SİGARAYI BIRAKANLAR BURAYA

Aynı ben işte,sabah kalk aç karnına yak hemen sonra kahvaltı gene devam sigaraya günde 1 paket içiyorum ..
Eşimde içiyor hep söylyor bana gel bırakalım diyede o benden daha güçlü bu konuda.

Baktım şimdi netten,tahmin ediyorum kolay olmadığını ne bamt ne ilaç etki etmedi bende.
Ne kadar direnebilirsem direneceğim artık:))
İnşallah direnirsin.. ay ilk 3 günüm aklıma geldi il 3 gün ağlaya ağlaya yıldız tilbe dayaaan yüreğimmm dayan şarkısını söylüyordum yanık yanık vay be şimdi 17 gün olmuş inşallah 17 yıllar deriz ALLAHIM inşallah

Tahmin ediyorum valla bende kesin müslüme kadar bağlarım bu gidişle

Aynı ben işte,sabah kalk aç karnına yak hemen sonra kahvaltı gene devam sigaraya günde 1 paket içiyorum ..
Eşimde içiyor hep söylyor bana gel bırakalım diyede o benden daha güçlü bu konuda.
İşte o kitapta anlatıyor herşeyi başlayın okumaya bak anlıcaksınız maddi maneviiii HARİKAAA BİRŞEY İÇMEMEK sabah kalk iç,kahvaltıdan sonra iç,yemek yapmaya başlamadan iç,yemeği yaptıktan sonra iç,temizliğe başlamadan önce iç,temizlik bitti oh keyif için iç, (keyif sanıyoruz tabi meğerse değilmiş) iç te iç içte iç telefonda konuş iç,dışarı çıkmadan iç,dışardan eve gel hemen birtane iç yaniii sonuuuu yok yok lanet şeyin… BIRAKMAK ÖZGÜRLÜKMÜŞ.. oh be diyorum şimdiii.. tek duam tek birdaha başlamamak hepimiz için dileğim duam o.

Bu mereti içmek için sebeb aramamak lazım her koşulda içiliyor zaten..

Aaa burada yanlış yazmışım 17 değil BUGÜN 18. Günüm heyoo heyooo 2 haftayı geçmiş bile allahım inanamıyorum 18 gündür içmiyorum he ne krizlerdi ama pipeti tutup sigara gibi hayal edip ağlaya ağlaya o pipeti çekişim şimdi gülüyorum halime.. 18.GÜNÜMDEN SELAMLAR BIRAKANLARA BIRAKMAK İSTEYENLERE

senin adına çokk sevindimmm benim bugünn tamm 39. günüm artık aklıma gelmiyor diyebilirim yemek yemek benim için artık bir zevk 3 kilo aldım ama yakıştı olsun o kadar da cildime fondaten kullanmıyorum sigaraya verdiğim para yerine cilt bakımı için bir kaç krem almıştım kendimi öldüllendirdim cildim parlıyor dün annemde söyledi ve en önemlisi : -sigara içer misin ?
-hayır kullanmıyorum ... mükemmel bir özgüven :)

Sigara içermisin dedi ve siz kullanmıyorum dediniz ayyy darısı başımıza neolur.. 39.gün maşallah… tam 3 ay sonra size detaylı sorucam tüm sigaraya olan hislerinizi çok merak ediyorum.. mesela ben özledimi hissediyorum bikaçgündür.. ve çok çok içesim geliyor krizlerde sonra 18 gündür sigaraya içseydim giden parayı düşünüyorum.. bukadar zamandır dayanabildiysem dahada dayanırım diyorum.. ve en kötüsü hala beynimde tamamen bitirmiş değilim benim için bitti bidaha başlaöak istemiyorum diyemiyorum ciddi anlamda peki 39.gün nasıl artık ağzıma sürmem diyebiliyormusunuz?

Bugün öğlen son sigarami içtim şimdi kahve içicem bakalim sigarasiz nasıl oluyo

Dün sabah en son sigarayı içtim uygulamayı indirdim telefona,sadece akşam eşim içerken 2-3 fırt içtim o kadar.
Sistem 1 gün 56 dakika sigarasız yazıyor,zorlanıyorum aklım gidiyor devamlı.
Kokusundan midenizi bulandırın canım çekiyor demeyin kendinizi kandırın emin olun ilerleyen zamanlarda hiç canınız çekmeyecek belki günde bir defa çeker kendinize güvenin kararlı olun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…