SİGARAYI BIRAKANLAR BURAYA

İyi ki bırakmışızzzzzz eşim aradı bugün sinirlenmiş baya zamlara sigarayı bırakıcam dedi bırak tabi destek olurum bende sana dedim :)
Sorma benim ki de çıldırmış halde ben diyorum kurtul işte 20 TL çöpe atacağına bana ver ben yerim

İyi ki bırakmışızzzzzz eşim aradı bugün sinirlenmiş baya zamlara sigarayı bırakıcam dedi bırak tabi destek olurum bende sana dedim :)
Canım bu arada dün den beri dudaklarım da uçuklar çıkmaya başladı senin ağız içi idi dimi

Bende dün aksam icmicem dedim bugün kalkdm sürekli aklimda ama hâlâ icmedim simdiye kadar rahat 5 tane icmistim insallah bu kriz anlari cabuk gecer

Bende dün aksam icmicem dedim bugün kalkdm sürekli aklimda ama hâlâ icmedim simdiye kadar rahat 5 tane icmistim insallah bu kriz anlari cabuk gecer
İlk 3gun atlatin sonrası çabuk geçiyor 3 gün ve 5gun zorlanacaksiniz inanın gerisi kolay ve eğlenceye dönüşüyor hiç korkulacak gibi değil. Zihnimiz bizi korkutuyor aslapes etmeyin

Bu zor kısmı gecirirken bi öneri püf noktasi filan varmi peki
Ben bol bol su içtim çok zor anlar da soda maden suyu na yapıştım şaka gibi ama bana çok iyi geldi ve ben kilo almaktan çok korkuyordum 22gundeyim 1kilo zayiflamisim

benim 25 gün oldu saçlarım daha parlak.. cildimde aynı şekilde.. en güzel duyguda özgürlük özgür hissediyorum kendimi..

Bu zor kısmı gecirirken bi öneri püf noktasi filan varmi peki
Benim ilk zamanlarım yazıyor önceki sayfalardailk hafta ben pipeti sigara yerine koyup böyleeee saigaraymış gibi havayı ciğerlerime çekiyordum ve çok ağlıyordum.. ama allen car kitabı çok etkili hemen tekefondan açıp bir iki sayfa okuyordum krizleri öyle öyle atlattım. İnanki geçiyor mucize gibi ama geçiyor şimdi aklıma nadir geliyor kriz şeklinde değil artık

Ay valla canım alemsin yaaa gözlerim de canlandı pipet li halin

İlk 3gun atlatin sonrası çabuk geçiyor 3 gün ve 5gun zorlanacaksiniz inanın gerisi kolay ve eğlenceye dönüşüyor hiç korkulacak gibi değil. Zihnimiz bizi korkutuyor aslapes etmeyin
Bugün beklediğimden iyi gecti aslinda her seferinde telkinde bulundum kendime sigara parasiyla kendime alicaklarimin listesini yaptim
Hafif bi sinirlilik var o un dışında cok yoksunluk hissetmedim umarım böyle böyle gecer

Bugün beklediğimden iyi gecti aslinda her seferinde telkinde bulundum kendime sigara parasiyla kendime alicaklarimin listesini yaptim

Hafif bi sinirlilik var o un dışında cok yoksunluk hissetmedim umarım böyle böyle gecer
Allen carr videoyu izleyin inanın çok etkili eşime izlettim tüm. Gün içmemiş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…