SİGARAYI BIRAKANLAR BURAYA

Ben gün içinde özlemiyorum da rüyalarımda deli gibi içiyorum oh be nasıl özlemişim falan diyorum demek ki halaaa bilinç altında bi yerlerde gizli pusuda bir özlem var

E Ecem1628 41.gün günde kaç kere aklına geliyor… nezamandır ah içsem birtane demiyorsun veya nezamandır oh be kurtuldum diyebiliyorsun?
O kadar rahatımki son günlerde hiç krizim bile yok sanki hiç başlamamışım bu illete çünkü ben bıraktığım günden beri kokusundan kendimi soğuttum midemi bulandırdım sabah ilk içtiğim sigara bana bi huzursuzluk verirdi sigara aklıma gelince o içtiğim sigaradaki huzursuluğu sigarayla bütünleştirdim ve kendimi inanılmaz soğuttum kendime akıl oyunları yaptım şuan o kadar uzağımki sigaraya herkesede söyledim bıraktığımı instagramda bile paylaştım dönmeye birdaha yüzüm olmasın diye ya bırakıcam tamamen ya bırakıcam başka alternatifim yok

Ben gün içinde özlemiyorum da rüyalarımda deli gibi içiyorum oh be nasıl özlemişim falan diyorum demek ki halaaa bilinç altında bi yerlerde gizli pusuda bir özlem var
Peki o rüyalardaki pişmanlık hissi sonra uyanınca ohh be rüyaymış içmemişim okadar günüm ziyan olmamıış

Sigarayı birakinca emin olun evren o kötü enerjinin yerini iyilikle dolduracak, hayatınızda guzel mucizeler gerçekleşecek,yedi senedir icmiyorum, eşimle bıraktıktan uc ay sonra tanıştım,bir sene sonra bebegim olacagini da biraktigim gün olan doğum günümde öğrendim

Evet maşallah keşke bende bilinç altıma beynime asıl gerçekleri kabullendirebilsem.. sizinde cereninde herşey olması gerektiği gibi,bilinçli,iradeli,akıllı insanların ve gerçekten sigarayı bırakmak isteyen insanların düşünmesi gerektiği gibi sizi imreniyorum çokta taktir ediyorum ama bende bir terslik var yani yok canım artık sigara içmicekmiyim yani hiçmi ömrüm hayatım boyunca hiçmi? İçerim elbet ya en azından ölmeden muhakkak içerim gibi düşünceler var kafamda bir testlik var bilinç altımı temizleli ve değiştirmeliyim tekrar başlamadan çünkü 20 yıldır içiyorum birkere bile bırakmadım bırakmayı düşünmedim bile 20 yıldır ilk defa sigarayı bıraktım ve 20.gün oldu içmiyorum

7 sene Nekadar güzel okadar özeniyorum imreniyorumki…. Hiçmi içmek istemediniz 7 yıl içinde hiçmi şeytan dürtüp aman yakayım demediniz nasıl ama nasıl?

20 sene gibi bir alışkanlıktan bahsediyorsun bunları düşünmen aklına geliyor olması çok normal o düşünceler geldigi an dikkatini dağıt su veya soda iç sigara nin kötü yanlarını düşün arkadaşımen güzeli de şuan kokmuyorsun vücudun kendini topluyor kalbin normal çalışıyor ciğerlerin temizleniyor

Ben bir senedir içmiyorum sigaraya ayırdıgım paraya ve zamana yazık diyrm mis gibi kokuyorum resmen özgürleştim sürekli sigara içmeyi düşünmyrm kafam rahat

Selamlar eşimle bende bıraktık ben ondan 1 hafta önce bırakmıştım oda bıraktı. Geceleri çok rahat uyuyoruz. Sabah kalkınca ferahlık var. Insanın ağzının tadı yerine geliyor.

Selamlar eşimle bende bıraktık ben ondan 1 hafta önce bırakmıştım oda bıraktı. Geceleri çok rahat uyuyoruz. Sabah kalkınca ferahlık var. Insanın ağzının tadı yerine geliyor.
Selamm. ben eşime teklifte bulundum fakat o bırakamadı daha doğrusu bırakmak istemedi ne güzel birbirinize destek oluyorsunuzdur. evet sabahları o his mükemmel ağzın ferah ve insan daha dinç uyanıyor.

7 sene Nekadar güzel okadar özeniyorum imreniyorumki…. Hiçmi içmek istemediniz 7 yıl içinde hiçmi şeytan dürtüp aman yakayım demediniz nasıl ama nasıl?
İstegim oldu elbet ,ilk zamanlar ilk bir sene allen carr videosunu her gun izledim,agladim ..ama bir sene sonra o istek cok seyrek gelmeye basladi,simdiyse hic yok,sanki hic içmemiş gibiyim ve icen kendimi anlayamiyorum neden yaptim bu kotulugu kendime diye

Bende abartıyorum eşime ötede otur falan var şeylerle vee şükür o da ciddi anlamda azaltmaya başladı şuan hedefim de eşim var 1 haftadır gizli gizli sinsi şekilde taktikler uyguluyorum adama ama itiraf etmeliyim ise yarıyor

Hahahah çok iyi bizimkide yanıma geldiğinde ıyy çok kötü sigara kokuyosun falan diyorum hemen kalkıyo parfüm işte diş fırçalama belki bende böyle böyle bıraktırırım :)

Doğru söylüyorsunuz.. bakalım zamanla neler olcak önemli olan şimdilik pes etmemek sanırım.

İşte bu tam beni anlatan bir msj olmuş teşekkür ederim.. ozaman benimde bu zorlanmalarım normal,sadece ben değilmişim hala bukadar zorlanan belkide 1 yıl bunu kabullenmeliyim ve sizin gibi kendimi sakinleştiricek birşeyler bulmalıyım video gibi ve halaa çekinmedende ağlayabilirim ozaman çok teşekkür ederim..

Selam kızlar an itibariyle bendeki durum tablosu böyle

Eklentiler

• DE261C56-01FC-48F9-8BCE-BFA04F4BB992.png
    300,2 KB · Görüntüleme: 74
Selam kızlar an itibariyle bendeki durum tablosu böyle
Maşallahhdaim olsun sağlıklı yeni yıllarınız olsun.. banada 21 günümü doldurduktan sonra bir aydınlanma geldi birden günde çok daha az düşünür oldum be krizler azaldı.. ama hala yenilmekten korkuyorum tabi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…