Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar beni de ekleyebilir misiniz bat 28 Şubat belki uğurlu gelir🙏🎈 hepiniz güzel haberler alırsınız inşallah 💖

Ayyyy hamilesin yaaa bende haber bekliyordum oyyy sağlıkla al inşallah çok mutlu oldum tanımıyorum ama valla sarilirdim şuan Allah'ım keşke inşallah bana da nasip etsin ya ayyy çok sevindim kuzum pik ne zamandı senin ne zaman degerlenmistirdiniz
Sen benim burdaki ilk arkadaşımsın hep dua edicem sana inşallah sana da bekleyen herkese de nasip olsun 💗💗 1 ocak yumurtlama 2 ocak çatlamaydı önce ve sonrasını aralıksız değerlendirmiştik. 🌸

Bak kafana takma benim kuzenim iş arkadaşım aşırı kilolular noldu çatır çatır ikiside doğurdu hatta birisi 2. Yi yaptı da evet kilo sorun ama çözümsüz değildir gebelikte bile her durum gözetleniyor
Çok haklısın canım Allah razı olsun şuan sadece değerimin yükselmesini bekliyorum umutla. Başka hiçbişey düşünmüyorum. Benim eski iş arkadaşımda 115 kilo ile hamile kalmıştı 130 kilo ile doğuma girmişti öyle örnek çok

Çok haklısın canım Allah razı olsun şuan sadece değerimin yükselmesini bekliyorum umutla. Başka hiçbişey düşünmüyorum. Benim eski iş arkadaşımda 115 kilo ile hamile kalmıştı 130 kilo ile doğuma girmişti öyle örnek çok
İlber ya sen betaya odaklan bak nasıl bir mucizen seninle oldu gerisi teneke herkes herşeyi söyler tamam yanlış değil oda sağlık ve gebelikte kan şekeri vs bir sürü detayı var ama herşey sırayla önce önümüzdeki köprüyü geçelim

İlber ya sen betaya odaklan bak nasıl bir mucizen seninle oldu gerisi teneke herkes herşeyi söyler tamam yanlış değil oda sağlık ve gebelikte kan şekeri vs bir sürü detayı var ama herşey sırayla önce önümüzdeki köprüyü geçelim
Allah razı olsun sizlerden o kadar çok şey öğrendimki burası bana çok iyi geliyor 🙏🥰💞 sabırla bekliycez Allahım bekleyişte olan herkesin beklediklerini nasip etsin hayırlısıyla 🙏

Kızlar herkese merhaba
Bu sabah burnum kanadı. Bu bir belirti olabilir mi acaba düşüncelerinizi bekliyorum.
Portuga Portuga arkadaşım soruma gülmüşsün ama sorumun cevabını buldum. Seninde konuyla ilgili bilgin olması açısından aşağıya açıklamayı ekliyorum.

Artan hormon seviyeleri ve kan üretimi, burundaki mukoza zarlarının kolayca şişmesine, kurumasına ve kanamasına neden olabilir. Bu durum da burun tıkanıklığı ve/veya burun akıntısına neden olabilir.

Sen benim burdaki ilk arkadaşımsın hep dua edicem sana inşallah sana da bekleyen herkese de nasip olsun 💗💗 1 ocak yumurtlama 2 ocak çatlamaydı önce ve sonrasını aralıksız değerlendirmiştik. 🌸i

Sen benim burdaki ilk arkadaşımsın hep dua edicem sana inşallah sana da bekleyen herkese de nasip olsun 💗💗 1 ocak yumurtlama 2 ocak çatlamaydı önce ve sonrasını aralıksız değerlendirmiştik. 🌸
Benimde 4 ocakti canım benim de sen burda ilk arkadasimsin🤭🥰 rabbim hepimizin duasını kabul etsin ama mutlu ettin beni Allah razı olsun bende Çarşamba yapacağım ama belirtiler bir var bir yok ondan korkuyorum ya

🌸🌸🌸 teşekkür ederim çiçeğim.ilk bu konuya hayırlı olsun mesajını ben açmışım 🙈 bu arada sende durumlar nedir
Eveet🌸😍 kuşum ben kimyasal geçirdim bu ay ne yazık ki şimdilerde de ovülasyondayım ama aşorı yoğun iş hayatım bu aralar eve gelir gelmez sızıyorum bir iki gün önce falan yumurtladım baya kasık ağrısı akıntı vs ile anladım ama geçti, umudum mart sonuna bakcaz artık🤷🏻‍♀️

Eveet🌸😍 kuşum ben kimyasal geçirdim bu ay ne yazık ki şimdilerde de ovülasyondayım ama aşorı yoğun iş hayatım bu aralar eve gelir gelmez sızıyorum bir iki gün önce falan yumurtladım baya kasık ağrısı akıntı vs ile anladım ama geçti, umudum mart sonuna bakcaz artık🤷🏻‍♀️
Olacak olacak merak etme mart verimlilik ayı 😎

Selam kızlar benim bat 26 Şubat ovulasyon testi denedim bu ay 7 Şubat akşam pik oldu 9 Şubat akşam siliklesti ben 5 789 Şubat değerlendirdim 9 Şubat çatlama sanırım ondan sonra annemin hastane işleri vardı 13 Şubat değerlendirebildim sizce hamilelik olur mu 10/11/12 değerlendiremedik😞

-Arwen- -Arwen- bat 23 şubat daha önce yazmıştım ama etiketlememişiö seni göremedin sanırım :)
Burayı okumaya başkadığımdan beri piskolojik olarak sanki bütün belirtiler var çok etkileniyorum :) rüyamda falan görüyorum bakalım ne olacak
Canım kaçırmışımdır sayfalar çook yoğun oluyo bu aralar da fazla giremiyorum etiket olmayınca zor oluyo görmek, hemen ekliyorum bol şans🍀

Canım benim iuan gebeliğin sağlıklj olup olmadığı konusjnda takip yapılıyo bugün kan verdim sonuç yarın çıkacak yarını bekliyorum sana haber vermek için
Canım benim inşallah her şey yolundadır çok mutlu oluyorum bebişler geldikçe, sağlıkla ilerlesin🌸🥰

Selam kızlar benim bat 26 Şubat ovulasyon testi denedim bu ay 7 Şubat akşam pik oldu 9 Şubat akşam siliklesti ben 5 789 Şubat değerlendirdim 9 Şubat çatlama sanırım ondan sonra annemin hastane işleri vardı 13 Şubat değerlendirebildim sizce hamilelik olur mu 10/11/12 değerlendiremedik😞
Olabilir canım gayet güzel değerlendirmişsiniz bence ❤

Kuzum ada çayı yok da yeşil çay içeyim bari. Her gün kaynar suyla yıkanıyorum, bol yürüyüş yaptım 2 gündür. Sancı falan da yok.. hayatımda hiçbir zaman, hiçbir ilaçla 29günün üstüne çıkmadı reglim ve yarın 29.gün, mutlaka olması lazım. 30 günü asla görmedim

İğne gecikme yapmaz bende de, duphaston geciktiriyor bence. Bekliyorum valla boş boş, hayırlısı...
Duphaston gecen ay ben de de gecikme yapmıştı ama bu ayda kullandım bu ay yapmadı sen hala hamile olabilirsin, 😃

X