SİGARAYI BIRAKANLAR BURAYA

Bu aralar çok sık rüyam da görüyorum bugün içtiğimde oh be iyi ki içtim diyorum ama deli gibi çekiyorum içime 😂😂😂😂😂

Arkadaslarrrrrr ben bıraktığım gün 1 aylık sigara paramı kenara ayirmistim bugün 17.gün nasılsa içmiyorum dedim kendime blender aldım 😂 evde ki 2ay önce bozulmuştu sigaraya vericegim parayı ihtiyacım olan verdim ve birde kendime waffle ismarladim😂😂

Eklentiler

• Screenshot_2021-12-30-16-48-56.png
    Screenshot_2021-12-30-16-48-56.png
    154,5 KB · Görüntüleme: 33
Arkadaslarrrrrr ben bıraktığım gün 1 aylık sigara paramı kenara ayirmistim bugün 17.gün nasılsa içmiyorum dedim kendime blender aldım 😂 evde ki 2ay önce bozulmuştu sigaraya vericegim parayı ihtiyacım olan verdim ve birde kendime waffle ismarladim😂😂
Vovvvv mükemmelsinn tebrik ediyorum :) bende kendimi ödüllendiriyorum hep :)

👏👏👏👏❤️ Ohhh afiyet olsun be iyi günlerde kullan❤️

Biz aynı zamanda bırakmıştık benim 19.gün senin 17.. 🙂 peki senin krizlerin ne sıklıkta oluyor.. ?özlüyormusun mesela? Ve önceden içtiğin zamanlarda mesela sabah kahvaltıdan sonra veya gece yatmadan önce ne zaman keyifle içmişsen şimdi o anlarda zorlanıyormusun bazen?

Biz aynı zamanda bırakmıştık benim 19.gün senin 17.. 🙂 peki senin krizlerin ne sıklıkta oluyor.. ?özlüyormusun mesela? Ve önceden içtiğin zamanlarda mesela sabah kahvaltıdan sonra veya gece yatmadan önce ne zaman keyifle içmişsen şimdi o anlarda zorlanıyormusun bazen?
E Ecem1628 41.gün günde kaç kere aklına geliyor… nezamandır ah içsem birtane demiyorsun veya nezamandır oh be kurtuldum diyebiliyorsun?

E Ecem1628 41.gün günde kaç kere aklına geliyor… nezamandır ah içsem birtane demiyorsun veya nezamandır oh be kurtuldum diyebiliyorsun?
Benim 19.günüm.. günde 3 kere falan çok canım çekiyor ya birtane olsada içsem diye.. tüm işimi bitirdiğimde içmeyş çok severdim.. şimdi tüm işimi bitirdiğimde içemiyorum diye nerdeyse ağlıcam gibi oluyorum😞 tabi sonra geçiyor hemen kriz.. ama o bikaç saniye istek kriz yokmu elimin altında olsam o an içicem gibi😞 ve bu şekilde nekadar devam edicek,tamamen istek yok olucakmı? Yada nezmaann ıyyyyyyy ağzıma sürmem artık dicem bu banamı bağlı? Kafamda deli sorular🤔🤔🤔😞🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️

Çok garip bir şekilde ben hiç özlemiyorum krizler de gelmiyor ilk 3gun zordu ama yine de aman aman değildi anlık gelip gitti ben 15yila yakın içiyordum kahve sigara mutfak sigara ayrilmazim Di nasıl oldu anlamadım ama nedense ben çok kolay geçiriyorum

X