Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar sizce benim için umut var mıdır? Olsa çıkar mıydı bugün?
Bence her zaman umut var. Benim regle 3 gün kala kanda bile negatifti. Dün regl günümdü bugün değerim 70 çıktı. Sağlıkla gelişir inşallah 🙏 buradaki arkadaşlar hep diyor ya regl olana kadar umut var diye bende katılıyorum 🥰🥰

Kızlar yumurtlama demi bu?
IMG_20220214_185825.jpg

Bence her zaman umut var. Benim regle 3 gün kala kanda bile negatifti. Dün regl günümdü bugün değerim 70 çıktı. Sağlıkla gelişir inşallah 🙏 buradaki arkadaşlar hep diyor ya regl olana kadar umut var diye bende katılıyorum 🥰🥰
Ay maşallah yaa inşallah sağlıkla kucağınıza alırsınız 😻 inşallah sizin gibi güzel haberler alırım ben de 🙏

Hadi yaa üzüldüm gebe olmadığından eminsen ada çayı iç ve sıcak duş al canım reglimin gelmesini hızlandırır ☹️ neyse üzülmeyelim ya amaaan kocişlerimizin bizim canımız sağolsun napak 😃
Kuzum ada çayı yok da yeşil çay içeyim bari. Her gün kaynar suyla yıkanıyorum, bol yürüyüş yaptım 2 gündür. Sancı falan da yok.. hayatımda hiçbir zaman, hiçbir ilaçla 29günün üstüne çıkmadı reglim ve yarın 29.gün, mutlaka olması lazım. 30 günü asla görmedim
Geçen ay bende de öyle oldu tam 5 gün geçikmişti çatlatma iğnesine rağmen. İlginç ya kan testi verdin mi
İğne gecikme yapmaz bende de, duphaston geciktiriyor bence. Bekliyorum valla boş boş, hayırlısı...

SAN ne kızz bir de o mu çıktı ben bu kısaltmaları takip edemiyorum 😅 adet olacam gibi zaten şişlik karın ağrısı hepsi mevcut
Yumurtlamadan 17 gün sonra test yapılır yazacaktım bekle sık düşünü az daha 😉 kırmızı yok kırmızı yok

Kızlaaar ben geldim kovidden sonra ilk iş günümdü yoğun geçti R Random3 bugun test yaptın mı sonucun ne cıktı partalina_ partalina_ lekelenmen olmuştu devamı geldi mi inşallah ikinizde hamilesinizdir kızlar hadi bana güzel haberler verin ❤️ Venev Venev sen naptın dıkşın dıkşın yaptın mı yoksa mart ayına benimle beraber mi yürüyeceksin 😃😃😃
Yok yavrumcum ben de boşum 😌 Mart ayının hakkını vereceğiz 😻😻 kıpır kıpır fıkır fıkır olacak 💛

Aslında bende kasıklarımda agrı vardı yumurtlama mı acaba dedim t kop koyu olunca acaba yumurtlama gunum mü diye emin olamadım size sorayım dedim
Yumurtlama o zaman büyük ihtimal dediğim gibi c çok silik gözüküyo o yüzden emin olamadım bende canım

X