Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ben göremedim canım ya 😔

Amaaan napalım ne kuzum kaldığımız yerden devam 💪☺️ duphaston gebelik olursa tutunması, olmazsa reglin zamanında olması için. Ama benim döngüm normalde kısa olduğu için bu ilaç uzatıyor döngümü yaa. Yine birlikte takip etmemiz lazım, gelsin bi an önce 😁
Sen bi doktora git de 🤗🤗 haber et bize de

devamlı bir ağrı değil mesela dün akşam özellikle çok arttı bu sabah pek birşey yok kan verdim bakalım akşam 11 de çıkar dedi :silah:
Daha da erken çıkıyor canım özel mi devlet mi özelde bir iki saat çıkıyor devlet de akşama diyor ama sen kontrol et sistem den hadi haberlerini bekliyoruz ya bende kararsiz olduğum konu o mesela bazen göğüsüme dokunamaiyorum ama bazısaatler hiç birşey yok keza kasigim da öyle anlamadım

Daha da erken çıkıyor canım özel mi devlet mi özelde bir iki saat çıkıyor devlet de akşama diyor ama sen kontrol et sistem den hadi haberlerini bekliyoruz ya bende kararsiz olduğum konu o mesela bazen göğüsüme dokunamaiyorum ama bazısaatler hiç birşey yok keza kasigim da öyle anlamadım
Sağlık ocağı evin altında sabah işe gelmeden yakın diye oraya gittim canım ya. Ama doktor azcık canımı sıktı normalde lugol çözelti kullanıyorum ben testlerin fotoğrafını gösterdim lugol yüzünden bazen pozitif görünebiliyor dedi ne alakaysa :110: hem idrar hem kan tahlili verdim akşam 11 de çıkmış olur dedi bakalım artık sende üzülme sakın biraz daha bekle bence hüsrana uğramak insanı çok yıpratıyor :KK43:

Bak hatta bu sabah yaptığım test bu şekildeydi ilk yaptığıma göre erken olan daha da belirginleşti

Eklentiler

• Erken.jpeg
    Erken.jpeg
    159,8 KB · Görüntüleme: 69
  • kaset.jpeg
    kaset.jpeg
    130,3 KB · Görüntüleme: 72
Ben de öyle olduğum için aklıma gelen sormak istediğim soruları notlarıma yazdım doktorun yanına gidince tek tek sordum hatta pozisyon önerir misiniz filan dedim diye hatırlıyorum anestezi işte insanın kafası bi güzel oluyo 😅Eşim mosmor olmuştu 😅
Ilahi yaa, hic gulecegim yoktu, puskurdum resmen. Ben de yaziyorum da sonra telefonu cikarip bakamiyorum. Elime yazayim bari, bakmasi daha kolay olur 😄 Spontane gelisiyor mevzuu, ot gibi girip ot gibi cikiyorum. Ben de dr.a onceki dr.umun adini verip .... beyle iki aydir deniyoruz olmadi dedim, cikinca da esime dedim ki sanki dr. gebe birakacak beni, ne salak konustum 🙄🤣🤣🤣

Bende 1 subatta cekildim bat 19 subat bekliyrm regli ne zaman olacak nasil olacak.
Insallah faydasini gorursun cnm 🙏 Belki regl olmazsin, cift cizgi gorursun. Ben de baska bir problem nedeniyle antibiyotik basladim bugun. 10gundur de antibiyotik merhem kullaniyordum. Hsgden sonra ilac kullaniliyormus herhalde. Ustuste antibiyotik kullanacagim. Bu aydan hayir gelmez artik benim.

Ilahi yaa, hic gulecegim yoktu, puskurdum resmen. Ben de yaziyorum da sonra telefonu cikarip bakamiyorum. Elime yazayim bari, bakmasi daha kolay olur 😄 Spontane gelisiyor mevzuu, ot gibi girip ot gibi cikiyorum. Ben de dr.a onceki dr.umun adini verip .... beyle iki aydir deniyoruz olmadi dedim, cikinca da esime dedim ki sanki dr. gebe birakacak beni, ne salak konustum 🙄🤣🤣🤣
Hahahahahahha Allah iyiliğini versin 😂😂😂😂

Insallah faydasini gorursun cnm 🙏 Belki regl olmazsin, cift cizgi gorursun. Ben de baska bir problem nedeniyle antibiyotik basladim bugun. 10gundur de antibiyotik merhem kullaniyordum. Hsgden sonra ilac kullaniliyormus herhalde. Ustuste antibiyotik kullanacagim. Bu aydan hayir gelmez artik benim.
Hsg den sonra kullanılan antibiyotik normal antibiyotik olmuyo zaten yumurtlama dönemin gelene kadar hem radyasyonu hem ilaçların etkilerini atlatırsın boş geçmek yok

Kızlar hormon testi yaptırdım PROLAKTİN 58.93 çıktı bu yükseklik gebe kalmaya engelmiş 😔 bana kadın doğum yolu gözüktü ama bitkisel tedavi önerisi olan varsa yazsın lütfen

Merhaba, ayni durum bende de soz konusu. 1 bucuk yildir deniyoruz hep sonuc negatifti. Bu ay doktor kontrolunde sureci ilerlettik. 29 ocakta catlatma ignesi yaptik catlama oldu da. Bat 15 erken gebelik testi yaptim negatif ama yine de umudu tuketmedim bekliyorum bakalim insallah hayirli haberler aliriz hepimiz.
İnşallah canım, Allah emeklerimizi, çabamızı, duamızı geri çevirmesin 😌

Predictor early yine umutlandirdi vallahi artik almayacağım 😳Dün akşam adet oldum , zaten diğer testlerde de birşey çıkmıyordu.Tüp bebek yollari gözüktü..🤗🙏Aret Kamarı çok öneriyorlar ama bilmiyorum..
ınsan sınır oluyor yaaa, tup bebek ıcın aret kamarııs yerımden bır arkadasım cok ovuyordu canım cok cok memnundu, tup bebek yaptırmıs ona, ınsallahh saglıkla nasip olsun

Kızlar bata 4 gün var test yaptım tertemiz 😂

Eklentiler

• 969C393A-A804-4FF1-B025-EB3A779152C6.jpeg
    969C393A-A804-4FF1-B025-EB3A779152C6.jpeg
    100,6 KB · Görüntüleme: 92
Kızlar hormon testi yaptırdım PROLAKTİN 58.93 çıktı bu yükseklik gebe kalmaya engelmiş 😔 bana kadın doğum yolu gözüktü ama bitkisel tedavi önerisi olan varsa yazsın lütfen
İncir gibi bazı şeyler, süt yapar dedikleri her şey o değeri yükseltiyormuş. Bir de cok değişken bür değer. Bir gün önce ilişki olduysa mesela direkt artıyormuş. Doktor bir şey dedi mi?? Benim 31 çıkmıştı, doktorlar ciddiye bile almadı..

Kızlar benim bugün yarın adet olmam gerekiyor ama yumurtlamadan sonraki 5. Günümdeyim bugün beyaz yoğun akıntım ve bel ağrım var sizce ne zaman test yapmalıyım

Bana ilac vermediler bir sey kullanmadim.korunmadikta. İnsallah gorurum cektigim aciya deger😂😂

X