Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Tsk ederim cnm, yuz milyon kere yazildi cizildi bu film olayi ama yine de cok korkuyorum ya. Regl duzenin ayni devam etti mi, agri sanci filan oluyor mu sonrasinda. Anestezi vereceklermis Allahtan.
Bende 1 subatta cekildim bat 19 subat bekliyrm regli ne zaman olacak nasil olacak.

-Arwen- bat 23 şubat daha önce yazmıştım ama etiketlememişiö seni göremedin sanırım :)
Burayı okumaya başkadığımdan beri piskolojik olarak sanki bütün belirtiler var çok etkileniyorum :) rüyamda falan görüyorum bakalım ne olacak

Ben test yaptım kızlar. Veee tabii ki de negatif ulan bi test daha boşa gitti ona üzülüyorum. Ama bu gecikme niye ya hiç hoşlanmıyorum. Gelsin de doktora gidelim yahu
Ben sabah şakır şakır regl oldum yarın doktor yolları göründü, yeni bir ayda yeni bir deneyim ve heyecana hazır mıyız
o ilaç ne için ki?? Bi kaç gün gecikme normal ya panik olma.. git doktoruna bir görün, her ihtimal kabulumuz en cok da geç yumurtlamalı olan

Çok çok silik var gibi ama 2 gün gecikmeyle daha belli olması gerekir degilmi
Ben göremedim canım ya

Amaaan napalım ne kuzum kaldığımız yerden devam duphaston gebelik olursa tutunması, olmazsa reglin zamanında olması için. Ama benim döngüm normalde kısa olduğu için bu ilaç uzatıyor döngümü yaa. Yine birlikte takip etmemiz lazım, gelsin bi an önce

Hımm burda biraz gördüm sanki. Hiç belli olmuyor tatlım ya yerleşme süresi herkeste farklı. İyi düşünelim inşallah o bebiştir yarın ya da öbür gün tekrarlarsın ya da kan ver direkt
Aslında bnm ki biraz farklı 2 aydır 10 15 gün gecikiyor adet duzenlensin diye geçen ay hem koruyucu hemdeduzenleyici kadın kontrol hapı verdi hep gecikken adet o zamn bir ghafta önce oldu adetim şuan bnde o adeti baz alarak bekliyorm

Böyle durumlarda yumurtlamadan emin olmak lazım kuzum yoksa çok zor tahmin etmek. Hayırlısı.. bekleyelim bakalım inşallah koyulaşır testin 2 güne

Canım benim iuan gebeliğin sağlıklj olup olmadığı konusjnda takip yapılıyo bugün kan verdim sonuç yarın çıkacak yarını bekliyorum sana haber vermek için

Canım o belli olmuyor ya beş gün var çok da az değil beş güne koyukasabilirde. Takip et bakalım inşallah gelmesin kırmızılar
Predictor early yine umutlandirdi vallahi artik almayacağım Dün akşam adet oldum , zaten diğer testlerde de birşey çıkmıyordu.Tüp bebek yollari gözüktü..Aret Kamarı çok öneriyorlar ama bilmiyorum..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…