sevgilim sandığım adamın eşi tarafından darp edildim

Madem ki birbirinizden vazgeçemiyorsunuz boşansın eşinden sizinle evlensin. Yok bu yemiyorsa bos yere kullandırmayın kendinizi. Başkasına aşık olup boşanan tonla adam var dünyada.
Sizi çok seviyormuş gibi davranıyor ya, aşkından emin olmanız için yazıyorum bunları.

Yaşına veriyorum oda seni baya iyi kullanmış bundan kop çünkü birgün seni öldürür de inan asla senle evlenmeyecek senin kadar rahat kızları sadece işini görüp devam. ederler kimse karisini senin gibi bir kadın için bosamaz bunu asla unutma

Bir insan kendine metres olmayı nasıl yakıştırır karısınada dovdürmus üstüne tokat atmış sana 20 yaşında elin adamının tuttuğu evde parazit gibi mi yaşıyorsun annen baban nerede kızım senin hiç mi sormuyorlar? Yaşıtların kyk köşelerinde okucam diye peynir ekmekle karınları doyuyor sende haklısın havadan para.

Sana da o adama da az yapmışlar..

Karısı her şeyini alarak boşasa babası reddetse o zaman görürüm senin aşkını

Emaaan hatırladım bu ablayı, bu muymuş bu

Peynir ekmek gibi dağıtıyorlar bu sertifikaları ya heralde, elini sallasan güzellik uzmanına çarpıyor. Bu meslek de olmasa ne edecekti bunlar?

Umarım odur. Hala boşatamadı tırnaklarını yiyor demek ki.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…