Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Teşekkür ederim arkadaşlar Allah razı olsun. Hepimiz evlatlarımızı kucağımıza sağlıkla alalım inşallah 🙏 Ginnys Ginnys evet 1,55 çıktığında bana baya bilgi vermiştiniz Allah razı olsun. 🥰
Valla can bu ya kolaylıkla olmuyor işte nazlılar kime ne tavsiye verdim unuttum ama 2 yada 3 kişi de aynı durum vardı diye hatırlıyorum çok mutlu oldum inşallah diğerlerinden de güzel haber alırız

Gerçekten öyle ben de çok sinir oldum. Bu birkaç gündür sınanıyordum ben zaten. Aile hekimim de 4 aydır korunmuyorsun olacağını sanmıyorum kilo vermen falan gerekiyor demişti ona da üzülmüştüm. Tamam olumsuz durumları da söylemek gerekir ama bekleyiş içinde olanlara biraz daha yumuşak söyleyebilirler bence. Etrafımızda düşüncesiz insan çok. Ama geçti gitti Allahım hepimize hayırlı sağlıklı gebelikler ve evlatlar nasip etsin🙏
Bak kafana takma benim kuzenim iş arkadaşım aşırı kilolular noldu çatır çatır ikiside doğurdu hatta birisi 2. Yi yaptı da evet kilo sorun ama çözümsüz değildir gebelikte bile her durum gözetleniyor

Kuzum ada çayı yok da yeşil çay içeyim bari. Her gün kaynar suyla yıkanıyorum, bol yürüyüş yaptım 2 gündür. Sancı falan da yok.. hayatımda hiçbir zaman, hiçbir ilaçla 29günün üstüne çıkmadı reglim ve yarın 29.gün, mutlaka olması lazım. 30 günü asla görmedim

İğne gecikme yapmaz bende de, duphaston geciktiriyor bence. Bekliyorum valla boş boş, hayırlısı...

Yarını bekle bakalım artık

Kızlar adetim 1 gün gecikti, sizce var mı? Ümitlenmek istemiyorum daha sonra çok üzülüyorum
FADB04AC-4C89-4DD2-A3E2-D8EA6904B11E.jpeg

Bence her zaman umut var. Benim regle 3 gün kala kanda bile negatifti. Dün regl günümdü bugün değerim 70 çıktı. Sağlıkla gelişir inşallah 🙏 buradaki arkadaşlar hep diyor ya regl olana kadar umut var diye bende katılıyorum 🥰🥰
Hayirli ugurlu olsunn🥰♥️🤲

Kızlar adete 4 gün var sabah vermiştim normal mi bu değer acaba C Cloudrose çıktı canım sonuç
Ayyyy hamilesin yaaa bende haber bekliyordum oyyy sağlıkla al inşallah çok mutlu oldum tanımıyorum ama valla sarilirdim şuan Allah'ım keşke inşallah bana da nasip etsin ya ayyy çok sevindim kuzum pik ne zamandı senin ne zaman degerlenmistirdiniz

X