Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Masallah cok guzel, var mi bize bi tavsiyen, neler yaptin, takviye, ovulasyon vs.
Çatlatma iğnesi ve klomen kullandım bu ay ben 2. Kez. Birde takviye arı sütü bal polen kullandım eşimle beraber. Klasik folik asit ve yumurta kaliteli hale getirmek için doktorum bi toz verdi sitolart diye artık hangisi vesile oldu bilmiyorum. Rabbim arayan isteyen herkese nasip etsiin 🙏🏻🙏🏻

Teşekkür ederim Allah razı olsun 🙏 belirtin bel ağrısı falan vardı. Sonra gözden bi operasyon olacağım diye kan testi verdim bata 3 gün kala 1,55 çıktı negatif dediler. Olsa çıkardı diye. Ama burdaki arkadaşlar demişti geç döllenme olabilir sen bekle diye 🥰🥰🤩 ama ben umudu kesmiştim mart ayı grubuna bile yazdırdım kendimi😆😆

dün regl olmam gerekiyordu olmadım. Sonra evdeki testlerden yaptım silik çizgi çıktı. Koşa koşa aynı yere kan vermeye gittim. Hatta ordaki personel bile umutsuz konuştu benimle siz yeni gelmemiş miydiniz negatif çıkmıştı 3 günde bi değişiklik olmaz bile dedi. 😔😔 Ama sonuç böyle çıktı. 2 günde bi tekrar yaptırıcam inşallah 🙏🙏 Allahım sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin
Canim bende de bel ağrısı var ama öyle çok değil kısmet bakalım

Çatlatma iğnesi ve klomen kullandım bu ay ben 2. Kez. Birde takviye arı sütü bal polen kullandım eşimle beraber. Klasik folik asit ve yumurta kaliteli hale getirmek için doktorum bi toz verdi sitolart diye artık hangisi vesile oldu bilmiyorum. Rabbim arayan isteyen herkese nasip etsiin 🙏🏻🙏🏻
Canim kaçıncı aydan sonra çatlatma iğnesi ne baslamistin

Merhaba tatlım nasılsın 🥰 umarım iyisindir.
Sevindim seni gördüğüme ikinci aşılamaya başladın mı?

Merhaba canim henüz başlamadım tatil ne zaman olursa onu değerlendireceğim. Burada aşılama yapan doktor yok malesef o açıdan zayıf burası.son olarak dişimdeki kist işini halledeceğim daha .işten vaktim yok .özel de yok ki değerlendirsem. 🙈 sen napıyorsun?

Ya oldum sanıyorum ama benim normalde adet olduğum zaman ilk kırmızı kan gelirdi bu sefer kahverengi geldi pedimi doldurmayacak şekilde ve kesildi anlamadım ve inanırmısımız ağrım dan bayılır derecesine gelirdim tık yok sol kasık ağrım var o kadar acaba yerleşme kanaması olabilir mi nasıl oluyor bilmiyorum ama
Kuzum geldimi adetin yoksa hala leke şeklinde mi merak ettim seni

Bata 2 gün kalan var mı? Benim şuan inanılmaz şekilde belime ağrı giriyor sanki ortadan ikiye kesiyorlar gibi sızlıyor bu normal mi :KK43:

Merhaba kızlar benim dün bat günümdü şu an tık yok 2 gündür bel ve kasık ağrısı vardı bugün hiç bir şey yok ümitlenmek de istemiyorum geçen ayda umudum vardı olmadı bu ayda üzerine hiç düşmedim kızım hasta olmuştu sonra ben hastaydım akışına bıraktım olursa olur olmazsa olmaz diye çünkü odak noktamız bebek olunca olacağı varsa da olmuyor artık hayırlısı hakkımızda yarın test almayı düşünüyorum olmazsam

Öyle oluyo kuzum yerleşme kanaması da leke leke 3 gün yada 1 gün sürer kahve rengi şeklinde bi yarın da bak bakalım duruma göre nasıl olacak ama inşallah yerleşme kanamasıdır allahım dualarım hepimizle
Kuzum patır patır bildiğin regli oldum malesef 🥺

X