SİGARAYI BIRAKANLAR BURAYA

Ay valla canım alemsin yaaa gözlerim de canlandı pipet li halin 😂😂😂😂😂😂😂 😂
😂😂😂 ama pipeti bırakmak daha kolay oldu😂😂 onu sigara boyunda kesmiştim şöyleee alıp yakıyor gibi yapıyordum boş havayo içime çekiyordum valla öyle işe yaramıştıki😂😂ilk 5 günü öyle idare ettim sanırım sonra canım istemedi onuda bıraktım😂😂

Bugün beklediğimden iyi gecti aslinda her seferinde telkinde bulundum kendime sigara parasiyla kendime alicaklarimin listesini yaptim🙈

Hafif bi sinirlilik var o un dışında cok yoksunluk hissetmedim umarım böyle böyle gecer 🤲
👏👏👏 2 güne çok daha kolaylaşır bir gin daha sabret.. boşyere o saçma şeye para vereceğine oooo neler alırsın neler🙂🙂

Allen carr videoyu izleyin inanın çok etkili eşime izlettim tüm. Gün içmemiş 😍
Bende kitabı yüklü.. kimbilir kaçıncıdır hep hep okurum ve sanırım o kitabı okumayı hiç bırakmıcam😂 ama videosunu bilmiyorum hiç izlemedim.. videonun adı ne? Kaç dakikalık?

Bugün beklediğimden iyi gecti aslinda her seferinde telkinde bulundum kendime sigara parasiyla kendime alicaklarimin listesini yaptim🙈

Hafif bi sinirlilik var o un dışında cok yoksunluk hissetmedim umarım böyle böyle gecer 🤲
Sadece sinirlilikse iyi benim sanki dilim şişmiş konuşamıyorum beynüm uyuşmuş tüm konsantresyonumu kaybetmiştim nasıl triyakiysem😱 ama atlattım şükür kurtuldum artık özgürüm oh beee

selam kızlar bugün 48. günüm sizde durumlar nasıl ??
27 gün olmuş benimde.. pes etmemeye devam ama kendimi mutsuz hissediyorum içmiyorum diye çok içmek istiyorum hayatımda olsun istiyorum😞 bir türlü soğuyamıyorum lanet şeyden😞 bugün çok mutsuzum yani içmiyorum diye ve içemiyorum diye😞 ama tabi pes etmicemi biliyorum o ayrı.. tabi nezamana kadar pes etmicem emin olmamak kötü😞😞😞

24.gün günden güne enerjim bedenime sığmıyor normalde de enerji doluyumdur ama son 2 3 gündür yorulmak bilmiyorum 😂😂😂 otursam bile.neler yapsam diye düşünüyorum bugün bol bol yürüyüş yaptım eve geldim bir kaç saat sonra markete gitmek için asansör değil merdiven kullandım 7.kat in çık 😁😁😁😁 şarkı söyleye söyleye gidip geliyorum 😂

Ben cok yanlış yaptim dün cok yakinimin coronadan hastaneye yatirilmasi ve sabaha kadr bi damla uyuyamamak çocuğum hasta ust uste sinrimin bozulmasiyla ictim cok pismanim ama hrmde nasil cok inaniyordum kendime simdi ictigim icin mutsuzum bukadarmi iraden diye kavga ediyorum kendimle ☹️☹️☹️Esimde üzüldü söz verdim icmiycem dedim o bana benden daha cok guveniyor insallah birdaha tekrarlamiycam☹️

Ben cok yanlış yaptim dün cok yakinimin coronadan hastaneye yatirilmasi ve sabaha kadr bi damla uyuyamamak çocuğum hasta ust uste sinrimin bozulmasiyla ictim cok pismanim ama hrmde nasil cok inaniyordum kendime simdi ictigim icin mutsuzum bukadarmi iraden diye kavga ediyorum kendimle ☹️☹️☹️Esimde üzüldü söz verdim icmiycem dedim o bana benden daha cok guveniyor insallah birdaha tekrarlamiycam☹️
Tamam olabilir olmasa çok daha iyidi ama içmişsiniz tekrar hemen birakin ve bu defa tecrübelisiniz yine aynı şey olurda tekrar içerseniz pişman olacak üzüleceksiniz 😊 tecrübe edindiniz daha kararli daha hisrla bırakmaya devamm 😀

Tamam olabilir olmasa çok daha iyidi ama içmişsiniz tekrar hemen birakin ve bu defa tecrübelisiniz yine aynı şey olurda tekrar içerseniz pişman olacak üzüleceksiniz 😊 tecrübe edindiniz daha kararli daha hisrla bırakmaya devamm 😀
Cok teşekkür ederim ❤️❤️❤️ Kesinlikle bu defa daha kararli olucam

Üzülme tekrar bırakırsin 💪

Selam kizlar size yazdikdan sonra deflarca kendime söz verdim suan çok şükür daha bilincliyim ve daha güzel geciyor krizleri yonetebiliyor ve asıl beni heveslendiren bu ay maasda sigaraya verdigim parayi kuaforde harciycam🤭kriz gelimce lanet olasi bile bile kendimi zehirlemiycem sana boyun egmiyorum diorm 🤣

Selam kizlar size yazdikdan sonra deflarca kendime söz verdim suan çok şükür daha bilincliyim ve daha güzel geciyor krizleri yonetebiliyor ve asıl beni heveslendiren bu ay maasda sigaraya verdigim parayi kuaforde harciycam🤭kriz gelimce lanet olasi bile bile kendimi zehirlemiycem sana boyun egmiyorum diorm 🤣
Patron sizsiniz sigara değil ve ona gösterin asıl patronun siz olduğunu 😍

Bende şubatı bekliyorum kuaforr için sigara paramı şöyle şaçlarıma ışıltı atarak değerlendireyim diyorum :) her ay bir yenilik yapıyorum sigara param ile :)bu ay kirpik liftingi ve bir kaç krem almıştım onlara verdim

👏👏👏👏

X