sevgilim sandığım adamın eşi tarafından darp edildim

Konusu da bu evet aynı kişi büyük ihtimalle birkaç detayı değiştirmiş

Doğru hatırlamışım da adını unutmuştum. Metreslerin dönüp dolaşıp geri gelme huyu var. Lincten enteresan bir haz alıyorlar anlamıyorum

Taksici olayına takıldım da çocuk uyuyor açamıyorum videoyu..yüzde mi alıyor yoksa pırlanta tozu mu ?
Taksiden inen ilk kar tanesi anlat hele bi

seni döver gider kocasıyla videolar paylaşır kocammmmmmmmmm kocammmmm der. aldatan kocasına sahip çıktı ya şimdi başı göğe geldi. sen gelip geçicisin. senden çok var o adam için. bakalım bir sonrakine neler yapacak. o kadında da gurur yok sende de

20 yaşında kendinden 14 yaş büyük birine çok aşıkmış coook. Allah'ım ya bu yaşta metresliği vizyon edinmek herkese nasip olmaz. Olmasında

Öff gözümün önüne geldi leş gibidir bi de orası. Patron yokken ustalar işleri çıraklara falan bırakıp gidip orda kestiriyorlardır. Ter ve ayak kokuları eşliğinde tamirhane fantezisi

Asdghsfhgh elin herifi buna ev açmış diye övünerek anlatıyor. Vallahi kimse kusura bakmasın ama İslam dininden önce de Türklerde Gök Tanrı inancındahem erkek hem kadının evlilik dışı ilişki yaşamasının neden yasak olduğunu çok iyi anlıyorum. Metres olmaya da dünden razı. Yazık gerçekten.

Evlilik her şeyden önce kadını koruyan bir kurum. Bunu anladığınız zaman bir şeyler değişecek. Bugün Avrupa ve ABD başta olmak üzere aile kurumunun çürümesi toplumlarını da tamamen çürütmüş vaziyette.

Kadin bosanmayacak. Bosansa bile hem nafaka alacak hem malini mulkunu. Catir çatir sevgilinizin parasini yiyecekler. Sizde tamirhanenin ust katindaki yatakta yasamaya devam edeceksiniz. O zaman tektasi, kovayla cicegi goruruz. Bu tip adamlar once yağmur gibi yagdirir sonra cay kasigi ile vermeye baslar

Güzellik salonu ve araba tamir ettirince arkadaşının tanıştırması vs hikayesi bozuldu.
Doğumgünü de mekanda kutlanıyor sanırım dan diye gelmiş o da. Neyse işler karışık.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…