Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canım şuan çok bir belirtim yok sadece ara ara batmalı kasık ağrılarım oluyo regl ağrısı gibi ağrıda giriyor ve gaz sancısı çok var ama hamilemiyim emin değilim ya bu ay ben umudumu yitirmiştim açıkcası 🥲🥲 12 de test yapacağım umarım pozitif çıkar 8 9 aydır bu anı bekliyorum gerçekten çok zor bir durum Allah isteyen herkese en yakın zamanda nasip eder insallah 🤲
Hadi bakalım hayırlı haberleri bekliyoruz 💃🏼💃🏼💃🏼

Aminnnnn ❤️❤️❤️ bende 2 gündür kahverengi akıntı başladı. Sende var mı öyle bişey. Adet öncesi akıntı mı yoksa yerleşme kanaması dedikleri mi bilmiyorum. Oğlumda hamilelik beklemediğim için hiç farkında değilim.
Yok canım benim beyaz akintim var yumurtlamadan beri. Ama seninki bence yerleşme olabilir o zaman daha önce oluyo muydu adetten önce

Aşkım eşim alcak şimdi onun halısaha maçı var dönüşte testi alıp gelcek 12 gibi bende zaten çok sıvı almayacağım 1 2 saat geçmiş olcak herhalde belli olur umarım 🥲😍😂🤲
Olur olur ben de gece 12de sıvı alımına falan dikkat etmeden yaptım silik de olsa varsa çıkıyor inşallah sizin de çıkar

E B R U E B R U F ftkz kızlar sizde durumlar nasıl? Meraktan çatlıyorum koca koca 1 haftamız var daha
Canım bende adet belirtisi yok ara kasık ağrım var çok az belim ağrıyor ama bugün akşam üstü 2 kez öyle bir sulu sıvı akıntı geldi ki afedersiniz çamaşırım tamamen ıslandı nerdeyse nedir bilmiyorum ama 🤷🏻‍♀️Bekle bekle valla zaman geçmiyor😃

Saol kuşum eksik olma da mucize olur 😅Günü kaçırdık malum
Boşver yaaa bende kaçırdım aöa bende 23 te yapacağım ama sana destek bende sabah yapacağım bir tane 😉 tek çıkarsak yalnız çıkma diye eşim test almaya gitti yarın ki gruba destek atayım dedim üzülmek yok

Offfffff ben çok umutsuzdum yarın test yapmaktanda vazgeçmiştim şimdi pik çıkınca çok heyecan yaptım umarım hamileliktendir ya 🙏🙏🙏🙏🙏
Yap yap hadi birbirimize destek olalım yarın negatifler bir birine pozitifler birbirine destek olsun böyle böyle güçleneceğiz bu testlere karşı

Kızlar ben de yarın sabah yapacağım test. Bat 18 19 civarı. Kaset mi yapayım erken gebelik mi? Test zinciri oluşturalım😂
İkisinden de al bence ama eğer reglin günü gelmişse kaset al ne olur ne olmaz bazen geç döl oluyor o nedenle erken gebelikte düşük betayı söyler bu şekilde de kontrol etmiş olursun

Boşver yaaa bende kaçırdım aöa bende 23 te yapacağım ama sana destek bende sabah yapacağım bir tane 😉 tek çıkarsak yalnız çıkma diye eşim test almaya gitti yarın ki gruba destek atayım dedim üzülmek yok
Benim dün yoğun sarı akıntım olmuş günlük ped kullanıyorum öyle farkettim kaşıntı yok kötü koku yok bi de idrar kokum değişik dünden beri.Mikrop mu kaptım biyerden diye düşünüyorum ama ne yanma var ne rahatsızlık var dediğim gibi kaşıntı da yok.2 gün var reglime geçen ay tuttuğum notlara baktım bu dönemlerde akıntım yokmuş göğüs ağrım varmış bu ay sadece şişlik var ağrı yok.Ayarsız vücudumu seviyim Ya sabır çektiriyo yine

X