Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar pik demi
IMG_20220214_185825.jpg

Kızlaaar ben geldim kovidden sonra ilk iş günümdü yoğun geçti R Random3 bugun test yaptın mı sonucun ne cıktı partalina_ partalina_ lekelenmen olmuştu devamı geldi mi inşallah ikinizde hamilesinizdir kızlar hadi bana güzel haberler verin ❤️ Venev Venev sen naptın dıkşın dıkşın yaptın mı yoksa mart ayına benimle beraber mi yürüyeceksin 😃😃😃

Kızlaaar ben geldim kovidden sonra ilk iş günümdü yoğun geçti R Random3 bugun test yaptın mı sonucun ne cıktı partalina_ partalina_ lekelenmen olmuştu devamı geldi mi inşallah ikinizde hamilesinizdir kızlar hadi bana güzel haberler verin ❤️ Venev Venev sen naptın dıkşın dıkşın yaptın mı yoksa mart ayına benimle beraber mi yürüyeceksin 😃😃😃
Ben sana özet geçeyim hiçbirimizden umduğunu bulamadın 🤣🤣
Benim negatif kuzum ya hala da gelen giden yok, geleceğine dair işaret de yok.
İyi olmana sevindim 🥰

Canım Mart ayında tüm kedi camiasıyla birlikte hareketleniyoruz seninleyim beybi 😎

İyi olmana sevindim 🥰
Hadi yaa üzüldüm gebe olmadığından eminsen ada çayı iç ve sıcak duş al canım reglimin gelmesini hızlandırır ☹️ neyse üzülmeyelim ya amaaan kocişlerimizin bizim canımız sağolsun napak 😃

Slm kızlar sözde bu ay bakmayacakgım topiklere listeye adımı yazdırnmasam da tüm topiği herkesi bilir okur oldum 😅😅 yani anlayacağınız kendimi buradan alamadım bat 19 şubat günler geçmiyor 😆

İyi olmana sevindim 🥰
Geçen ay bende de öyle oldu tam 5 gün geçikmişti çatlatma iğnesine rağmen. İlginç ya kan testi verdin mi

Kizlar bat yarin bugun cok agrim vae belimde ve kasigimda sizce bebek tutunmamis olabilir mi acile gitsem agrim var desem bakarlar.mi :KK43:

Kızlar kızlar inanamıyorum 4 gün önce 1,55 çıkmıştı sonucum. Hatta elendim çarpı koyulsun demiştim ama regl olmayınca önce evde test yaptım çizgi gördüm koşa koşa kan verdim şimdi sonuç çıktı değer 70 nasıl sizce
Bir çok kişi aynı yanılgıya düşüyor hatta söyledim de bilmiyorum sizede söylemişmiydim ama hayırlı olsun fark etmeniz çok güzel bazen geç döllenme olabiliyor işte

Teşekkür ederim Allah razı olsun 🙏 belirtin bel ağrısı falan vardı. Sonra gözden bi operasyon olacağım diye kan testi verdim bata 3 gün kala 1,55 çıktı negatif dediler. Olsa çıkardı diye. Ama burdaki arkadaşlar demişti geç döllenme olabilir sen bekle diye 🥰🥰🤩 ama ben umudu kesmiştim mart ayı grubuna bile yazdırdım kendimi😆😆

dün regl olmam gerekiyordu olmadım. Sonra evdeki testlerden yaptım silik çizgi çıktı. Koşa koşa aynı yere kan vermeye gittim. Hatta ordaki personel bile umutsuz konuştu benimle siz yeni gelmemiş miydiniz negatif çıkmıştı 3 günde bi değişiklik olmaz bile dedi. 😔😔 Ama sonuç böyle çıktı. 2 günde bi tekrar yaptırıcam inşallah 🙏🙏 Allahım sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin
O kişiye git de ki sizin aklınıza uysaydım şimdi ne olacaktı onca zaman beklediğim gebeliği kaçıracaktım cahilliğinizi kendinize kusun de çok sinir oldum onu diyene

O kişiye git de ki sizin aklınıza uysaydım şimdi ne olacaktı onca zaman beklediğim gebeliği kaçıracaktım cahilliğinizi kendinize kusun de çok sinir oldum onu diyene
Gerçekten öyle ben de çok sinir oldum. Bu birkaç gündür sınanıyordum ben zaten. Aile hekimim de 4 aydır korunmuyorsun olacağını sanmıyorum kilo vermen falan gerekiyor demişti ona da üzülmüştüm. Tamam olumsuz durumları da söylemek gerekir ama bekleyiş içinde olanlara biraz daha yumuşak söyleyebilirler bence. Etrafımızda düşüncesiz insan çok. Ama geçti gitti Allahım hepimize hayırlı sağlıklı gebelikler ve evlatlar nasip etsin🙏

Evet canım öyle acele edip test yapmayı düşünmüyorum silik çizgi görüp arada kalmaktansa ya adet görmeyi ya da belirgin çizgi görmeyi isterim :)
Tamamen kirmizi adet gecince cikiyor sanirim canim. Zaten gecmesini bekleyebilsek keske :)

X