SİGARAYI BIRAKANLAR BURAYA

Maşallahh❤️🥰daim olsun sağlıklı yeni yıllarınız olsun.. banada 21 günümü doldurduktan sonra bir aydınlanma geldi😂 birden günde çok daha az düşünür oldum be krizler azaldı.. ama hala yenilmekten korkuyorum tabi
korkma canım gün geçtikçe o krizler çok azalıyor hatta ilerleyen zamanlarda birinin elinde görmediğin sürece aklına bile gelmiyor :)

Günaydınlar bugün 6.günüm iyi gidiyor şimdilik ilk güne göre daha iyiyim sanki.
Cuma akşamı 1 tane içtim o kadar itiraf ediyorum :olamaz:

Bir daha içme bence bende 2 ay bırakmıştım daha önceden 1 tane içeyim bir şey olmaz dedim içtim sonraki günler günde 2 tane içerim dedim bir hafta öyle devam ettim sonra giderek sayı arttı ve günde bir paket içmeye başladım ve çok pişman oldum o sigara içmeseydim şuan 7. ayım olacaktı o yüzden sana tavsiyem bir daha içememen :)

Bir daha içme bence bende 2 ay bırakmıştım daha önceden 1 tane içeyim bir şey olmaz dedim içtim sonraki günler günde 2 tane içerim dedim bir hafta öyle devam ettim sonra giderek sayı arttı ve günde bir paket içmeye başladım ve çok pişman oldum o sigara içmeseydim şuan 7. ayım olacaktı o yüzden sana tavsiyem bir daha içememen :)
Cuma günü kötü oldum bir anda içtim zaten,ondan sonrada hiç içmedim şimdilik iyi gidiyorum aklıma elmiyormu geliyr elbette.
1 taneden sonra içseydim dediğiniz gbi devamı gelirdi,tuttum kendimi herhalde gayet iyi gidiyor şimdilik.

Cuma günü kötü oldum bir anda içtim zaten,ondan sonrada hiç içmedim şimdilik iyi gidiyorum aklıma elmiyormu geliyr elbette.
1 taneden sonra içseydim dediğiniz gbi devamı gelirdi,tuttum kendimi herhalde gayet iyi gidiyor şimdilik.
Tabi ki iyi tutmuşsun kendini tebrik ederim ben tutamamıştım ne güzel 6. gününe gelmişsin ben gün geçtikçe mutlu oluyorum cildimi çok etkiledi parlıyor cildim resmen en çok da cildim ve dişime zarar verir diye bırakmıştım iyi ki de bırakmışım :)

Tabi ki iyi tutmuşsun kendini tebrik ederim ben tutamamıştım ne güzel 6. gününe gelmişsin ben gün geçtikçe mutlu oluyorum cildimi çok etkiledi parlıyor cildim resmen en çok da cildim ve dişime zarar verir diye bırakmıştım iyi ki de bırakmışım :)
Ben bile kendime şaşıyorum artık,gece bile kalkıp içerdim yani o dereceydi bende,ameliyat olmuştum kaç sene önce içecem bunu dedim cama gittim sindim yarım sigara içtim bu haldeydim resmen ..
Cilt etksini daha göremiyorum erken herhalde değilmi,dişte çok fark ettim diş arkaları hemn sararmaya başlıyordu o bile hafifledi neredeyse.

korkma canım gün geçtikçe o krizler çok azalıyor hatta ilerleyen zamanlarda birinin elinde görmediğin sürece aklına bile gelmiyor :)
Ama ben hala sigara içen yakınlarımla görüşmeye cesaret edemiyorum yada diyorum yakınlarıma gelirken sigaranızı yanınıza almayın sigara içmiceksiniz gelin kahve içelim diyorum baZı arkadaşlarım iş çıkışı gelmek istiyor yanında içmem diyor olmaz çantanda var bunu biliyorum başka zaman gelirsin diyorum😞😞 hala çok korkuyorum ya alır yakarsam diye😢

Helal olsun👏👏👏 aynen devam edin inanın benide hala zorluyor ama çok nadir yani günde bir kriZ falan gelip geçiyor hemen… pes etmeyelim yeterki.. BU ARADA HERKESE İYİ YILLAR.. sağlıklı sevgi,mucize,bereket ve en güzel yönde hiç unutamıcamız bir yııl olsun.. SEVGİLER

Kizlar bu topik aktifmi cok inceleyemedim sigarayi birakmak istiyorum bende lanet olasi sigarayi hamileyken birakdim emzirirken de icmedim taki sütüm kesilene kadar sonra stresten bi tane yakayim dedim demez olaydim😭😭😭 cok istiyorm birakmak gergece tamm icmicem diyorum sabah yine ayniyim🤦🏻‍♀️ hic degilse burda gün icinde birileri gaz verirken bende birakabilirim die yazmak istedim☹️

Kizlar bu topik aktifmi cok inceleyemedim sigarayi birakmak istiyorum bende lanet olasi sigarayi hamileyken birakdim emzirirken de icmedim taki sütüm kesilene kadar sonra stresten bi tane yakayim dedim demez olaydim😭😭😭 cok istiyorm birakmak gergece tamm icmicem diyorum sabah yine ayniyim🤦🏻‍♀️ hic degilse burda gün icinde birileri gaz verirken bende birakabilirim die yazmak istedim☹️
İyi yaptın🙂 altifiz en başarılımız şuan 44 hün oldu sanırım artık saymıyoruzda bence😂 en yenimizde var onunda 1 hafta oldu galiba çok başarılı ekibimiz bence❤️😂 sende hiç zaman kaybetmeden bize katıl.. sigara çok gereksiz okadar parayı nasıl veriyoruz şaşırıyorum hiç deymez hiç bence hemen katıl bize

46. günden herkese selamlar ... sigarayı bırakmamla enerjim daha çok bu yüzden kendimi olumlamalara verdim ve bir program var ondan kurs aldım bir siteden o program üzerinde kendimi geliştiriyorum halsizlik yok ve kızlar cildime bayılıyorum fondaten asla kullanmıyorum yanaklarıma ve burun ucuma highlighter sürüyorum o kadar iyi hissediyorumki kendimi ve ağzımda o koku ve tat yok diş fırçam ile diş macunum yanımda işte öğle yemeğinden sonra dişşlerimi fırçalıyorum sonra naneli sakızımı ağzıma atıyorum ve el kremim ohh ellerim kül tablası gibi kokmuyor mis gibyim misss ve gerçekten mutluyum kendimle iradem ile gurur duyuyorum ayrı bir özgüven geldi 10 yıldır içtiğim şeyi artık içmiyorum sakın umudunuzu kaybetmeyin kendinize hep telkin verin :)

İyi yaptın🙂 altifiz en başarılımız şuan 44 hün oldu sanırım artık saymıyoruzda bence😂 en yenimizde var onunda 1 hafta oldu galiba çok başarılı ekibimiz bence❤️😂 sende hiç zaman kaybetmeden bize katıl.. sigara çok gereksiz okadar parayı nasıl veriyoruz şaşırıyorum hiç deymez hiç bence hemen katıl bize
🥰🥰 Dun gece karar aldim kararimdan dönmemek icin buraya yazdm 🤭 Bugün biraz zorlu gecicek ama bu sefer basaricam insallah🤲Tesekkur ederim desteğiniz icin❤️

Helal olsun👏👏👏 aynen devam edin inanın benide hala zorluyor ama çok nadir yani günde bir kriZ falan gelip geçiyor hemen… pes etmeyelim yeterki.. BU ARADA HERKESE İYİ YILLAR.. sağlıklı sevgi,mucize,bereket ve en güzel yönde hiç unutamıcamız bir yııl olsun.. SEVGİLER
Günaydınlar eşim bile hayret ediyor artık hiç tahmin etmezdi böyle olacağını.
Arada aklıma geliyor yok içmeyeceğim seni diyorum,öyle kriz anlarım filan olmadı.
Bu aradada sigara bırakma ilacıda içiyorun son bir kaç tane kaldı,belki onunda etkisi oldu bu durumda.

Beş aymı ?? çok iyi anlatırmısın biraz beş ayda neler değişti :)
Çok şey değişti desem yeridir.
Öncelikle sigaranın o pis kokusundan kurtuldum. Param da cebimde kalıyor. Soğukta titreyerek balkona çıkmak zorunda kalmıyorum 😅. Eşim de içmiyordu çok zor olmadı :))))

Sigaranın paketi oldu 25 TL bırakması en mantıklısı eşim de bırakabilse keşke 😀

22.günden musmutluuuu merhabalar 😂😂😂 artık gün içinde aklıma gelmez oldu lafı olduğunda geliyor aklıma veee hatunlar bence vazgeçin zam geliyor yenilisteye bakın hele 😂

Eklentiler

• Screenshot_2022-01-04-12-15-44-1.png
    Screenshot_2022-01-04-12-15-44-1.png
    365,9 KB · Görüntüleme: 40
X