Rabbim Sana Binlerce Şükürler Olsun , Allah Bütün Dostlarımdan Razı Olsun ; Hamileyim

selam nevrosky canım nasılsın hamileligin nasıl gidiyor kaç tane oldugu belli oldumu bebişlerin iyilermi senin gibi çok tatlı anneleri ve babaları olacak canım çok şükür benimde yumurtalarım toplandı 8 tanesi yaşıyor ve savaşıyorlar şuan benim için pazartesi 10.30 transferim olacak çok heyacanlıyım negatifligim gitti çok şükür kk den dolayı arkadaşlardan senden allah razı olsun hepimiz birbirimize ışık olduk yoldaş olduk omuzladık tanımadıgımız halde rabbim bizi bir çırpıda bir araya getirdi yolumuz kaderimiz birleşti inşallah bundan sonrasıda güzel olacak güzel geçecek allahım izniyle allahım tüm isteyenlere tüm olmayanlara tüm bu yoldakilere nasip eder inşallah....şu mübarek cuma gününde hayırlı cumalar herkese ......o güzelim duyguları herkesin tatması dilegiyleee.......aminnnnnnnnnnn
:ecrin_bebek::CüvCüv::lepi:

Canım inşallah denemelerin hemen sonucunu gösterir.
ben özel olarak eşime keçi boynuzu suyu içirdim ve e vitamini,zinko-c verdim
sonrada eşimle birlikle burda bulduğum bir macunu uyguladım(macunu mübarek)
ama benim eşimde sorun vardı canım tedavi görüyordu dk uda klomen ve trentilin verdi
bu son iki yazdığım hariç üstekileri kullanabilirsin hiçbir zararı yok yerimseniben :CüvCüv:

canım benim çok çok tebrik ediyorum seni...

sen bunu çoktan haketmiştin..

rabbim sağlıklı bi şekilde kucağına almayıda nasib etsin a.s. a.s.

canım, ikizmiş bebişler. çookkk sevindim. :dance::dance::teytey:

Rabbim kucağına aldığınıda göstersin inşallah.:1hug:

Kız Allah iyiliğini versin. delikafadulden Ağzın bal yesin. :Saruboceq: Allahım ağzından duysun. :Saruboceq: İki tane olduğunu da nerden çıkardın. Hiç öle bişi demedim ki ben. Allah mı söyletti acaba. :sm_cool: Geçen hafta bir kese gördüler. Arkadan gelen olabilir dediler. Erken baktıkları için. kaydirigubbakcemile3

Allahın takdir ettiği kadara razıyız , çok şükür. Aminn , inşallah canım. Allah senin de bebeğini korusun ve sağlıkla kucağına aldırsın inşallah. :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq:

Çok sağol bitanemm. Şeniz Bak seni de görmüş oldum bahaneyle. :1hug: :asigim:Baya zaman oldu görüşmeyeli. Sen de iyisin inşallah. Takvimin ne de güzel ilerlemiş. Sağlıkla geliyor kuzun inşallah. Allah yavrularımızı sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin inşallah. :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq: Allah isteyen herkese bağışlasınnn dilerizzz. :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq:

Sen de asparagas habere takılanlar arasındasın sanırım. kaydirigubbakcemile3

nevro canımmmmmmm.............tebrıkler...........çoook guzel ya..........inş herşey çok guzel olur ........rabbım tamamına erdırsın.................dua ileeeeeeeeeee

Canım çok sağol ama sayı tam daha belli değil aslında. :ecrin_bebek: :ecrin_bebek: :ecrin_bebek: :asigim: :uhm:

Canım bizim tüp bebek olduğu için bir tavsiye de bulunmayayım. Eşim çok ama çok vitamin kullandı. Bünyeden bünyeye değşiyor , pek fayda olmadı asıl sorunumuza. Allah inşallah seni çok bekletmeden yavruna kavuşturur. :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq:

merhaba bende yeni üye oldum tebrikler inş. sağlıklı bir şekilde kucağınıza alırsınız

Hoşgeldin canım aramıza. :1hug: :asigim: Çok teşekkür ediyorum , Amin inşallahhhh. :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq:

Canım şimdilik bir tane. Allah bağışlasın. :Saruboceq: Sürpriz de olabilir dediler. Allah korusun onları inşallah. :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq:

Sen de tedavinin son dönemecine girmişsin. Allahım yumurtalarını kaliteli yapsın , güzel bölünsünler inşallah. :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq: Transferin de başarılı geçsin , sana sıkı sıkı tutunsunlar dilerim. :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq: Dualarım senin olacak. Senin için bugünden itibaren dua edeceğim. Allah yardımcın olsun. :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq: Pozitif ol tamam mı. Hep güzel şeyler düşün. yerimsenibenRabbim bağışlar inşallah. :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq:

canım benim çok çok tebrik ediyorum seni...

sen bunu çoktan haketmiştin..
rabbim sağlıklı bi şekilde kucağına almayıda nasib etsin a.s. a.s.

Sudenaz güzelimm ; çok sağoll. Şeniz Amin inşallah bitanemm. :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq: Allah sana da nasip etsin inşallah. :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq: Tedavin yarıda kaldı takip etmiştim. :çok üzgünüm: Allah bir daha bu yolda yürüdüğünde sonunu güzel etsin inşallah. :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq:

a.s. TEBRIKLER!!!!!! Allahim hayirlisiyla kucagina almak nasip etsin insallahhh!!! Bende hamileyim bugun test yaptim pozitifff (allahim bu duyguyu herkese nasip etsin) ama once dr a gidip gormem lazim yavrumu hamileyimmmmm diye baslik acmak icindelikafaduldendelikafadulden

Canım çok sağoll. Amin inşallahh. :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq: Senin adına çok sevindim. Çok tebrik ediyorum seni. :hooray: :hooray: :hooray: Rabbim sağlıkla kucağına almayı da nasip etsin inşallah. :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq: Dilerim sorunsuz bir hamilelik geçirirsin bitanem. Şeniz Şeniz Şeniz

Tebrik ederim nevrocummm çok duygulandım çok sevindim adına .
öpüyorum seni güzel anneee.. darısı başımıza

Oleyyyy beee iştee budurrr:lepi:
Allahın izniyleee senindeee bu süprizzz mucizee haberiniii aldıkkk allaha şükürlerr olsun canım rabbim emeklerinin karşılıgında yüzünü güldürdüü...arkadaşımmm çok sevindimm sefiyommmm :asigim:Şeniz
Rabbim sağlıcakla kucağına almayo nasip etsin inşallahhh.Allaha emanettt olll yavrunlaaaa
:teytey::teytey::teytey::teytey:

merhaba,
allah tamamını erdirsin...sizin için çok sevindim....ben bi tüp bebek ünitesinde koordinatör olarak çalışmaktayım...çok şanslısınız.herşey yolunda gitmiş..bundan dolayı sizi iki kere tebrik ediyorum...size bol bol şans diliyorum....sevgiler

Tebrik ederim nevrocummm çok duygulandım çok sevindim adına .
öpüyorum seni güzel anneee.. darısı başımıza

Çok sağol canım benim. Amin , inşallahh. Darısı hepinizin , tüm isteyenlerin başınaaaaaaa.. :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq:

Balımmmm , yavrummm , canımmmmmmm. :1hug: :1hug: :1hug: :asigim: Geldin mi balböceğimmm. Şeniz Özlettin kendini valla. Arkadaşlarla yeni bilgisayar alıp gönderecektik artık en son. kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

Sağol bitanemmm. Allah razı olsunn. Amin inşallahhhhhhhhh. :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq:

Allahım tez zamanda sana da nasip etsin inşallah bu güzel duyguyu. :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq: Hep dualarımdasınnnnnnnnnn :1hug: a.s.

allah bağışlasın canımmm...tebrıkler

Sağol canımm. Çok teşekkürler. Şeniz Allah senin de gönlüne göre versin inşallah. :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq:

Teşekkürler arkadaşımm. Allah razı olsun. Çok şükür ki herşey güzel gitti. :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq: Rabbim işlerimizi kolaylaştırdı. :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq: Dilerim Rabbim sizlerin de her işinizi kolaylaştırır , her alanda her anlamda. :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq:

inş bende okurken çok duygulandım ve geçende hastaneye gittim orda bekleme salonuna geçtik kadın beni gördü allahım inş banada nasip eder dedi ve ben bu halime binlerce kez şükrediyorum allahım inş senin gönlüne yüreğine göre verir hayırlı sağlıklı evlatların olur :) allahım herkese tattırsın bu duyguyu görebildinmi bebişini gerçi o daha küçücük kalp atışlarını duyabildinmi herşeyin hayırlısı sağlıklı olsunda bide sağ sağlim kucağına al gerisi mühim değil

cok tebrik ederim cnm resmen tuylerim urperdi cok duygulandim inan kendim kadar sevindim bu habere allah saglikla kucagina almayi nasip etsin isallhhhh

Evet canım Allah herkese nasip etsin inşallah. :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq: Ben geçen hafta gitmiştim bir kese görünmüştü. :ecrin_bebek: kaydirigubbakcemile2Sonra bir daha gitmedim tatlım. Yakın zamanda gideceğim tekrar. a.s.

cok tebrik ederim cnm resmen tuylerim urperdi cok duygulandim inan kendim kadar sevindim bu habere allah saglikla kucagina almayi nasip etsin isallhhhh

Sağol loracımm. Şeniz Amin inşallah. :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq: Rabbim bizlere de bağışladı çok şükür. İnşallah isteyen herkese de bağışlayacak vakti zamanı geldiğinde. :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq:

Ben bu siteye ilk üye olduğumda sen de yeni hamiştin sanırım. Oğlun doğmuş hayırlısıyla büyümeye de başlamış. Maşallahhhhhhhhh 41 kere. İnşallah bizler de o günleri görürürz Allahın izniyle. :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq:

canım Allah söyletti herhalde. zeze26 söyledi demek ki onunda içine öyle doğmuş.kaydirigubbakcemile3

biz arkadan gelenide gördük. doğurtucaz çifter çifter sana.hihoyyyt

Rabbim hepimize sağlıcakla kucağımıza almayı nasip etsin inşallah.

nevrosky,

çogu arkadasımız gibi benide aglattın epeydir bende hamileyim baslgına bakamamıstım ismine asinaligim var sohbetimiz daha evel olmasada tanıdık isim gordumu heyecanla kim hamile diye bakıyorum. hele hikayeni okuduktan sonra allahım ne buyuksun demekten baska birsey gelmiyorinsanın içinde
kucagında gormeni dilerim saglıkla sıhhatle insallah. ve hazır olmusken insallah iki tanedirler.
kendine çok iyi bak

Allah sağlı ve sıhatle bebeğine kavuşmanı nasip etsin.

Mutluluğunun yaydığı enerjiyi inan kalbimde hissettim ve içim titredi.

Her zaman güzel haberlerinle şen olur inşallah sayfan.

Tebrikler.:1hug::1hug:

selam arkadaşlar aranıza yeni katıldım. ve hamile olduğumu dün öğrendim idrar testiyle. henüz doktora da gitmedim çalışıyorum. çokk heyecanlıyım. allah tüm isteyenlere nasip etsin

nevrosky :::::

canım benim yazını ancak okuyabildim,nete giremiyorum işler yüzünden,,öyle güzel dualar etmişsin ki hayranlıkla ve amin diyerek okudum hepsini,o güzel umutlu bekleyişlerinle bizleri de umutlandırdın,
yılmaktan sayende kurtulduk,,,ben de çok olumsuzluklar yaşadım,tüp bebekten başka çareniz yok dediler ama bak rabbim yüzümüzü güldürdü(doğal yolla hem de ),benim mucizem de şimdi 4 aylık oldu,haala şokundan kurtulamadım,gerçek olduğuna ancak ultrason görüntüsü ve minik kalbinin sesiyle inandım,rabbim umutla bekleyenlerin yüzünü güldürsün en hayırlı zamanda.....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…