sevgilim sandığım adamın eşi tarafından darp edildim

Cagir kiz bi de ev temiz bi parlatsınlar seni:/

Tamirhane üstünde yatak odasi...
Adamda kesin bir demet tiyatrodaki saldiray abi gibi bir tipti

Ortada iki kandırılan kadın var 1 tane de şerro var.. ben sende suç bulmuyorum kendini farklı tanıtmış sende kanmışsın toz pembe olmuş herşey diğer kadını da kandırmış yazık..ben olsam bidaha kesinlikle iletişime geçmezdim madem affetmedin bırak öyle kalsın affedilecek yani yok bunun yarın birgün senin de çocuğun olunca senden sıkılacak aynı şeyi bu Sefer de sana yaşatacak. Bu potansiyel var o adamda ayrıca ilk gecede yakınlaştık nedir ya .. bukadar hafif olmayın kızlar bi ağırlığınız olsun hep ulaşılır oluyorsunuz..

Karısını bu kadar pişkin ve profesyonelce aldatan bir adamin seni birkaç sene sonra daha genç daha güzel biri icjn aldatmayacagini mi saniyosun? Bir de 14 yaş büyük senden. Yuh. Evet cagirsan sana gelir ama nedense eşinden de boşanmiyor. Senle gezip tozarken neden boşanmadi peki? Çünkü onun gönlünü eğlendirdin. Biz çok duyduk bu lafları anacim. Bir iki sene sonra kullanilmis peçete gibi bir kenara atilacaksin bu adamla devam edersen.

Ayrılıp gelirse evlenecekseniz hemen gelsin dediklerinde ciddiyim burda kendini belli eder onun dışında seni kandırıyor yarın sıkışınca senin onu kandırdığını sana iftiralar aticak bunu bil

Sen onun için ilk hediyede yatağa attığı etrafa havasını attığı metresisin.Birde evde ki var nefret ettiği ama bunca zaman boşamadığı.Sen ona gencligini fantazilerini veriyorsun o sana parasını karşılıklı alışveriş.Daha 20 yaşında bi adamın metresi olabilmek mi kendine biçtiğin rol.Çağırsam gelir diyorsun elbet gelecek ta ki senden genci ve ateşlisi gelene kadar.Biraz gururun ve aklın varsa çık hayatından o kadınada haksızlık etme.Gerçi senden hiç öyle bir elektrik almadım yakında çok sevdiğinden !! geri cağırırsın beraber yatakta barışmanizi kutlarsınız oda sana karşılıgında pahalı hediyeler alır.Umarım hayatta bi adamın metresi olmaktan çok daha onurlu ve güzel yaşantılar olduğunu farkedersin.

Çocuğunun annesinden nikah var zaten bosanamaz , bunuda metres yaparım üç beş yıl oyalar ayrılırım demiyorsa bende bisey bilmiyorum . Klasik götü kalkmış erkek bu . Karım zaten avucumda kafasıyla rahat rahat aldatıyor ama iş boşanmaya gelse katil olur , bozamaz o kadını. Kendine saygın yoksa hemcinsine saygın olsun aradan çekil. Kadıncağızin ahını alma , iflah olmazsin

Arkadaşının sevgilisi , o adamın evli olduğunu gayette biliyordur arkadaslarmis madem . Çok iğrenç durumlar ve insanlar. Kadıncağız sevgiliniz olan kocasından zuhrevi hastalık kalmamıştır inşallah. Belli ki sizin hayatınıza bunun öncesinde de giren çıkan çok olmuş. Oyleki ilk tanıştığınız gün yakinlasip iş yerindeki yatak odasına varincaya kadar biliyorsunuz , eve çıkıyorsunuz. Bana nişanlım evlilik teklif ederken tek taş aldığında pahalıdır almiyim düğünde takarsın demiştim. Siz yeni tanıdığınız adamın pırlanta bilekliğini, dayayıp dosedigi evi nasıl kabullendiniz hemen buda ayrı ilginç noktalar ...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…