Rabbim Sana Binlerce Şükürler Olsun , Allah Bütün Dostlarımdan Razı Olsun ; Hamileyim

:emir_bebek:gözün aydın nevronsky ALLAH tamamına erdirsin:ecrin_bebek::ecrin_bebek:.canım benim:teytey::teytey:

Kızlar günaydın. Dün 2 test yaptım arka arkaya ikisinde silik ama çift çizgi çıktı.Size ben hamilemiyim. İnternettei testlere göre en geç 31 martta olmam gerek.En son 4 martta olmuştum.İlk kez geçen ayda 1 hafta gecikmişti. Normalde en fazla 26 gün de bir olurum.26 günden hesaplarsak olmam lazımdı 2,3 gün önce. Ne dersiniz hamilemiyim acaba?

Kızlar günaydın. Dün 2 test yaptım arka arkaya ikisinde silik ama çift çizgi çıktı.Size ben hamilemiyim. İnternettei testlere göre en geç 31 martta olmam gerek.En son 4 martta olmuştum.İlk kez geçen ayda 1 hafta gecikmişti. Normalde en fazla 26 gün de bir olurum.26 günden hesaplarsak olmam lazımdı 2,3 gün önce. Ne dersiniz hamilemiyim acaba?

hamilesin cnm......tebrik ederim.....başka bir topikte test çubuklarını gösteren yer var...oraya bir bak.... o topikte bir sürü silik çıkan var....ama hamileler....

Tebrikler canım, Allah kucağına lamayı da nasip etsin
değerine göre ikiz gebelik olabilir:)

Selam Nevrosky senin için çok sevindim ve mutlu oldum allah kucağına almayı misler gibi koklamayı büyütmeyi birlikte yaşlanmayı nasip etsin
seni tanımasamda topiklerden okudum biliyorum az çok seni ve başlığını görüp de altında nevrosky yi görünce hemen atladım bi solukta okudum çok sevindim çokkkkkkk

nevrosky inan bana cok sevindim canım bizim içinde dua et bitanem bebeklerin ve sen ALLAHA emanet ol

rabbim sağlıklı olarak kucağına almayı nasip etsin gözünüz aydın nazarlardan korusun allah ım :nazar:

:emir_bebek:gözün aydın nevronsky ALLAH tamamına erdirsin:ecrin_bebek::ecrin_bebek:.canım benim:teytey::teytey:

Sağol bitanemm. :1hug: :asigim: Allah razı olsunn. Aminnn , inşallahhhhhhh. :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq: Allah herkesin gönlüne göre versin inşallahhhhhhhh. :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq:

Canım genelde bu durumda hamilelik oluyor. Yarın kan testi yaptır hemen. Güzel haberini de bize getir yine tamam mı? Şeniz Şeniz Şeniz

Tebrikler canım, Allah kucağına lamayı da nasip etsin
değerine göre ikiz gebelik olabilir:)

İlsucum ; teşekkürler güzelim. Şeniz Şeniz Şeniz Değer yüksek evet. :lepi::lepi: :lepi: Yarın keseler için gideceğiz. Heyecanlıyız. :dance: :dance: :dance: Allah hakkımızda hayırlı kadarını bağışlamıştır. :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq: Allah sağlıkla kucağımıza aldırsın inşallah. :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq: Allah olmayanlara da versin inşallahhh. :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq:

Tebrik ederima.s. Allah bu mutluluğunu daim etsin:Saruboceq:

Teşekkürler tatlım. Allah razı olsun. Allah seni de her zaman her konuda güldürsün inşallah. :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq:

Selam Nevrosky senin için çok sevindim ve mutlu oldum allah kucağına almayı misler gibi koklamayı büyütmeyi birlikte yaşlanmayı nasip etsin
seni tanımasamda topiklerden okudum biliyorum az çok seni ve başlığını görüp de altında nevrosky yi görünce hemen atladım bi solukta okudum çok sevindim çokkkkkkk

Canımmm mutluluğumu bu kadar hissederek paylaşmana çok sevindim. Allah senin de gönlüne göre versin inşallah. :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq: Umutlarını , dileklerini bilmiyorum ; seni tanımadığım için. O yüzden Allah dileklerini kabul etsin diyorum. :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq: Çok sağol canım. ŞenizŞeniz Şeniz

nevrosky inan bana cok sevindim canım bizim içinde dua et bitanem bebeklerin ve sen ALLAHA emanet ol

haletrn ; canım çok sağol. Aminn , inşallahh. :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq: Sen de bu yolda bana çok destek oldun. :1hug: :asigim: a.s. Allah senden bin kere razı olsun. Şeniz Her zaman dualarımdasınız. Sizler de Allaha emanet olun. :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq:

rabbim sağlıklı olarak kucağına almayı nasip etsin gözünüz aydın nazarlardan korusun allah ım :nazar:

Teşekkür ediyorum tatlım. :1rolleyes: :asigim: Aminn , inşallahhh. :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq: Allahım sizler hakkında da her konuda hayırlısını versin inşallah. :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq:

canım 10 gündür yoktum mesajını yeni okudum...
senin adına o kadar çok sevindim ki...
rabbim kucagınada almayı nasip etsin inşallah...:Saruboceq:
bizlerede dua etmeyi unutma emi....

Şükürler olsun ki bugünü , bu mutluluğu yaşamayı nasip etti Allahım. :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq: Ne kadar şükretsem az. 3 yıllık bekleyişin ardından çıktığımız Tüp Bebek yolculuğunda Allahım yüzümüzü güldürdü. Bugün pozitif sonucumuzu aldık. 14. günümde 1070 gibi bir değerle bu sevinci yaşadık. :nazar: :nazar: :nazar: Allah bu mutluluğu herkese yaşatsın. :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq: Allah isteyen herkese bağışlasın. :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq: Allah bu yolda herkesin yüzünü güldürsün. :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq: Allah sağlıkla kucaklamayı da nasip etsin. :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq:

Canım arkadaşlarım bilirler. Ama biraz olsun hikayemden bahsetmek istiyorum. Sorunumuz morfoloji bozukluğu idi. Bir sene içinde morfoloji %3’lerden %2 , %1 en son da %0 a düştü. Kronikleşmişti. Ama doğal yoldan olacak diye kendimi inandırmıştım. İnancımı kaybetmeden yola devam ettim. Bu süre zarfında başarısız 2 aşılama geçirmiştim. Daha sonra clear blue hamilelik monitörü kullanmaya başladım. Ovulasyon günlerimi ve civarını artık tam olarak biliyordum. Şansım daha fazlaydı ama morfoloji belimizi büküyordu. 1 sene içinde tüp bebek rapor işleri değişiverdi. Neyse ki 3 senemiz 18 Şubatta bitti. Başvurduk. 1 hafta içinde çıktı. Çıktığını öğrendiğim gün adetimin 2. günü idi. Bunu söylediğimde o zaman yarın gelin başlayalım dediler. İşte her şey çok çabuk gelişti. Kendimizi bir anda tedavinin içinde bulduk. En başından beri içimde çok tatlı bir huzur vardı. Hep pozitif şeyler düşündüm. Güzel olacağına inanıyordum. Sonuçta benim için hayırlı olan zaten güzel olmuş olacaktı. Rabbimden hayırlısını istedim. O da böyle takdir etti. Yumurtalar güzel büyüdü , sağlıklıydılar , toplandılar , döllendiler , transfer edildiler. Kısa protokoldü adı ama inanın ultra kısa oldu sanki. Çünkü Rabbim işlerimi çok kolaylaştırdı. Binlerce şükürler olsun. Güzel şeyler düşününce zaman daha çabuk geçti. Ama zamanımın daha çabuk geçmesinin bir başka sebebi de buradaki canım arkadaşlarımın ve diğer arkadaşlarımın , akrabalarımın desteklerini hiç esirgememeleri oldu. :asigim:

17.03.2008 tarihinde üye olmuşum KK’ya. Üzerinden 1 sene 1 hafta geçmiş tam olarak. Çok güzel dostluklar edindim burada. Hep söylerim. Arkadaşlarımın hepsi bir tane. Hepsini çok seviyorum. :asigim: Çok iyi bilirler. Söylemekten bıkmam usanmam asla. Düşünün ki siteye giriş yapıyorsunuz 20’ye yakın mesaj atılmış size ziyaretçiden , özelden. Topiclerde de güzel dilekler , hayırlı dualar. Candan sözler. Ta buradan o sıcaklığı hissedersiniz , o kadar olur. Tanımadığım onca insan geldiler de o kadar içten şeyler yazdılar ki. :asigim: Şeniz

Söyleyin ; işlerim nasıl rast gitmez , nasıl yüküm hafiflemez , nasıl zaman kısalmaz. Hepsi biricik arkadaşlarımın sayesinde. Ben hepsini yüreğimde hissettim. Onların söylediği her kelimenin her harfini kalbime , gönlüme işledim. Yalanım yok. Allah biliyor. Biz onlarla beslendik. Bebişlerim onlarla tutundular belki yaşama.

Bu kadar sevilmek çok güzel bir duygu. Ben bu yaşadıklarımı asla unutamam. Duygularımı coşturan , heyecanımı artıran , pozitifliğimi sağlayan , umudumu katlayan sizlersiniz. Sizler için hep dua ettim. Ediyordum. Ediyorum. Edeceğim. Sizlerin mutlulukları ile hayat buluyordum. Şimdi içimde başka hayatlar belirdi. Şimdi daha çok ağızdan dua edeceğiz sizlere. İyiki varsınız canım arkadaşlarım. Allah sizlerden bin kere razı olsun. Size sayfalar dolusu yazsam yetmez. Benim yaşadığım duygu selini kimse tahmin edemez. Hiçbir sözcük karşılık gelmez. Bunları ben yaşadım. Bunları siz yaşattınız. Abartı , mübalaa ; kesinlikle yok. Sizlere kendimi ifade edememenin , sizlere minnetimi sunamamamın ezikliğini hissederim ancak.

Bütün dostlar birbirinize sıkı sıkı sarılın. Bu dünyada en kıymetli şey budur. Mutlulukları anlamlı kılanlar da dostlar , acıları hafifletenler de. Paylaşmadıkça duyguların ne anlamı var ki.

Hepinizin kıymetini çok iyi biliyorum. Hepinizi çok seviyorum. Hepiniz için güzel şeyler diliyorum. Tek tek sizin için buraya bir şeyler yazmak istiyorum. Her biriniz için bir sayfa dolusu yazsam yine de yetmez. Ne sevgiymiş , ne dostlukmuş. Çağla ki çağla bitmedi içimde. Gözyaşlarım nasıl dökülüyor tahmin edemezsiniz. Sizleri tanıdığıma çok mutluyum. Sizlerle tanışmamı sağlayan KK’ya milyonlarca teşekkür. Allah hepinizin gönlüne göre versin. Allah gönlünüzden geçenleri hakkınızda hayırlı eylesin. Hamile arkadaşlarım sağlıkla bebeklerini kucaklasın. Anne arkadaşlarım sağlıkla bebeklerini büyütsünler. Hamile kalma için mücadele veren tüm arkadaşlarımın Allah yardımcısı olsun. Hayırlı gebelikler versin. Bekar arkadaşlarımın Allah gönlüne göre versin. Tüm arkadaşlarımın işleri , güçleri rast gitsin. Eşleri , dostları , sevdikleri hep iyi olsun. Sağlıklı , mutluluk ve refah içinde nice seneler geçirsin. Bütün güzellikler hep onlarla olsun. :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq:

Rabbim bağışlarsa , sağlıkla kucağıma aldırırsa hepinizden gelecekte tek tek bahsedeceğim. Eşim ve ben çok duygusal anlar yaşadık sayenizde. Onların da yaşayacaklarına eminim. Rabbim bağışladı şükürler olsun. Gerisi için yine yavrumu ya da yavrularımı Allaha Emanet Ediyorum. Rabbim onları korusun , bağışlasın inşallah. Hiçbir şartta isyanım olmayacak. Her zamanki gibi şükredeceğim. Rabbimden gelen her şeye razıyım ve hazırlıklıyım. Bu sevinci yaşadım. Yaşamaya devam etmeyi çok istiyorum , sağlıkla kucaklamayı çok istiyorum. Şükürle birlikte dualarıma devam edeceğim. Sizlerin de dualarınızı yine hep hissedeceğim. Rabbim gerisini takdir edecek. :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq:

Bu güzel günümü , bu güzel hislerimi sizlerle paylaşmak istedim. İyiki varsınız. İyiki cansınız. Siz her şeyin en iyisine layıksınız. Şeniz Şeniz Şeniz

Bu topiği okuyan tanımadığım herkes ; Allah sizlerin de gönlüne göre versin. Sizlerin de çok güzel dostlarınız olsun. Sizlerin de yollarınız kısalsın , engelleriniz azalsın. Mutluluklarınız çoğalsın inşallah. :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq:

Rabbim yüreği temiz , iyi niyetli , inançlı bütün insanları bir şekilde mükafatlandırıyor. Sizlerin de en kısa sürede mükafatlandırılmanızı diliyorum. :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq:

Bu yola baş koymuş herkese ; Sakın pes etmeyin. Hep umutlu olun. Hep pozitif olun. Yolun başına dönseniz de asla yılmayın , yenilmeyin. Bu bir sınavsa layıkıyla verin. İnanın emekleriniz boşa gitmeyecek. Bu dünyada olmazsa öbür dünyada yine ödüllendirileceksiniz. Ödülünüz kaçınılmaz. Bu dünyada ödüllendirilmeniz için hep dua edeceğim. :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq:

Allaha emanet olun canlarım. Sizleri seviyorum. Ama öyle böyle değil. Tahmin edemeyeceğiniz kadar çok. :asigim: :asigim: :asigim:

Nevrom, canım dostum kader arkadaşım, nasıl da ağlattın beni bilemezsin. Rabbim e şükürler olsun, Ya Rabbim sen ne büyüksünsenağlama Canım tebrik ederim, daha yeni girebildim internete, şimdi okudum link yollamışsın hemen tahmin ettim. Dualarımız seninle, katlanarak devam ediyorum duaya. Allah sağlıkla kucaklamak nasip etsin canım.. O kadar mutlu oldum ki, maşallah maşallah maşallahhh!!

canım 10 gündür yoktum mesajını yeni okudum...
senin adına o kadar çok sevindim ki...
rabbim kucagınada almayı nasip etsin inşallah...:Saruboceq:
bizlerede dua etmeyi unutma emi....

Sağol canısıı. Allah razı olsun. Aminn inşallahh. :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq: Unuturmuyum canım hiç. Her gece dua ediyorum. Allaha emanet olun. Şeniz Şeniz Şeniz

tebrikler... hayırlısı olsun inşallah a.s.

Teşekkürler tatlımm. Allah senin de gönlüne göre versin inşallah. :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq:

Nevrom, canım dostum kader arkadaşım, nasıl da ağlattın beni bilemezsin. Rabbim e şükürler olsun, Ya Rabbim sen ne büyüksünsenağlama Canım tebrik ederim, daha yeni girebildim internete, şimdi okudum link yollamışsın hemen tahmin ettim. Dualarımız seninle, katlanarak devam ediyorum duaya. Allah sağlıkla kucaklamak nasip etsin canım.. O kadar mutlu oldum ki, maşallah maşallah maşallahhh!!

Cansınn cannnnnnnnn. :asigim: :asigim: :asigim: Gel burayaaaa :1hug: :1hug: :1hug: ŞenizŞeniz Şeniz Çok sağol güzelimm. Allah milyon kez razı olsun. Aminn , inşallahh.

Allahım bana da tez zamanda seni ağlayarak kutlamayı nasip etsin inşallah. :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq:
Güzel gönlünün mükafaatını alacağından hiç şüphem yok.
:Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq:

tebrık ederım canım :eek:Şeniz

Sağol bitanemm. Şeniz Şeniz Şeniz Ben de seni çoook tebrik ediyorum. :hooray: :hooray: :hooray: İnşallah sağlıkla kucaklarız bebeklerimizi. :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq: :nazar: :nazar: :nazar: Darısı isteyen herkesin başına inşallahhhhhhhh. :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq:

canım, ikizmiş bebişler. çookkk sevindim. :dance::dance::teytey:

Rabbim kucağına aldığınıda göstersin inşallah.:1hug:

canım tebrikler inan msj ını görünce çok duygulandım
bide ikizlermiş çifte mutluluk diye buna denir allah ım olmayan herkese nasip etsin
bilirim beklemek çok zor
SENİ SEVİYORUM ALLAH a emanet ol
seni ve bebişlerini kocaman öpüyorum

nevro canımmmmmmm.............tebrıkler...........çoook guzel ya..........inş herşey çok guzel olur ........rabbım tamamına erdırsın.................dua ileeeeeeeeeee

arkadaşlar tüm hamilelere bir sorum var hamile kalmadn önce kullandığınızherhangi bir vitamin veya yaptığınız özel bişeyler varmı bende hayırlısıyla gebelik planlıyorum ve bu tür desteklerden yararlanmak istiyorum.cevaplarsanız sevinirim.

merhaba bende yeni üye oldum tebrikler inş. sağlıklı bir şekilde kucağınıza alırsınız:emir_bebek:

X