Son 4 hafta...THE END

Ekran fotosu aldım
Yapiciiim ben bunu..

Ben de işe yaradı ödem için sabahlar suratım şiş uyanıyorum o yüzden yapacağım. Canım sen istersen 1er bardak ısıt her seferinde içine 1 poşet çay at 5dk demle iç kahvaltı ve öğleyi ye ara ve akşam öğününde bunu iç belki sevmezsin süt de ziyan olmaz 1er bardak hazırlarsan

Kizlarrr
Misafirleri is cikisi yemege goturdum
Yediler kebap vs
Ben ise ayran ve yarim kase yogurt yidimmmmm
Siz grldiniz aklima
Sizinle konustum icimden
Owwww şahanesin ya grup bende de aynınetkiyi yapıyor bugün bi çikolata aldım elime sonra geri bıraktım siz geldiniz aklıma :))))

Ya gidemedim markete.Hala aklimda
Sizin market de ne uzakmis. Orada bir market var uzakta .

Kitap okumaya gidiyorum

Biz de kitap gibi topigiz. The END imiz bile var.

Baby pazartesi de olur ama limon sularini icmeye bugunden baslayin.

Kizlar ben iki limon sıkıp , 2.5 litre suya kattim. Onu aksam ve yarin sabah icicem. + pazar gunu detox gunum + detox sulari ve biber aldim onu kozleyip yemeyi planliyorum.
Biber kırmızı mi kapya olandan kilo vermede etkili...
Hazırlık tamam desene bende eşime süt ve yeşilçay al dedim...

Sutu yapabiliyorsaniz badem sutu alin ama yapamiyorsaniz normal sut de olur. Yapacagin gun sadece kozlenmis sebze, cig sebze yiyebilirsin . Badem sutu evde de yapilabilir arkadaslar zor degil. Alkali ozelliginden dolayi badem badem diye sayikliyorum. Gerci bu sizin odevinizdi de neyse.

Cidden bende çok merak ediyorum o tekli dondurmayı.. tuliip bi foto atsana bee...
Tulip bizi de kendine benzettin sonunda.

Ekran fotosu aldım
Yapiciiim ben bunu..

Uyulabilir bir diyet bu. Saat araliklarini kafana gore oynatabilirsin.

Bekliyoruz canim
Hafta ici amrliyat karari
40 yasinda yok daha

Allah bir an once sifa versin canim. Biz burada guluyoruz da, ozel hayatimizda neler var neler. Hasta yakini olmak zor.

Bende badem var ama bademler ziyan olmuş gibi hissediyorum. Birde 1.5lt süt için ne kadar badem gidecek benim tartım yok kaç adet kullanacağımı bilsem belki düşünürdüm. Bademler annemlerden geliyor kendi bahçemizden o yüzden gramaj bilmiyorum

Evet
Topikce bize ancak yeter.

Fatmanin menuleri ucak menusu. Iki kasik pilav , bir kasik tel sehriye corbasi, 3 kasik mercimek corbasi.

Ben doymam benim aksam yemegim tabak tabak olacak. Ne tencereler gomdum ben.
Uçak menüsüyle hafifleyip uçmayı planlıyorum pilav yedik hedef şaştı dur hele yarın detoksla halledeyim ben...

Küçücük tabaklar alıyorsun 3 kaşık yemekle doluyor bende bir tabak dolusu yedim diye kandırıyorum kendimi. Görseli halledince gerisi de geliyor

O bademler atilmaz zaten onlari da ye.

Ben yapmiyorum hazir aliyorum, sen yogurt kefir yapiyorsun, onlar cok saglikli.

Paket halinde aldim daha bir tabak cikar. Bitsin 3 ay pilav yok bana.

Patatesim de bitsin, sebzeye basliycam.

O bademler atilmaz zaten onlari da ye.

Ben yapmiyorum hazir aliyorum, sen yogurt kefir yapiyorsun, onlar cok saglikli.

Paket halinde aldim daha bir tabak cikar. Bitsin 3 ay pilav yok bana.

Patatesim de bitsin, sebzeye basliycam.
Anam daha da yemem ben tutuştum ya haftada 5 kilo verme diyeti var mı bildiğiniz 3 de olur 2 kilo çok farketmez ama düğüne kadar 5 kilo giderse 1 beden demek aldığım kıyafet kalıverir elimde yaaa beynim yandı

Anam daha da yemem ben tutuştum ya haftada 5 kilo verme diyeti var mı bildiğiniz 3 de olur 2 kilo çok farketmez ama düğüne kadar 5 kilo giderse 1 beden demek aldığım kıyafet kalıverir elimde yaaa beynim yandı
Ben pazar, pazartesi ve sali uzerinde duruyorum. Bakalim bu hafta kimler kac kilo olacak.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…