Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
2.kez klomen de sans fazla deniyor, ben de olmasa da. Saglikli bir gebelik ve kolay bir dogum dilerim cnm. Bizlere de dua et

Bugün karantinam bitti canım, bende erkenden doktora gittim şükür bebişi gördük, pıtpıtları da duyduk
Sen nasılsın napiyorsun
Ayy çok sevindim masallah ❤ sağlıkla büyüsün içime kiz diye doğuyor yaa
Ben de iyiyim canim seni merak ettim valla, covid insallah olumsuz etkilemez diye de dua ettim ve şükür

Ayy çok sevindim masallah ❤ sağlıkla büyüsün içime kiz diye doğuyor yaa
Ben de iyiyim canim seni merak ettim valla, covid insallah olumsuz etkilemez diye de dua ettim ve şükür
Allah razı olsun canimm güzel düsüncelerin için çok teşekkür ederim daha güzelleri senin olsun inşallah
Bende çok korkmuştum, o odadan kuş gibi çıktım ya o his işte çok güzel

Bahsettigin tozu arattim ama bulamadim cnm, tekrar yazabilir misin, dr.uma sorayim.

Yumurta tembelligi tam olarak nedir ve nasıl anladı doktorunuz acaba

Doktorumun bana söylediği benim adetin 21. Günü bile 16-17 mm de kalıyormuş yumurtamın büyüklüğü. Normal şartlarda bir kadında 16-17 mm 12-13. Gün olur mu 14 yada 15 te çatlarmış. Tabi bu bütün kadınlar için geçerli değil ama ortalaması bu şekildeymiş

Bata 2 gün kalan var mı? Benim şuan inanılmaz şekilde belime ağrı giriyor sanki ortadan ikiye kesiyorlar gibi sızlıyor bu normal mi

Ben benn🖐 benim belim değil de kalçam sızlıyor ya bide yumurtlamadan beri göğüslerim hassas ama iki gündür ekstra hassas el değmiyor. Birde üç gündür kasıklarım adet olacakmış gibi ağrıyordu bu gün yok oldu

Merhabalar, 28 Şubat bat günüm -Arwen- eklerseniz sevinirim. 21 aylık kızım var. İlk gebeliğim evliliğin 2.ayındaydı boş gebelikti, kürtaj yapıldı. Sonrasında 1 yıl kadar korunduk fakat çocuk istemeye başladığımız zaman 1 yıl olmadı. HSG çekildi kürtaj nedenli yapışıklık oluşmuş, histereskopi yapıldı ve 2. reglimde hamile kaldım. Şimdi yine istiyoruz 3-4 aydır deniyoruz, tekrardan her ay bu döngüye girmek, hamilelik için uğraşmak zor bir süreç. Rabbim kimsenin emeklerini boşa çıkarmasın .

Canım benimde normalde sadece adet günü karın ağrım olurdu şimdi bir hafta var ama adet sancım var belimin ortası ağrıyor ama göğüsler de bişey yok

Benim bat 19u tek belirtim gögüslerim ağrıyor bir de beyaz akıntı var, umudum yok gibi bi de ilk ay denedik ya daha mide bulantısı karın ağrısı varda üşütüyorum galiba ayaklarım hep buz gibi ısınmıyor ona yoruyorum belki akıntıda üşütmektendir yavaş yavaş mart ayına mı kaysam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…