Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Eveet şimdi meraktan erken gebelik testi yaptım ve kocaman bi tek çizgi çıktı 😀 bat 19 şubat ama bakalım, olsa çıkardı gibi geliyor bana

Bir önceki mesajda bende beklemek cok zor yazmistim ki seninde ayni seyi yazdigini gordum☺️ 8 inde yumurtam catladi benim 12 sinin geceside hafif pembemsi kirmiziya yakin bir iki damla akintim oldu kesildi, yerlesme mi emin degilim ona eger pozitif gorursem evet yerlesmeydi diyecegim. Insallah görmeyiz Allah biraz sabir versinde zaman cabucak gecsin insallah. Her gun kendimi belirti ararken buluyorum burada :) normalde 12-14 gün kala gogus agrim baslardi benim hep simdilik oda yok bakalim.
Ay canım valla bende öyle hep belirti arar oldum. İnş yerleşme kanamasıdır seninki bebiş geliyordur. Amin inşallah canım çabucak geçer bu günler birlikte güzel haberi alırız inşallah. Bu ay ilk defa ovulasyon testi denemedm bakalım birazda heyecanım ondan :)

Ay canım valla bende öyle hep belirti arar oldum. İnş yerleşme kanamasıdır seninki bebiş geliyordur. Amin inşallah canım çabucak geçer bu günler birlikte güzel haberi alırız inşallah. Bu ay ilk defa ovulasyon testi denemedm bakalım birazda heyecanım ondan :)
Bende bu ay ilk kez duzgunce ovulasyon testi denedim yumurtlama ve catlamayi gordum. Allah sesimizi duysun, az sabredersek en azindan bi 21-22 sine kadar sonra test yapar görürüz. Her bekleyis böyle zor ve heyecanla ilkinde de öyle oldu 3 ay cok zordu benim icin hamile kalana kadar, 3 yil gibi gecmisti.

Bende bu ay ilk kez duzgunce ovulasyon testi denedim yumurtlama ve catlamayi gordum. Allah sesimizi duysun, az sabredersek en azindan bi 21-22 sine kadar sonra test yapar görürüz. Her bekleyis böyle zor ve heyecanla ilkinde de öyle oldu 3 ay cok zordu benim icin hamile kalana kadar, 3 yil gibi gecmisti.
Allah büyüktür canım o geciktiriyorsa güzelleştiriyordur sabırlı olmamız şart. Elimizden geldiğince yani. 21 22 sinde test yapsak çıkar mı sence gerçi senin yumurtlaman daha önce olmuş senin çıkabilir

Canım bende o kadar alakasız zamanlarda oluyor ki.. ve herkeste farklı. Çatlama daha şeffaf oluyor diye biliyorum. Barıştınız mı? ☺️
Anladım canım neyse geçen hamileliğimden beri korkuyorum zaten kalitesini yitirmek üzere olan sperm ya da yumurtadan dolayı döllenmekten. Bugün okula bir Buket çiçek yolladı beyimiz barışırız heralde bilmiyorum biraz yumuşadım gibi ama bilmiyorum. Gitti daş gibi yımırtam 😂

Allah büyüktür canım o geciktiriyorsa güzelleştiriyordur sabırlı olmamız şart. Elimizden geldiğince yani. 21 22 sinde test yapsak çıkar mı sence gerçi senin yumurtlaman daha önce olmuş senin çıkabilir
Benim iste ilkinde adete 2 ve 1 gün kala hafif pembe cikmisti idrar testinde ama ondada yumurtlamam erken olmustu adetin 9-10 günü gibiydi. Hic bilemiyorum ki yumurtlamanin 14 günü mü cikar diyorlardi sanki, okuduguma gore de yerlesme kanamasindan 5-6 gun sonrada cikar yaziyor tabi bunlar hep teoride. 11 de yumurtlama olduysa senin 25 yani adet gunun 14. gün oluyor. Ya adeti bekleriz yada 1-2 gun kala sansimizi deneriz olmadi önümüzdeki maclara bakariz :) hayirlisi herseyin hakkimizda

Anladım canım neyse geçen hamileliğimden beri korkuyorum zaten kalitesini yitirmek üzere olan sperm ya da yumurtadan dolayı döllenmekten. Bugün okula bir Buket çiçek yolladı beyimiz barışırız heralde bilmiyorum biraz yumuşadım gibi ama bilmiyorum. Gitti daş gibi yımırtam 😂
Ne güzel bi adım atmış işte çok nazlanma ☺️ boşver yaa bi yumurta gider, başka yumurta gelir, huzur olsun yeter 🙏😁

Benim iste ilkinde adete 2 ve 1 gün kala hafif pembe cikmisti idrar testinde ama ondada yumurtlamam erken olmustu adetin 9-10 günü gibiydi. Hic bilemiyorum ki yumurtlamanin 14 günü mü cikar diyorlardi sanki, okuduguma gore de yerlesme kanamasindan 5-6 gun sonrada cikar yaziyor tabi bunlar hep teoride. 11 de yumurtlama olduysa senin 25 yani adet gunun 14. gün oluyor. Ya adeti bekleriz yada 1-2 gun kala sansimizi deneriz olmadi önümüzdeki maclara bakariz :) hayirlisi herseyin hakkimizda
Evet canım öyle acele edip test yapmayı düşünmüyorum silik çizgi görüp arada kalmaktansa ya adet görmeyi ya da belirgin çizgi görmeyi isterim :)

Ay benim değişiyor gelen ay 27 günde oldum ondan önce 31 günde oldum. Ama bu ay ilk defa ovulasyon testi ile takip ettim. Uygulamaya göre 19 u diyor ama gene de merak ediyoruum😅 kaset test göstermez zaten şu an bence keşke erken gebelik testi yapsaydınız. Benim evde var yapsam mı bilemedim.
Erken gebelik testi de almak istemedim ilk denemem kimyasal oldu erken öğrenmiştim. Bunu beklemek istiyorum.

X