Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar kızlar inanamıyorum 4 gün önce 1,55 çıkmıştı sonucum. Hatta elendim çarpı koyulsun demiştim ama regl olmayınca önce evde test yaptım çizgi gördüm koşa koşa kan verdim şimdi sonuç çıktı değer 70 nasıl sizce

Eklentiler

• Screenshot_20220214_130915.jpg
    62,3 KB · Görüntüleme: 86
13 şubattı test yaptırdım pozitif

hayırlı olsun canım benimde reglime 4 gün var 26,47 çıktı

Hayırlı olsun inşallah ama 2 veya 3 günde kan testi yaptırarak bence yükselişini gözlemle tabi doktorun varsa o daha iyi yönlendirir

Kuzum hap kist yapmaz ki yani bende kullandım kullanım sonrası doktora da gittim kist felan yok dedi zaten kist olmasini beklemeyiz doğum kontrol hapı kullanırken dedi zaten kisti olanlara bu haplari tedavi olarak veriyorlar
Canım bilmiyorum ki doktor klomenin yan etkisi dedi çok nadir görülür kist durumu dedi bende anlamadım zaten bu ay olmazsa klomen vermeyeceğim sana iyi gelmiyor dedi bende bunaldım artık

Hayırlı olsun inşallah ama 2 veya 3 günde kan testi yaptırarak bence yükselişini gözlemle tabi doktorun varsa o daha iyi yönlendirir
Teşekkür ederim ben de öyle düşünüyorum. Henüz bir doktorum yok. 2 günde bir giderek değerimi kendim takip ederim. Sonra da doktora giderim. Kese veya kalp atışı hangi değer aralığındayken görünüyor bilginiz var mı acaba

Canım hayırlı olsun çok sevindim Allah sağlıkla kucağına almayı nasil etsin 2 gün sonra yine kan ver bakalım değerin cok güzel bence

Canım tebrik ederim hayırlı olsun belirtin var miydi ve bata yakın idrarda test yapmış miydin sen

Canım hayırlı olsun çok sevindim Allah sağlıkla kucağına almayı nasil etsin 2 gün sonra yine kan ver bakalım değerin cok güzel bence
Allah razı olsun teşekkür ederim çarşamba ve cuma aynı yerde kan vermeyi düşünüyorum yine Allahım hepimizin kucağını doldursun inşallah

Canım tebrik ederim hayırlı olsun belirtin var miydi ve bata yakın idrarda test yapmış miydin sen
Teşekkür ederim Allah razı olsun belirtin bel ağrısı falan vardı. Sonra gözden bi operasyon olacağım diye kan testi verdim bata 3 gün kala 1,55 çıktı negatif dediler. Olsa çıkardı diye. Ama burdaki arkadaşlar demişti geç döllenme olabilir sen bekle diye ama ben umudu kesmiştim mart ayı grubuna bile yazdırdım kendimi

dün regl olmam gerekiyordu olmadım. Sonra evdeki testlerden yaptım silik çizgi çıktı. Koşa koşa aynı yere kan vermeye gittim. Hatta ordaki personel bile umutsuz konuştu benimle siz yeni gelmemiş miydiniz negatif çıkmıştı 3 günde bi değişiklik olmaz bile dedi. Ama sonuç böyle çıktı. 2 günde bi tekrar yaptırıcam inşallah Allahım sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin

Canım sağlık ocağında yaptırdım yarın hastaneye gideceğim

Kizlar bu ay ovülasyon testi ile takip yaptim ama hep silik cikti hic koyulasmadi. Yani yumurtlama gormedim. 9. Gun basladim teste. Bugun geb testi yaptim ilk dakikalarda cok cok silik cikti sonra netlessin diye bekledim. Evde calisiyorum homeofis 4 saat sonra baktim ve daha belirgin olmus. Testle alakali mi acaba yoksa var mi. birgebeningunlugu testi bu arada. Sizce var mi. Bugun reglin 44.günu

Eklentiler

• 20220214_135935.jpg
    39,9 KB · Görüntüleme: 57
Belli oluyor valla ama o testler bu ay cok kişide yalancı pozitif gösterdi, farklı markalardan bi kaç tane alıp denesene

Ah canım bende senin kadar heyecanlıyım valla inşallah mutlu olursun canım ya haber bekliyorum bende

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…