SİGARAYI BIRAKANLAR BURAYA

Ecem1628

Üye
Kayıtlı Üye
11 Aralık 2021
775
590
30
Kızlar öncelikle merhaba . Sigarayı bırakalı tam 22 gün oldu benim gibi sigarayı bırakan var mı? Bıraktığında ne gibi şeyler değişti. Motive edici yazılarınızı paylaşıp destek olursanız sevinirim :)

Artik Nefesiniz pis kokmayacak, saçlariniza ellerinize o iğrenç koku sinmeyecek, dişleriniz daha beyaz olacak, sigaraya ayırdığınız para cebinize kalacak. Tebrik ederim sizi. Daim olsun.
Teşekkkür ederim. sizin ne kadar oldu sigarayı bırakalı ?

yerine spor u koyarsanız aynı tatmini verir size hem de kilo almazsınız
beyinde aynı noktayı uyarıyormuş sigara ve spor.

Ben bırakmadım ama bırakmayı öyle çok istiyorum kiiiii, birden mi bırakılmalı yoksa azaltarak mı? Kimisi birden bıraktığında hasta olduğunu yazmış, nikotin eksikliğinden kaynaklı

Dün birden içmeme kararı aldım inşallah bu defa başaracağım daha önce ki denemeler hüsran oldu ama inşallah bu son

Eklentiler

• Screenshot_2021-12-14-18-07-02.png
    104,3 KB · Görüntüleme: 800
Ben bırakmadım ama bırakmayı öyle çok istiyorum kiiiii, birden mi bırakılmalı yoksa azaltarak mı? Kimisi birden bıraktığında hasta olduğunu yazmış, nikotin eksikliğinden kaynaklı
Ben birden bıraktım azaltmaya çalıştığın zaman sigara içmek için saat sayıyorsun en güzeli bir anda bırakmak.
dudağımda uçuk çıktı ağzımın içinde aftlar çıktı vücud nikotini zehiri böyle atıyor benden .

Evet bende böyle şeyler okudum, vücut tepki veriyormuş zehiri atana kadar

Birde okuduğum kadarıyla kilo alımı çok oluyor ben dün yürüyüş e başladım 3bin adım atıyorum ki sigaraya vereceğimiz parayı spora vermeyı düşünüyorum

yılmayın arkadaşlar, yorulun iyi gelir. bir de ben hiç içmemiş biriyim, içince nasıl iğrenç koktuğunu bir bilseniz. sabah durakta içip servise binenlerden öğüresim geliyordu. maskenin en güzel işe yarama yönü bu oldu benim açımdan. içmeyin, kokmayın lütfen :)

5gun olmuş süpersiniz nasıl gidiyor yoksunluk hissi nasıl geçiyor bende bi geliyor aklıma yak gitsin diyor hemen su içiyorum
3 hafta beş gün oldu :) şuan iyi gidiyor bugün aklıma sadece öğle arası yemeğinden sonra geldi tabi 5 dakika falan sürüyor kriz sonra atlatıyorum :)

evet bu hissi sigarayı bırakınca anladım zaten içerkende sürekli ellerime kolonya sıkardım kokusunu sevmezdim bırakınca içen biri yanıma geldimi yada yanımda içtimi tiksiniyorum okadar haklısınız ki ...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…