sevgilim sandığım adamın eşi tarafından darp edildim

Beni alıntılayan herkesi tek tek alıntılayamadım. Etiket yapayım. KudrAlobar KudrAlobar hizuran hizuran yosunlukek yosunlukek dogadostupanda dogadostupanda @Liros

Bu arkadaş sitemizin ünlü emeline çok benziyor. @Emel54 bir nicki. Başla nicki @Emel5403 açtığı bir konuyu bırakıyorum buraya. Tamirci sevgili ve güzellik uzmanı konu sahibi tam olarak her şey aynı :işsiz:

eşiyle gerek manevi gerek cinsel yönden hiçbir bağı kalmamasına rağmen inatla boşanmayan kadınlar
19 yaşındayım izmire üniversite okumak için geldim burada her akşam gittiğim bi kafede erkek arkadaşımla tanıştım o da arkadaşlarıyla sürekli o kafede oturuyordu bi süre sonra ister istemez iletişime geçtik ve sevgili olduk kendisi 36 yaşında bana evli olduğunu falan asla söylemedi ilk başta belli bile etmedi hatta bazı arkadaşlarım yaşı ve mizacından dolayı evli olabileceğini şüphe etmişlerdi ama ben sürekli sokak sokak el ele kol kola dolaşıp beni onlarca arkadaşıyla tanıştırdığı için asla ihtimal bile vermemiştim sanayide kendi dükkanı var oraya bile götürdü yani beraber gezmediğimiz yer kalmadı diyebilirim fotoğraf paylaşmıyodum ailemin öğrenmesini istemediğim için yaşından dolayı o sebeple aramızda hiç fotoğrafımı neden paylaşmıyorsun vb muhabbette geçmedi her kafede meyhanede oturuşumuzda yüzler bazen milyarlar hesap öder ben asla teklif etmememe rağmen çantalar kıyafetler alırdı ama asla parasını kullanma niyetim yoktu gerçekten deliler gibi aşıktım halada öyleyim çok seviyorum ve nasıl vazgeçicem bilmiyorum benim hayatımda yeri çok büyük beni gerçekten sevdiğini hissettiğim tek insan her şeyde ilkleri yaşadım onunla ve bugün kavga ettiği en yakın arkadaşından evli olduğunu hepsini geçtim 1.5 ay önce 2. çocuğunun doğduğunu öğrendim cidden hiç iyi değilim hem istemeden girdiğim günaha yanıyorum hem en güzel hamilelik zamanlarında istemeden bilmeden kocasıyla beraber olduğum her an her dakika yanıma çağırdığım gece yarılarına kadar gezdiğim adamın karısına yaptığım haksızlığa üzülüyorum hepsini geçtim beni seven tek insan sevgisini hissettiğim tek insanı hayatımdan nasıl çıkartabilicem öğrendiğimi henüz bilmiyo büyük ihtimalle çünkü en ufak kavgamızda bile kendini affettirene kadar 40 takla atan bi adam ne yapmalıyım nolur bana akıl verin ayrıl bırak demek çok kolay 😔
Konusu da bu evet aynı kişi büyük ihtimalle birkaç detayı değiştirmiş

Beni alıntılayan herkesi tek tek alıntılayamadım. Etiket yapayım. KudrAlobar KudrAlobar hizuran hizuran yosunlukek yosunlukek dogadostupanda dogadostupanda @Liros

Bu arkadaş sitemizin ünlü emeline çok benziyor. @Emel54 bir nicki. Başla nicki @Emel5403 açtığı bir konuyu bırakıyorum buraya. Tamirci sevgili ve güzellik uzmanı konu sahibi tam olarak her şey aynı :işsiz:

eşiyle gerek manevi gerek cinsel yönden hiçbir bağı kalmamasına rağmen inatla boşanmayan kadınlar
Doğru hatırlamışım da adını unutmuştum. Metreslerin dönüp dolaşıp geri gelme huyu var. Lincten enteresan bir haz alıyorlar anlamıyorum 😅😅

Taksici olayına takıldım da çocuk uyuyor açamıyorum videoyu..yüzde mi alıyor yoksa pırlanta tozu mu ?
Taksiden inen ilk kar tanesi anlat hele bi

seni döver gider kocasıyla videolar paylaşır kocammmmmmmmmm kocammmmm der. aldatan kocasına sahip çıktı ya şimdi başı göğe geldi. sen gelip geçicisin. senden çok var o adam için. bakalım bir sonrakine neler yapacak. o kadında da gurur yok sende de

20 yaşında kendinden 14 yaş büyük birine çok aşıkmış coook. Allah'ım ya bu yaşta metresliği vizyon edinmek herkese nasip olmaz. Olmasında

Ya bir de bu sanayiler genellikle erkek yoğunluğunun olduğu yerler senin ne işin var sürekli adamın üst katında? bir de yatak atmışlar dükkana kendine yakıştırdığın şu işlere bak hey Allahım ya
Öff gözümün önüne geldi leş gibidir bi de orası. Patron yokken ustalar işleri çıraklara falan bırakıp gidip orda kestiriyorlardır. Ter ve ayak kokuları eşliğinde tamirhane fantezisi 🤢

Asdghsfhgh elin herifi buna ev açmış diye övünerek anlatıyor. Vallahi kimse kusura bakmasın ama İslam dininden önce de Türklerde Gök Tanrı inancındahem erkek hem kadının evlilik dışı ilişki yaşamasının neden yasak olduğunu çok iyi anlıyorum. Metres olmaya da dünden razı. Yazık gerçekten.

Evlilik her şeyden önce kadını koruyan bir kurum. Bunu anladığınız zaman bir şeyler değişecek. Bugün Avrupa ve ABD başta olmak üzere aile kurumunun çürümesi toplumlarını da tamamen çürütmüş vaziyette.

Böyle bir şey var. Bunun gibi bir sistem olsa gerek, güzellik salonu çalışanlarında da var demek ki...
Güzellik salonu ve araba tamir ettirince arkadaşının tanıştırması vs hikayesi bozuldu.
Doğumgünü de mekanda kutlanıyor sanırım dan diye gelmiş o da. Neyse işler karışık.

X