Rabbim Sana Binlerce Şükürler Olsun , Allah Bütün Dostlarımdan Razı Olsun ; Hamileyim

nevrosky

Doruk Paşa Sen Çok Yaşa
Kayıtlı Üye
17 Mart 2008
12.985
46
45
Şükürler olsun ki bugünü , bu mutluluğu yaşamayı nasip etti Allahım. :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq: Ne kadar şükretsem az. 3 yıllık bekleyişin ardından çıktığımız Tüp Bebek yolculuğunda Allahım yüzümüzü güldürdü. Bugün pozitif sonucumuzu aldık. 14. günümde 1070 gibi bir değerle bu sevinci yaşadık. Allah bu mutluluğu herkese yaşatsın. :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq: Allah isteyen herkese bağışlasın. :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq: Allah bu yolda herkesin yüzünü güldürsün. :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq: Allah sağlıkla kucaklamayı da nasip etsin. :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq:

Canım arkadaşlarım bilirler. Ama biraz olsun hikayemden bahsetmek istiyorum. Sorunumuz morfoloji bozukluğu idi. Bir sene içinde morfoloji %3’lerden %2 , %1 en son da %0 a düştü. Kronikleşmişti. Ama doğal yoldan olacak diye kendimi inandırmıştım. İnancımı kaybetmeden yola devam ettim. Bu süre zarfında başarısız 2 aşılama geçirmiştim. Daha sonra clear blue hamilelik monitörü kullanmaya başladım. Ovulasyon günlerimi ve civarını artık tam olarak biliyordum. Şansım daha fazlaydı ama morfoloji belimizi büküyordu. 1 sene içinde tüp bebek rapor işleri değişiverdi. Neyse ki 3 senemiz 18 Şubatta bitti. Başvurduk. 1 hafta içinde çıktı. Çıktığını öğrendiğim gün adetimin 2. günü idi. Bunu söylediğimde o zaman yarın gelin başlayalım dediler. İşte her şey çok çabuk gelişti. Kendimizi bir anda tedavinin içinde bulduk. En başından beri içimde çok tatlı bir huzur vardı. Hep pozitif şeyler düşündüm. Güzel olacağına inanıyordum. Sonuçta benim için hayırlı olan zaten güzel olmuş olacaktı. Rabbimden hayırlısını istedim. O da böyle takdir etti. Yumurtalar güzel büyüdü , sağlıklıydılar , toplandılar , döllendiler , transfer edildiler. Kısa protokoldü adı ama inanın ultra kısa oldu sanki. Çünkü Rabbim işlerimi çok kolaylaştırdı. Binlerce şükürler olsun. Güzel şeyler düşününce zaman daha çabuk geçti. Ama zamanımın daha çabuk geçmesinin bir başka sebebi de buradaki canım arkadaşlarımın ve diğer arkadaşlarımın , akrabalarımın desteklerini hiç esirgememeleri oldu. :asigim:

17.03.2008 tarihinde üye olmuşum KK’ya. Üzerinden 1 sene 1 hafta geçmiş tam olarak. Çok güzel dostluklar edindim burada. Hep söylerim. Arkadaşlarımın hepsi bir tane. Hepsini çok seviyorum. :asigim: Çok iyi bilirler. Söylemekten bıkmam usanmam asla. Düşünün ki siteye giriş yapıyorsunuz 20’ye yakın mesaj atılmış size ziyaretçiden , özelden. Topiclerde de güzel dilekler , hayırlı dualar. Candan sözler. Ta buradan o sıcaklığı hissedersiniz , o kadar olur. Tanımadığım onca insan geldiler de o kadar içten şeyler yazdılar ki. :asigim: Şeniz

Söyleyin ; işlerim nasıl rast gitmez , nasıl yüküm hafiflemez , nasıl zaman kısalmaz. Hepsi biricik arkadaşlarımın sayesinde. Ben hepsini yüreğimde hissettim. Onların söylediği her kelimenin her harfini kalbime , gönlüme işledim. Yalanım yok. Allah biliyor. Biz onlarla beslendik. Bebişlerim onlarla tutundular belki yaşama.

Bu kadar sevilmek çok güzel bir duygu. Ben bu yaşadıklarımı asla unutamam. Duygularımı coşturan , heyecanımı artıran , pozitifliğimi sağlayan , umudumu katlayan sizlersiniz. Sizler için hep dua ettim. Ediyordum. Ediyorum. Edeceğim. Sizlerin mutlulukları ile hayat buluyordum. Şimdi içimde başka hayatlar belirdi. Şimdi daha çok ağızdan dua edeceğiz sizlere. İyiki varsınız canım arkadaşlarım. Allah sizlerden bin kere razı olsun. Size sayfalar dolusu yazsam yetmez. Benim yaşadığım duygu selini kimse tahmin edemez. Hiçbir sözcük karşılık gelmez. Bunları ben yaşadım. Bunları siz yaşattınız. Abartı , mübalaa ; kesinlikle yok. Sizlere kendimi ifade edememenin , sizlere minnetimi sunamamamın ezikliğini hissederim ancak.

Bütün dostlar birbirinize sıkı sıkı sarılın. Bu dünyada en kıymetli şey budur. Mutlulukları anlamlı kılanlar da dostlar , acıları hafifletenler de. Paylaşmadıkça duyguların ne anlamı var ki.

Hepinizin kıymetini çok iyi biliyorum. Hepinizi çok seviyorum. Hepiniz için güzel şeyler diliyorum. Tek tek sizin için buraya bir şeyler yazmak istiyorum. Her biriniz için bir sayfa dolusu yazsam yine de yetmez. Ne sevgiymiş , ne dostlukmuş. Çağla ki çağla bitmedi içimde. Gözyaşlarım nasıl dökülüyor tahmin edemezsiniz. Sizleri tanıdığıma çok mutluyum. Sizlerle tanışmamı sağlayan KK’ya milyonlarca teşekkür. Allah hepinizin gönlüne göre versin. Allah gönlünüzden geçenleri hakkınızda hayırlı eylesin. Hamile arkadaşlarım sağlıkla bebeklerini kucaklasın. Anne arkadaşlarım sağlıkla bebeklerini büyütsünler. Hamile kalma için mücadele veren tüm arkadaşlarımın Allah yardımcısı olsun. Hayırlı gebelikler versin. Bekar arkadaşlarımın Allah gönlüne göre versin. Tüm arkadaşlarımın işleri , güçleri rast gitsin. Eşleri , dostları , sevdikleri hep iyi olsun. Sağlıklı , mutluluk ve refah içinde nice seneler geçirsin. Bütün güzellikler hep onlarla olsun. :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq:

Rabbim bağışlarsa , sağlıkla kucağıma aldırırsa hepinizden gelecekte tek tek bahsedeceğim. Eşim ve ben çok duygusal anlar yaşadık sayenizde. Onların da yaşayacaklarına eminim. Rabbim bağışladı şükürler olsun. Gerisi için yine yavrumu ya da yavrularımı Allaha Emanet Ediyorum. Rabbim onları korusun , bağışlasın inşallah. Hiçbir şartta isyanım olmayacak. Her zamanki gibi şükredeceğim. Rabbimden gelen her şeye razıyım ve hazırlıklıyım. Bu sevinci yaşadım. Yaşamaya devam etmeyi çok istiyorum , sağlıkla kucaklamayı çok istiyorum. Şükürle birlikte dualarıma devam edeceğim. Sizlerin de dualarınızı yine hep hissedeceğim. Rabbim gerisini takdir edecek. :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq:

Bu güzel günümü , bu güzel hislerimi sizlerle paylaşmak istedim. İyiki varsınız. İyiki cansınız. Siz her şeyin en iyisine layıksınız. Şeniz Şeniz Şeniz

Bu topiği okuyan tanımadığım herkes ; Allah sizlerin de gönlüne göre versin. Sizlerin de çok güzel dostlarınız olsun. Sizlerin de yollarınız kısalsın , engelleriniz azalsın. Mutluluklarınız çoğalsın inşallah. :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq:

Rabbim yüreği temiz , iyi niyetli , inançlı bütün insanları bir şekilde mükafatlandırıyor. Sizlerin de en kısa sürede mükafatlandırılmanızı diliyorum. :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq:

Bu yola baş koymuş herkese ; Sakın pes etmeyin. Hep umutlu olun. Hep pozitif olun. Yolun başına dönseniz de asla yılmayın , yenilmeyin. Bu bir sınavsa layıkıyla verin. İnanın emekleriniz boşa gitmeyecek. Bu dünyada olmazsa öbür dünyada yine ödüllendirileceksiniz. Ödülünüz kaçınılmaz. Bu dünyada ödüllendirilmeniz için hep dua edeceğim. :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq:

Allaha emanet olun canlarım. Sizleri seviyorum. Ama öyle böyle değil. Tahmin edemeyeceğiniz kadar çok. :asigim: :asigim: :asigim:

Allah sağlık versin size.. sağ salim kucağına al inş bebişlerini nevrom..

Çok şükür Allahıma...Çok şükür....Sağlıkla alırsın kucağına inşallah bitanem...a.s.:asigim:

su anda ağlıyorum allahım insallah tamamına erdirir sağ sağlim kucağına alırsın bebeğini ve darısı bütün burda bebek isteyen arkadaşlara ve ve ayseyi ismini yanlıs hatırlamıyorsam insallah sende bir an önce kavusursun canım dualarımız seninle ve sizlerle

allahım sana şükürler olsun bu mutluluğu bize yaşattın ya.rabbim kucağınada almayı nasip etsin..topiği sel götürüyor..bekliyorduk ve beklediğimiz gibi oldu.rabbim bizlerede nasip etsin...

cok duygulandim
agladim rsmen ya gercekten cok sevindim
darisi bizlere insallah simdi halay zamani
sen bunu cok haketmistinnnnnnn
:lepi::lepi:
hihoyyythihoyyyt
:teytey::teytey:

canım benim ne kadar sevindim anlatamam rabbim gönlüne göre verdi çok şükür allahım sonuna kadar götürüp kucağına almayıda nasip etsin çok mutluyum çok nevro anne :CüvCüv::teytey::teytey:

canım gözün aydın gözümüzüz aydın olsunnn..çoğull gebelik benceee :sm_cool::teytey::teytey:

Son düzenleme:
canım çok tebrik ederim rabbim hayırlısıyla sağlıklı bir şekilde yavrunu kucagına almayı nasip eteisn inşallah

nevrooooom çok sevindim bitanem hayırlı olsun bebeğin sana da eşine de ne kadar mutlu oldum anlatamam
kız yemek kaldı iş kaldı sabahtan beri yüreğim ağzımda senden haber bekliyorum Rabbim kucağımda ki şu meleğimin saflığının hürmetine ver diye dua ediyorum şükürler olsun artık sende bi annesin ha canım meleğin canına tutunsun seni hiç ama hiç bırakmasın kucağına almanı nasip etsin mevlam bak gördün mü nevrom sabrın sonu selamet evet çok yoruldun öok bekledin ama değdi değil mi camnım şimdi kaldı melekler kaç tane onu öğrenmeye inşallah bi kız bi erkek olurlar canım benim çokmutluyum çok inan kendi başıma gelse bu kadar sevinirdim
şimdiş darısı diğer bekleyen arkadaşlarımın başına inşallah onlarda bize tez vakitte güzel haberler veririler ayyyy elim titriyor valla :sm_cool::sm_cool::sm_cool::sm_cool::sm_cool::sm_cool::sm_cool::sm_cool::sm_cool:

nevo hiçbirşey diyemiyorum sadece Allah kucağına alacağın günleri göstersin canım
sen içimden neler dediğimi biliyorsun zaten:asigim:

canımmm benimm yaaa
inan aglayarakk okudummm ne güzell yazmışsınnnsenağlamasenağlama
allahımm meleklerini sana bagışlasınnn :Saruboceq::Saruboceq:
ne güzellki ve ne mutludurki senin gibi bir dostumuz melegimizz varrrr
SENİİİ ÇOOOK SEVİYORUZZZZ HEMDEEEE ÇOOOOK NEVROOOMMM

çokkk sevindimm çokkkk.... ağlıyorumm şu anda....canımmm benimmm...dünyanınn en güzelll annesi..allah tamamına erdirsinnn..eşini ve seni çokk tebrik ediyorummm..ayyyy çok mutlu oldumm.....bizde seni seviyoruzzz...hamişlerin duası kabul olurmuşşş....biliyorumm her zaman bizlere dua ediyorsunn....eksik etmiyorsunnn.... .allah hepimizin gönlüne göre versin....canımmmmmm benimmmm............

Canım tekrar tekrar tebrik ediyorum
Allah sağlıkla kucağına almayıda nasip eder inşalalh
Okadar güzel şeyler yazmışsınki çok duygulandım
gözlerim dolu dolu ama bu sefer sevinç gözyaşları
çok mutlu ettin bizi canım çokkkkkkkkkkkkkkkŞeniz:1hug:

tebrik ederim rabbim çok büyük çoookkkk şükürler olsun bir kardeşimizin daha yüzü güldü. allahım kucağınızdada görmeyi nasip etsin çok sevindim inanın beni tanımasanızda sizi takip edip dua ediyordum tekrar gözünüz aydın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…