Sevgilim evliymis

Sen dogru olani yapip sonunu getiremem korkusu icinde misin...
Hayirdir sana...
O kadin ona aş veren bebek veren yatagina girip es olan derdinde tasasinda yaninda olan genligini kizligini ona curuten gururu yerle bir olan kocasinin uckur sewdasina boynuzlari takip gezen o kadini...Daha fazla zevkleriniz ugruna curutmenize gerek warmi.
ÖZLERSEMMİŞ...
Neyini ozluycen metres olmayimi gizli kapakli senle bulusup opusup koklasmayimi bi kadini mal yerine koymayi yuwa yikmanin zeminini hazirlamayimi.
Kendine gel kimsenin hayatini yikma
Garibim orda mutluyum esim beni sewiyo ewim yuwam war saniyo.
Bir iyilik yalta kadina soyle de gozu acilsin o pislik herifi biraksin.

Aaaa olur mu nasıl teselli edicez kendimizi şimdi ne demek eden bulmuyor , bunca kadın boşuna mı gazlıyor kendini şimdi

Bizim bu kadınlar kendini böyle avutmayı seviyor demek ki iyi geliyor kendilerini o şekilde kandırmak. Ama gerçekten iş hayatımda bende görüyorum evde ki halleriyle alakaları yok o kadar acizler ki bende eşlerine acıyorum.

boşanmış olmak inşaları kaşar yapmaz

Karısını sevse senle olmazdı

Yalnız bu konu bana gösterdi ki kadınlarımızın gücü ancak başka bir kadına yetiyor
Kadın adamın evli olduğunu anladıktan sonra terk etmiş bitirmiş hala bin bir hakaret

Orada karımla mutlu değilim çocuk istemiyordum ki en başta evli değilim diyen adamların hiç bir suçu yok
Aldatılınca diğer kadının saçına sarılıp eve gidip kocasına yemek yapan kadınlar gibi

ben de anlamadım
neredeyse adam evli olduğunu gizlese bile öğrenmeliydin falan diyecekler.
yuva yıkma demişler falan...
sanki çok dürüst! mükemmel! bir erkek de aman yuvası yıkılmasın.
Yuvalar tabi ki yıkılmasın da böyle şerefsiz bir adam bu kızcağıza yaptığını haftasına başkasına yapacak garanti yani...

Ortada koskoca yalan var hangi sevgiden bahsediyor acaba, sizde ne aklı istiyorsunuz adam evli daha neee

ben de buna üzülüyorum
ve kocalarına aynı şekilde hatta daha da şefkatle davrandıklarını düşünüyorum çünkü o kadar savunuyorlar ki inanın şaşırıyorum. Apaçık yalan söylemiş bir adamı bile savunabiliyorlar.

Evlilikleri dünyanın en kötü evliliği de olsa fark etmezdi. Adam evli. 6 aydır ikinizi de aldatıyor yani.

böyle konularda hep dünya kadar hakareti kadınlar yiyor
Kadın adamın evli olduğunu bilmiyordum bana bekar olduğunu söyledi özlemekten korkuyorum beni Kendime getirin yazmış türlü türlü hakaret edin dememiş
Aradaki yorumları okumadım kadın ben vazgeçemiyorum geri döndüm falan dememiş
Öyle olsa bir nebze

Çoğu yorumda sırf kadınlara saldırı var kendini bekar diye tanıtan erkeğe laf yok
Bazısı da sizi ancak kullanır dönir dolaşır karısına gider falan yazmışlar
Eee yani başka kadına arkanızdan karım çirkin evi temizlemiyor kendine bakmıyor falan yazan adilerle Evli kalmayı becermek bir başarı mı yani
Yada başka kadınlarla flörtleşmiş onları gezmelere götürmüş hatta daha ileri gitmiş adamı dönüp eve almak çok matah bir şey mi

Yuvasını yıkmadim kimsenin. Bitti o ilişki
sevgili konu sahibi kk sana yaşadıklarını unutturmamakta kararlı
Bu arada çok geçmiş olsun benzer bir olayı ben de yaşadım 8 ay boyunca dolu dizgin yaşadığımı sandığım aşk (!) , sevgilimin eşi olduğunu söyleyen bir hanımefendi tarafından arandığım gün dünyayla birlikte başıma yıkıldı. O karaktersizle tatillere de gittim, akrabalarıyla da tanıştım, haftanın 3 günü evinde kaldım. Gece gündüz telefonlarda konuştum. Yani burdan nasıl anlamadın diyenlere selam olsun, bazıları çok profosyonel oluyor. Eşi beni aradığında emin değildi ilişkiden, ama sayemde emin oldu, ona her türlü kanıtı gönderdim. Hatta buluşmak istedi buluştum. Telefonumu önüne koydum ve dursuz duraksız tek bir cevap alamadığı halde atmaya devam ettiği aşk mesajlarını kendi gözleriyle okudu, ve benim suçum olmadığını gözleriyle gördü bi nevi kadıncağızdan hellallik aldım yani. O şerefsizi de cümle aleme rezil ettim savcılığa şikayet edip uzaklaştırma kararı çıkardım kapımda yatıyordu çünkü arabanın içinde (kapıda yatmak gerçek olamaz diyenlere de selam olsun) Tazminat bile alırdım almasına da daha fazla sinir sistemimi yıpratmak istemedim. Ama onun yaptığını yanına bırakmadım. Bence keşke sen de bırakmasaydın.

Bunu dediginizi yapmis arkadas ama ozler miyim acabasi war o haysiyetsiz kopek koca olmadik adam zaten basli basina pislik ama buna on ayak olup bile bile birliktelik surduren kadinlarda bir o kadar lanet yaratiklar.Aldatmak asla kabul olmuycak bisey. O kadinin yerinde bu metres yerine konulan arkadasta olabilirdi.Kocasini bi baska kadinin ozlemesi hos gelinicek bisey mi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…