Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Aynen öyle bana da ya belirtin var mı hiç
Valla kuzum her ay adet dönemi yaşadığım belirtilerin aynısını yaşıyorum herşey mevcut kasık ağrısından tut herşey bugün de adetimin gelmesi gerekiyor normalde gelmedi daha ama gecikmede yaşıyorum ara sıra yani anılacağın hamilelik belirtileri de aynı adet belirtisi de beklemedeyim gerginim huzursuzum yine görücem kırmızıları diye bilmiyom Allah yüzümüze baksın

Selam kızlar, sağlık ocağında hormon tahlillerimi yaptırmıştım ve PROLAKTİN hormonu yüksek çıkmıştı diye yazmıştım sağlık ocağındaki doktorum kadın doğumcuya gitmem gerektiğini söyledi ve bu gün gittim gitmişken BETAHCG Tahlili istedim veeeee BETAHGC 72.31 çıktı 🥰🥰🥰🥰
Hayirli ugurlu olsun saglikla gelsin insallah 🤲🥰

Amin canım bu doğum kısmını hiç bilmiyordum umarım saçma sapan bir şeyler ile karşılaşmam yeterince herşey saçma zaten ki ben hayatımı kolaylaştıran şeylere adamıştım şuan çok karmaşık geliyor burada yaşam şartları onlara uymak zor türkiyede olsalar dünya varmış derler aslında yazık üzülüyorum düşünsene bir başka hayat mümkün ama haberleri dahi yok bundan.sadece turist kadar en fazla bizde her konu rahat hakkımızda hayırlısı artık
Hayirlisi olsun canim herseyin. Ben ergenlikte geldim buraya alismak zor oluyor neyseki ailem yanimda. Zamanla alisirsin en az bir 5 yil gerekiyor. Rahatina, buraya alistiktan sonra sana tr cok karmasik gelecek. Isvicre kucuk bir ulke insan az, en azindan almanyada kafani nereye cevirsen türk :) umarim kolay alisirsin, birazda almancani gelistirirsen bu surecte rahat edersin kolaylasir hersey. Doguma doktorunla birlikte karar vereceksin ondan endisen olmasin kesinlikle son anda degisikliker olursa o baska. Benim suyum geldi sancim yoktu 24 saat bekletip suni sanci verdiler, aslinda suda dogum konusmustuk doktorumla ama ebeler kendimi cok kastigimi söylemis epidural yapalim demisler doktoruma sagolsun surekli geldi gitti cok ilgiliydi. Hastane, dogum kisminda sana bebek gibi davranacaklarindan emin ol.

Kocaman bir sürpriz bu ne güzel çok sevindim ocakta senin kimyasal Olmuştu çok üzülmüştüm neyse ki kısa sürdü üzüntüler çabucak oldu gözünaydın olsun
Evet Canım maalesef kimyasal olmuştu, Allah'a şükür HCG yüksek çıktı cuma günü tekrar baktiracagim inşallah sağlıklı bir şekilde devam eder ve isteyen herkese nasip olur 🤲🏻

Hayirlisi olsun canim herseyin. Ben ergenlikte geldim buraya alismak zor oluyor neyseki ailem yanimda. Zamanla alisirsin en az bir 5 yil gerekiyor. Rahatina, buraya alistiktan sonra sana tr cok karmasik gelecek. Isvicre kucuk bir ulke insan az, en azindan almanyada kafani nereye cevirsen türk :) umarim kolay alisirsin, birazda almancani gelistirirsen bu surecte rahat edersin kolaylasir hersey. Doguma doktorunla birlikte karar vereceksin ondan endisen olmasin kesinlikle son anda degisikliker olursa o baska. Benim suyum geldi sancim yoktu 24 saat bekletip suni sanci verdiler, aslinda suda dogum konusmustuk doktorumla ama ebeler kendimi cok kastigimi söylemis epidural yapalim demisler doktoruma sagolsun surekli geldi gitti cok ilgiliydi. Hastane, dogum kisminda sana bebek gibi davranacaklarindan emin ol.
Çok teşekkür ederim alakalı mesajın için sudan çıkmış balık gibiyim ben şimdilerde kurs yeni başladı ben çok yeniyim bakalım hayırlısı olsun hakkımızda.bir şekilde alışacağız bakalım nasipte ne varsa

Adet öncesi akıntı hamilelik belirtisi olan akıntıdan farklı oluyor dmi 😔 adet öncesi daha sulu hamilelik belirtisi olan daha kıvamlı bu doğru mu arkadaşlar 🙇🏼‍♀️

partalina_ partalina_ S sedacamasal hepsonradan hepsonradan
Sonuç yeni çıktı kızlar 2.7 şu anda ağrıdan geberiyorum. Kasıklarım belim kopuyor ağrıdan, bacaklarıma kadar vuruyor. Dış gebeliği de bugünlerde 6 değerle öğrenmiştim sonra çok güzel yükselmişti hatta, yine yükselir diye korkuyorum şu anda. Umarım bu kadar ağrı regl olacağım içindir

Sonuç yeni çıktı kızlar 2.7 şu anda ağrıdan geberiyorum. Kasıklarım belim kopuyor ağrıdan, bacaklarıma kadar vuruyor. Dış gebeliği de bugünlerde 6 değerle öğrenmiştim sonra çok güzel yükselmişti hatta, yine yükselir diye korkuyorum şu anda. Umarım bu kadar ağrı regl olacağım içindir
Nolur bir daha -dış ve -gebelik kelimelerini yan yana kullanma gözünü sevdiğim. Sonuçta gebe değilsin ve yarın regl olacaksın.. bol bol su iç.. rahat uyuman için bitki çayı, süt vb. bişeyler iç.. başka şey düşünme 😊

Neden bilmiyorum ama benim yaklaşık 10 gündür ki hafif ateşim çıkıyor halsizleşiyorım hafif boğazım ağrıypr geri geçiyor test yaptım covid değilim.10 gün önce dedim ki heralde yumurtlama belirtisi hatta akıntım ve hafif Kahverengi leke de oldu tabi değerlendirdim bir kaç gün daha devam edip geçti ama bugün yeniden başladı.halsizlikten bir tuhafım boğazım yine diken yutmuş gibi hafifçe ateş oluyor gidiyor.ama ben bitkinlikten yatağa yapışıyorum.var mı aranızda böyle tuhaf şeyler yaşayan

Ama belli olmaz ki bir dış gebelik oldu diye hep olmaz kendine sıkıntı etme bak boşver düşünme belki sağlıklı yükselir bir de öyle düşün hemen istememezlik yapma hisseder tamam zigot falan ama sonuçta canlı bir hücren o senin

Nolur bir daha -dış ve -gebelik kelimelerini yan yana kullanma gözünü sevdiğim. Sonuçta gebe değilsin ve yarın regl olacaksın.. bol bol su iç.. rahat uyuman için bitki çayı, süt vb. bişeyler iç.. başka şey düşünme 😊
Haklısın kuzum, stres yaptıkça da gelmeyecek sanırım. Umarım sabaha güzel haberlerle günaydın derim size ☺️
Ama belli olmaz ki bir dış gebelik oldu diye hep olmaz kendine sıkıntı etme bak boşver düşünme belki sağlıklı yükselir bir de öyle düşün hemen istememezlik yapma hisseder tamam zigot falan ama sonuçta canlı bir hücren o senin
Öyle korkunç bir tecrübe ki benim için, Allah kimseye yaşatmasın 🙏 işin içinde çatlatma iğnesi olunca bu kadar gecikmeyle sağlıklı bir gebelik olmaz kuzum ya, o yüzden regl olmak için dua ediyorum şu anda. Allah hepimize geç de olsa sağlıkla versin 🙏 ama bunu düşünerek uyumayacağım 🥰

Neden bilmiyorum ama benim yaklaşık 10 gündür ki hafif ateşim çıkıyor halsizleşiyorım hafif boğazım ağrıypr geri geçiyor test yaptım covid değilim.10 gün önce dedim ki heralde yumurtlama belirtisi hatta akıntım ve hafif Kahverengi leke de oldu tabi değerlendirdim bir kaç gün daha devam edip geçti ama bugün yeniden başladı.halsizlikten bir tuhafım boğazım yine diken yutmuş gibi hafifçe ateş oluyor gidiyor.ama ben bitkinlikten yatağa yapışıyorum.var mı aranızda böyle tuhaf şeyler yaşayan
Sanki saydıkların erken hamilelik belirtisi gibi 🤭🤭 covidde de benzer şeyler var evet ama negatifim diyorsun.. dinlenmeye çalış, vitamin al.. bata kaç gün kaldı 🤗

X