4. Gün itibariyle başlardım testlere🤦🏼‍♀️ Tabi hüsran ama insan alışıyor sanırım negatif testlere falan bakalım inşallah yüzümüz Güler bee
İnşalllah ya cidden o negatifi görmek insanın moralini çok bozuyor

X