sevgilim sandığım adamın eşi tarafından darp edildim

"Güzellik uzmani" ve sanayici ilişkileri. Kaçıncı konu bu böyle?
Şu sanayideki üst kat kısmı da beni benden aldı. Hayal dünyası da olsa insan kendini öyle bir ortama yakıştırmaz.

Konu sahibi taksiye abone, guzellik uzmani olarak :). Muhtemelen adam konu sahibinin musterisiydi. Protez tırnak yaptirirken tanismis olabilirler...

Adam size tokat atmış zerre umrunda değilsiniz.
Size para harcayarak cinsellik için kullanıyor, bıkana kadar devam edecek. Ayrıca sizde aşık falan değilsiniz size para harcamasına aşıksınız. Karşılıklı fayda söz konusu sadece.

Ayyy inanamıyorum metrese bak sen bir sanayi gülünü paylaşamamışlar sbshsjk

Arkadaşlar olabilir mi böyle bir şey ..şok oldum bu bakış açısına

Bakin hemen hemen aynisi basima geldi.10 aylik iliskimde adam evli cikti...arastirip ogrendim.'ogrendigim an' hersey bitti,o an benim icin varoş, zavallinin biri idi!! Ne aski allah askina.. adam oyuncu..bakin her an roldu, hesap kitapti, yalandi...sizin gozunuzun icine baka baka yalan soyledi,ta en basindan yasayacaginiz kacinilmaz sonu bile bile kendi 'uçkuru' icin sizi zerre dusunmeden atese atti.. cocugunun riskini sizle bi guzel pirlantalar ile yedi.. karisina bunu yapan ahlak yoksunu bir adamin tam olarak nesini 'HALA' seviyorsunuz....siz onun icin anca siradan hayatinda genel gecer bir heyecansinuz..Dizi bitti...Ruyada bitti...uyanin...Hamurunuzda varsa da metreslige layik goren adama isterseniz donun..bizde size birbirinizi layigi ile bulmuşsunuz deriz...yada onunuze bakin...bizde size allah kurtardi diyelim..karar sizin...

Taksici evinize girip yanınızda mı kaldı?
Bunu yazmasanız inanırdım.
Bu taksici işi şöyle doğru olabilir. Meyhanede çalışan konsimatrisler taksicilere abonesiyim der. Onların ağzı bu yani. Düzenli arabalarına bindikleri için bi çeşit hem güvenlik görevini yapıyorlarmış hem ulaşım. Yani güzellik uzmanlığı hikaye, konsimatrislik şahane. Konuda demiş ya benim hakkımda her şeyi biliyordu diye sevgilisi için ondan biliyordur adam mekanın gediklisi ise.

Karısı atmış tokat adam aşık aşık ne tokadı atacak

İlahi sizde adam evli neden bekar evi olsun? ne saçma soru bekar değil ki mantıksız
Gidip kalmışlar ya o evde de nasıl kalıyorlar karısı evde değil hadi eşyaları olur?
Adam sürekli aldatıyorsa Bi de karısından ayrı ev tutar bekar evi derken bunu kastettim bekar gözükmek için ev.

Ay beni evli adama yapmaya calisirlarken arkadasi soylemisti sagolsun. "Yalniz lyacim x'in evli olma gibi bir durumu var" diye ahshsh aa ne demek ya o kadar kusur olur dememi beklediler herhalde
Bileklik alıp ev tutup eve elinde ekmekle gelecekse sorun yokmuş aslında ya.

Su denklemi ben cozemedim (10 sayfayi okumadim belki birine aciklamissinizdir)

"Taksici abonemdi"
Ne demek mesleginiz nedir, diye soracaktim, guzellik merkezinde calistiginizi soylemissiniz.

Kafam karisti.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…