sevgilim sandığım adamın eşi tarafından darp edildim

O değil de adam o kadar ev turmuş niye tükanda sevişmiş bunnar 😂

Tebdili mekanda ferahlık vardır demişler 😁

Yalnız o taksici ne yüce gönüllü bir adammış öyle.
Ben taksiye binince beni hemen şutlayıp yeni müşteriye gitmek için uçarak gidiyorlar ve vardığımızda kapıyı açıp beni fırlatmadıkları kalıyor bir tek.
Adam ne yaptı mesela evde? Birlikte tv mi izlediniz, siz ağlarken peçete mi tuttu?

Ben de hatırlıyorum bu üyeyi sanayiciydi görüştüğü adam
Evet evet, hatırladım. Hatta benim bu sitede denk geldiğim metresler hep güzellik merkezi çalışanı, tırnak yapıyor ne hikmetse yazacaktım ki, bu meslek grubunu zan altında bırakmak gibi olur diye yazmadım. Bence de o. Hatta kaportacı mı demiştik, sanayide dükkanı var demişti. İyi bari, karısı yolmuş saçını başını, iyi yapmış.

diğer kadınada acıyorum ne yapıcahımı bilmiyorum aşkımdan resmen ölücem o kadar özledimki
Asfgdvhb diğer kadına mi aciyorsun😂 adam seni kandırdığı için değil de seni döven kadına acidigin için adama gel diyemiyosun demek çok mantıklı bir hareket 👍 biraz daha çalışman gerekiyor inandırıcı olman için fakecim bu olmamis

Tebdili mekanda ferahlık vardır demişler 😁

Yalnız o taksici ne yüce gönüllü bir adammış öyle.
Ben taksiye binince beni hemen şutlayıp yeni müşteriye gitmek için uçarak gidiyorlar ve vardığımızda kapıyı açıp beni fırlatmadıkları kalıyor bir tek.
Adam ne yaptı mesela evde? Birlikte tv mi izlediniz, siz ağlarken peçete mi tuttu?
Ben taksiye binince kocama plakayı atıyorum korkumdan. Bunlar herifleri eve alıyor 😂

Yok yok sonradan dank etti başkası bu. Daha önce bir sürü üyeliği olan bir üye bu her şeyi aynı. Kendi yaşı, adamın yaşı, kendi mesleği, adamın mesleği. Ama burda evli olduğunu bilmiyordum yazmış. Diğer konularda karısı boşanmıyor diye hakaretler ediyordu. Şu an biraz işim var. Birazdan bulur çıkartırım diğer üyelikleri :d

Şapka çıkarıyorum sana, helal be mirtazapinim 😂❤️

Kızlar bir şey soracağım.

Şimdi bu konuda adamın eşi baskın yapmış ve bir nevi aldatıldığını biliyor. Karşı tarafa (Yani kadına) zina davası açamıyor mu?

Zina, artık sadece bir boşanma sebebi.
Suç yahut kabahat sınıfında değil.
Eskiden suçtu, suç olmaktan çıkarıldı.

Aldatma nedeniyle 3. kişiye (konu sahibi kadına) bir şey yapılamıyor, manevi tazminat istenemiyor.

Daha ilk görüşmenizde pırlanta alan adamın parasına vurulup metres olmayı kabul edecekseniz buyrun devam edin. Allah affetsin şiddet kötü mötü ama bazılarına da üzülemiyorum

Pırlantayı görünce hiç sorgulamak gelmemiş aklına bir de bizi yiyor öyle darlamam böyle darlamam diye. Yav he he.

X