sevgilim sandığım adamın eşi tarafından darp edildim

Malum ben bir süre uzak kaldım buralardan. Yoksa kimlik bilgilerine kadar dökerdim artık ellerinizden öper

Ayy hatırladım... Kezban bi üye vardı ve karısına hakaretler ediyordu evet evet konu sahibi eğer oysa demek ki hala ayıramamış ve kuduruyor hahahahhaha

Sen onu sevmiyorsun. Sana sağladığı imkanları yaşattığı lüks hayatı seviyorsun. Yoksa aklı başında kimse ilk buluşmadan pırlantalarda gelen herifi ‘sen hayırdır ya’ diye bi sorguya çeker. Hadi diyelim küçüksün 20 yaşındasın akıl edemedin.

Senden 14 yaş büyük dul herifi ne yapacağın da mı aklına gelmedi. Yanlış kararlar verme daha fazla darp raporunu al sana tuttuğu evden derhal çık kendine bu hayatı yakıştırma.

hiçbir samimi muhabbetimiz olmamasına rağmen elinde kocaman bir çiçek kovası ve pırlanta bileklik
20 yaşında genç insan şundan rahatsız olur ne ayak bu ne alaka diye istemez. Aklıneren yaşlar zaten geri git der.
Sen buna tav olup erimişsin ev mev tutmuş baya işine gelmiş. Onca zamandır evli olduğunu anlamaman imkan dışı, işine gelmemiş. Adamı değil imkanlarını seviyorsun, şimdi ayak yapsan da çağırman an meselesi. Acaba senden başka kim var onu da düşünmek lazım, hiç şaşmaz karısını aldatan diğerini de aldatır.

Taksiler abonesi miymiş ablaların adhdjsj

Ben de hatırlıyorum bu üyeyi sanayiciydi görüştüğü adam

Daha once adamin karisi gibi konu acmisti galiba. Adamin tamirhanesi vardi, kendisi Gencti, çocuğu vardı, okumamisti, meslegi yoktu, bosanamam diyodu vs. Ayni kisi mi acaba

Ben evli değilim öyle kendimi evli kadının yerine koyup sana hırslanıp filan yazmıyorum. Cidden iyiliğin için yazıyorum. O adam seninle evlenmez. Belli ki gece hayatının içinde bir sektördesin. Diğer sektörlerdeki insanların abone taksileri olmaz çünkü. Sizin ilişkiniz metreslik çerçevesinde sürecek. İlişkiyi sürdürmeye devam edeceksen bari ederini ödet.

Dur dur bu adamın karısı kaynanası ile çay çorba içiyor diye hasedinden çatlayan kadın mı

açmıyo telefonlarımı

Fantazi, ormanda çimende kıça çalı çırpı batarak, arabanın şoför koltuğunda sevişenler başka bir yer mi bulamıyor sanki
Olm fantazi dediğin tamirhanedeki arabanın kaputunda, masanın üstünde falan olur. Tamirhanenin üst katındaki seyyar yatak odası fantezisi mi olue yav

Yok artık, bi kova çiçek de taksiciden mı geliyor yoksa?
Pırlantasız olmaz ama.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…