Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canım bende adet belirtisi yok ara kasık ağrım var çok az belim ağrıyor ama bugün akşam üstü 2 kez öyle bir sulu sıvı akıntı geldi ki afedersiniz çamaşırım tamamen ıslandı nerdeyse nedir bilmiyorum ama 🤷🏻‍♀️Bekle bekle valla zaman geçmiyor😃
Bende de adet ağrısı ve açık kahve akıntı var canım umarım bu yaşadıklarımızın hepsi miniklerden kaynaklanıyordur 🙂🙂

İkisinden de al bence ama eğer reglin günü gelmişse kaset al ne olur ne olmaz bazen geç döl oluyor o nedenle erken gebelikte düşük betayı söyler bu şekilde de kontrol etmiş olursun
Evde ikisinden de var yarın tam regl günü değil o yüzden önce erken gebelik yapsam daha iyi gibi sanırım

Ahahah bir an hem mutlu hem gerginlik hissettim :) iki çocuk birde hoş da doğurması hele .. İnsan düşünüyor:)
Valla ben olsa fena olmaz diyorum bir avazda çıksın 37 sonrası 2. Yi ne ara yapalım daha 1. Gelmedi diyorum hayırlısı ☺️

Ben yarın sabah kalktığımda regl olmamışsanim yapmayı planlıyorum. Şu an kadar bel ve karın ağrım var ki kesin olurum diyorum ama 😔
İnşallah olmazsın canım bu ay bende öyle hissediyorum her an adet olacak hissim var baş ağrım kasık ve bacak ağrım var ara ara gelene kadar ümit vaar bakalım kötü düşünme

Benim dün yoğun sarı akıntım olmuş günlük ped kullanıyorum öyle farkettim kaşıntı yok kötü koku yok bi de idrar kokum değişik dünden beri.Mikrop mu kaptım biyerden diye düşünüyorum ama ne yanma var ne rahatsızlık var dediğim gibi kaşıntı da yok.2 gün var reglime geçen ay tuttuğum notlara baktım bu dönemlerde akıntım yokmuş göğüs ağrım varmış bu ay sadece şişlik var ağrı yok.Ayarsız vücudumu seviyim Ya sabır çektiriyo yine
Ama kokusuz akıntı pregestron yükselince oluyor östrojen falan.oda gebelikle yükseliyor falan filan ne bileyim umutlandıran ben olmak istemem ama ben şüpheli gördüm halini bu ne dersin

Adet günün geçmeden yapma canım bak ben bugun yaptım negatif yumurtlamamın 11. Günü. Suan düşünüyorum adet gelip geçmeden neden bu hataya düşüyoruz. Geçen sefer bile tüm belirtilerim adetten sonra basladı suan bende belirti de yok
Haklısın canım benim o zaman 3 gün geçmişti erken kan vermedim ama sanırım kimyasaldı adet günü kan verdim 3 e yakındı değer

Ama kokusuz akıntı pregestron yükselince oluyor östrojen falan.oda gebelikle yükseliyor falan filan ne bileyim umutlandıran ben olmak istemem ama ben şüpheli gördüm halini bu ne dersin
İnsanın kendini kaptırası geliyo da bu ay yıkılmak yok hiç kaptırmadım kendimi hala çok iyi gidiyorum düşün bat 18 kim tutabilirdi beni bu güne kadar test yapmamam için 😅Sabah herşey çıkıcak ortaya bakalım hayırlısı neyse o olsun eğer varsa bişey bu da olabiliyomuş deriz 😅Progesteron konusunu ben pek anlamadım benim referans aralığındaydı Aralık sonunda bakılmıştı ama çok değişkenmiş 1.5 aydır göğüs akıntım var sanırım ondan kaynaklanıyomuş ama kendi akmıyo sıkınca geliyo minicik damla iki göğsümden de.Doktoruma sorduğumda sıkıp durma oranı buranı demişti 😅

Canım şuan çok bir belirtim yok sadece ara ara batmalı kasık ağrılarım oluyo regl ağrısı gibi ağrıda giriyor ve gaz sancısı çok var ama hamilemiyim emin değilim ya bu ay ben umudumu yitirmiştim açıkcası 🥲🥲 12 de test yapacağım umarım pozitif çıkar 8 9 aydır bu anı bekliyorum gerçekten çok zor bir durum Allah isteyen herkese en yakın zamanda nasip eder insallah 🤲
Yaaa kalbim seninle bekliyorum heycanla benide etiketle mutlakaaaaaa 🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🎈🎈💃🏻💃🏻💃🏻💃🏻💃🏻

C de tam koyulasmamis sıvı alımından dolayi heralde ama iki cizgi arasindaki fark önemli cok fark yok iyi ikiside yakin birbirine gibi😃 tam bilemedim 😃
İkincisi sıvı alımından 2 saat sonra

Eklentiler

• IMG20220216225642.jpg
    IMG20220216225642.jpg
    45,4 KB · Görüntüleme: 58
X