Son 4 hafta...THE END

İnşallah en az hasarla atlatırsın canım... sıvı diyeti yapabilirsen dengeler tabi ama zorlanırsan 1 gün yağ sadece

Ben bu hafta sonu ve hafta içi olacaklardan sonra eksi gelebileceğimi sanmıyorum almadan gelsem oda olur..
Tek öğün sistemini denesene mesela börek yiyeceğin gün gün boyu ayran falan tüket tek ögünde yanında bol ayran salatayla tüket bu arada sen nerelisin tantuni saç böreği bizim oraların yemekleri memleketlim misin acaba Akdenizli ol yine sayılır:))

Iç anadolu canım, Ankaralıyım, mersinli arkadaşlarım var bekar evinde birlikte kalırdık, uzun yıllardır görüşürüz, eşimle de ortak arkadaşlarımız, mersine sık gider gelirdik, çocuklardan sonra 3 çocukla gezemedik tabii ama tantuniyi ordan severim. Hatta gittiğimizde mutlaka uğradığımız bir yer vardı hem tantunisi hem içli köftesi şahaneydi..
Sen nerelisin?

Sac böreğini annem çok sık yapar, bende yapiyordum ama son 1 yıldır yapmiyorum ye ye nereye kadar dedim. Şükür ki 90 olmadan döndüm ama sürekli böyle karşıma çıkıyor işte.

Mersinliyim ben de o yüzden sordum yemekker tanıdık geldi :))) Bende evde yapıyorum içli köfte tantuni saç böreğini hasret gidermek için tabi diyet nedeniyle uzun zamandır yiyemiyorum. Memlekete gidince annem yapar ve ben orda hiç diyet yapmam o halde bile kilo verip gelirim niye bilmiyorum ama :))

Yefigin kek ve kurabiyeden
Inan bana kuzumm
Ben yuksek tansiyon hastasi idim
Ilac kullanirdim
Ozellikle kek kurabiye vs givbi unlu gidalar sonrasi bas agrisi deli ederdi.
Sifirlamasamda cokk azaltiim
Kilo verdim
Tansiyonu duzene soktum
Ilaci biraktim
Baş ağrısı bende de vardı ayrıca 2 hamileliğimde de kahvaltıdan sonra oturduğum yerde uyuyup kaliyordum hem doğum doktoruma hem dahiliye uzmanına durumu anlattim tahliller yapildi ama birsey cikmadi. Halen sabah hamurişi yesem şiddetli baş ağrılarım oluyor.

Seni bilmiyorum da ben gittiğim zamanlarda aşırı sıcaklarda çok su içiyordum çokta yerdik ama kilo almazdik sudan oluyor herhalde.

Seni bilmiyorum da ben gittiğim zamanlarda aşırı sıcaklarda çok su içiyordum çokta yerdik ama kilo almazdik sudan oluyor herhalde.
Büyük ihtimalle bende çok su içerim ben yaylasında kalıyorum gidince o yüzden bol oksijen su demek ki bize lazım olan :)))

Büyük ihtimalle bende çok su içerim ben yaylasında kalıyorum gidince o yüzden bol oksijen su demek ki bize lazım olan :)))
Fatmaa sen şimdi güzelde içli köfte yapıyorsunduuur :)) bana müsait bir zamanında tarif verir misin canım. Bir kaç defa yaptım tutturamadım. Arkadaşımın annesi çok güzel yapardı, yanımıza gelir, her gelmesinde yapar dolaba koyar giderdi. ondan tarif almadığıma çok pişmanım. Ama bir mersinli daha buldum, kessin seninkide çok güzel oluyordur

Canım orjinal tarifi epey uğraştırıyor ben daha garantili bi tarifle yapıyorum dışının hamuruna haşlanmış patates koyuyorum daha kolay oluyor. Ama bu tarif sadece kızartma yapılıyor haşlama olmuyor onun için başka bi tarif kullanıyorum ama biz haşlama sevmiyoruz o yüzden kızartma olanı yapıyorum hiç fark yok eşim diğerinden daha çok seviyor :)) bi ara atayım ben sana ikisini dedenersin hangisini seversen onla devam edersin

Ayy sena bende yardım istiyoruum
Ama süpürge değil, çocukları yıkamam gerek, 3 çocuk yıkayınca 2 saat falan sürüyo canım çıkıyo valla
2 saatle kurtuluyorsan iyi valla benim 2 tane benim de 2 saat sürüyor hatta daha fazla büyük artık kendi yıkanmaya başladı ama bir tür saçlarını ben yıkıyorum spnra kendisi devam ediyor :)))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…