Rabbim Sana Binlerce Şükürler Olsun , Allah Bütün Dostlarımdan Razı Olsun ; Hamileyim

Güzelimm teşekkürler. Sevincinizi biliyorum. Sizler o kadar iyi insanlarsınız ki böyle haberlere kendiniz kadar çok seviniyorsunuz. Hasretle beklerken , hiçbir art niyet gütmeden candan paylaşıyorsunuz herşeyi. Rabbim sizleri de ödüllendirecektir muhakkak. Dualarımdasınız her zaman.
canım benim sağol tabiki çok sevindik ne demek yaaaaa bunu çoktan hak ediyodun çok tatlı ve güzel bir anne olcan inanıyorum tekrar tebrikler rabbim bu mutluluğunu daim etsin inşallah öpüyorum

Gözün aydın olsun bunu veren Rabbim hayırlısıyla kucağına da almayı nasip etsin. Tanımıyoum sizi ama çok sevindim. Rabbim daha nice mutluluklar yaşatsın size.:sm_cool:

aa cidden cok sevindim.
şimdi öğrendim..
cok pozitifsin,kısa sürede uzaktan da olsa bunu farketmiştim.
umarı herşey yolunda gider de sağ salim alırsın bebeğini kucağına...
sevgiler....

hayırlı olsun canım. sağ salim kucağınada alırsın inşallah.

yazı okuyunca o kadar duygulandımki anlatamam .ALLAH ım hayırlısıyla sağlıkla kucağınıza almayıda nasip eder inşallah duların umudun sonu işte ne kadar sevindim anlatamam güzel dualarınız içinde ALLAH razı olsun RABBıM siiznde her istediğinizi hayırlısıyla size bahşetsin .gerçekten çok sevindim :):):) gözün(m)üz aydın diyorum

nevrocum tebrik ederim seni canim..
bu yola girdiginizi balsuratimdan duymustum.. dua etmistim.. gecenlerde aklima düstün yine, bi bakayim dedim ve bu topigini gördüm.. senin adina cok sevindim.. :dance::dance:
rabbim hakkinizda hayirlisini versin, saglikla kucaginda görmeyi nasip esin melegini.. meleginimi desem meleklerinimi desem onuda bilemedim ya.. olsun.. basinin östünde yerleri var, biliyorum :asigim::asigim:
allahim isteyen herkesin kucagini doldursun insallah
:Saruboceq:
:teytey::teytey::teytey::teytey::teytey:

canım gözünaydın rabbim kucağına almayıda nasip etsin
tüm isteyenlerede nasip etsin (BALSURAT)

Gözün aydın,hayırlı,sağlıklı bebekler dünyaya getirirsin inşallah....Bİr kucağına al inşallah,gerisi boş,gerisi yalan oluyor,bu dünyada en değerli şey bebeğin oluyor,tarifi yok bu duyguların.
Tebrik ederim.

nevrosky mesajını hüngür hüngür ağlayarak okudum inşallah sağlıklı sııhhhatli bebişine kavuşursun ve insaşllah biz bekleyenler de aynı mutluluğa kavuşuruz rabbim dularımızı kabul etsin

Sen var ya sen,çoooook iyi bir anne olacaksın.Bebişlerin çok şanslı:1hug:

kuuzuuuuuuum canım benim benim bugün geldim eve açtım hemen neti meraktaydım mesajını görünce açtım ve şuan ağlamaktan klavyedeki yazıları göremiyorum allahıma şükürler olsunki bugünüde gördüm bir can daha bir güzel yürek bir dost bir arkadaş daha geldi aramıza ben sana dedim demi arkamdan geleceksin diye aferin sözümü tuttun inan şimdi ne söylesem az gelecek bu sevinci anlatmaya inan gönülden dua ettiğim şekerlerden birisin bunu çook iyi biliyorsun dimi şimdi sana şunu diliyorum rabbim hayırla ve sağlıkla kucağınada almayı nasip etsin inşallah canım nevrocum canımsın tekrar tebrik ediyorum sorunsuz bir hamişlik geçirmeni diliyorum rabbimden amiiiin

güzel kardeşim baştan sona yazdıklarını okudum. burada geçirmiş olduğun günlerde seni tanımamış olsamda sevincini az çok yazdığın satırlardan hissetmeye çalıştım.
Yüce Rabbim içindeki o mucizeyi hayırlı kılsın inş.

Rabbim mühlet verir ancak asla kulunu terk etmez. ve kaldıramayacağı eza vermez... o seni ne terk etti nede ihmal etti:) inş bu güzel haberinle nicelerinin yüreğine su serpilir ettiğin duaların diğer isteyenlerin gönlüne feyz olur... Allah her daim yardımcın olsun.

ben yeni gördüm..
çok sevindim gözlerim dolu dolu oldu inanki..
Allahım tamamına erdirsin inşallah,sağsalim,sağlıklı:Saruboceq:
ve tüm isteyen arkadaşlarıma nasip et Rabbim sen,yalvarıyorum:Saruboceq:

nevrosky canım tebrikler daha yeni gördüm çok sevindim. allah kucağımıza aldığımız günleri de göstersin. olmayan v eisteyen herkese de versin :Saruboceq:

Canım çok teşekkür ediyorum. Şeniz Şeniz Şeniz Amin canım , inşallah. İnşallah sağlıkla kucakları , tüm hamişşler kucaklar. Ve Allah herkese de nasip eder inşallah. Hep dua ediyoruz arkadaşlarımız için. :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq:

canım çok sevindim darısı tüm isteyenlere...rabbim sağlıcakla bebeklerini yada bebeğini kucağına almayı nasip eder...

Teşekkürler bitanemm. Aminn , inşallahh. :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq: Allah herkese nasip etsin. :Saruboceq: :Saruboceq::Saruboceq:

canım benim sağol tabiki çok sevindik ne demek yaaaaa bunu çoktan hak ediyodun çok tatlı ve güzel bir anne olcan inanıyorum tekrar tebrikler rabbim bu mutluluğunu daim etsin inşallah öpüyorum

Şeniz Şeniz Şeniz Tatlım benimmm. :asigim:

Gözün aydın olsun bunu veren Rabbim hayırlısıyla kucağına da almayı nasip etsin. Tanımıyoum sizi ama çok sevindim. Rabbim daha nice mutluluklar yaşatsın size.:sm_cool:

Sağol canım. Allah razı olsun. Aminn , inşallahh. :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq: Allah herkese yaşatsın bu güzel duyguyu inşallahh. :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq:

aa cidden cok sevindim.
şimdi öğrendim..
cok pozitifsin,kısa sürede uzaktan da olsa bunu farketmiştim.
umarı herşey yolunda gider de sağ salim alırsın bebeğini kucağına...
sevgiler....

bhk canımm ; güzel anneee. :asigim: Çok teşekkür ediyorum. Şeniz Allah razı olsun. Bizler de senin gibi sonunu hayırlısıyla getiririz inşallah. :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq:

hayırlı olsun canım. sağ salim kucağınada alırsın inşallah.

Sağol canımm. Aminn inşallah. :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq: Sen de yavrunu sağlıkla büyütürsün inşallah bitanemm. :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq:

Canımm çok teşekkürler. Sevincimizi bu kadar içten paylaşman beni çok duygulandırdı. Allah senden razı olsun. Allah senin de gönlünün muradını versin inşallah. :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq: Güzel duaların için çok sağol , Aminnn diyorumm. :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq:

Canım rep sayfasında mesajını görmüştüm. Beni takip ettiğini farkettim. Çok sağol canım. Allah razı olsun. Aminn , inşallahh. :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq: Dilerim bizler de bebeklerimizi sağlıkla kucaklarımıza alırız. Cırcırböceğin ve eşinle bir ömür mutlu ve huzurlu olmanızı diliyorumm. :asigim: :asigim: :asigim:

canım gözünaydın rabbim kucağına almayıda nasip etsin
tüm isteyenlerede nasip etsin (BALSURAT)

Sağol ballım. Allah razı olsunn. Aminn , inşallahh. :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq: Allah herkese nasip etsin. Balsurat arkadaşımızın da kucağını doldursun inşallahh. :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq: Onunla da görüşemedik. Hala bilgisayarı gelmedi sanırım. :uhm:

Teşekkürler anne. :1hug: Nickin de anne zaten. Sen anne olmanın şerefine ve hazzına ulaşmışsın ne güzel. Allah yavrunu nazarlardan saklasın. :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq: Neşeniz , mutluluğunuz ve sağlığınız daim olsun. :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq: Duaların için çok sağol. Aminn , inşallah. :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq: Öpüyorumm. Şeniz Şeniz Şeniz

nevrosky tekrar tebrik edrim erkek infertilitesi.......topiğe bişeler yazdım bi bakabilir misin zahmet olmazsa canım

nevrosky mesajını hüngür hüngür ağlayarak okudum inşallah sağlıklı sııhhhatli bebişine kavuşursun ve insaşllah biz bekleyenler de aynı mutluluğa kavuşuruz rabbim dularımızı kabul etsin

Canımm çok sağoll. a.s. a.s. a.s. Allah razı olsunn. Aminnn. :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq:İnşallah sen de tez zamanda güzel bir haberle gelirsin , güzel bir mesajla paylaşırsın ; bizler de mutluluktan ağlarız bitanem. :asigim: :asigim: :asigim:

Sen var ya sen,çoooook iyi bir anne olacaksın.Bebişlerin çok şanslı:1hug:

Canım yazdığın özel mesaj için buradan tekrar çok teşekkür ediyorum. Sen zaten çok tatlı bir annesin muhakkak. İnşallah ben de senin kadar tatlı bir anne olabilirim. :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq: Öpüyorum çok. Şeniz

belenayımmm seni yalnız bırakmadım Allahın izniyle. :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq: Arkandan geldim çok şükür. :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq: Sağlıkla bebeklerimizi kucaklarız inşallah. :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq: Sizleri çok seviyorum. :asigim: :asigim: :asigim: Sizlerin duaları olmasa herşey bu kadar güzel ilerlermiydi. Siz bu yolu aydınlatan fenerlerimizdiniz. Öpüyorum çok. Allaha emanet olun. :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq:

allah tamamına erdirsin

Sağol canımm , amin inşallahh. :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq: Allah senin de gönlüne göre versin inşallah. :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq:

Allah razı olsun canımm. Aminn inşallahh. :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq: Ne güzel dualar bunlar. :asigim: a.s. Allah herkese nasip etsin. :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq: Herkesin yavrusunu kucağına aldırsın. :Saruboceq::Saruboceq: :Saruboceq: Herkesin yavrusuna uzun ve güzel bir gelecek nasip eylesin. :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq: Çok çok teşekkür ediyorum. Şeniz Şeniz Şeniz

ben yeni gördüm..
çok sevindim gözlerim dolu dolu oldu inanki..
Allahım tamamına erdirsin inşallah,sağsalim,sağlıklı:Saruboceq:
ve tüm isteyen arkadaşlarıma nasip et Rabbim sen,yalvarıyorum:Saruboceq:

Tatlımmm ; bu kadar sevineceğini biliyordum. :1hug: Çok tatlısın. :asigim: Benim için doğumda dua edecektin. Kendin gelip yazmıştın. Beni tanımamana rağmen benim için de dua etmek gelmişti içinden. Elbet duaların bu yolda yardımcımız olmuştur. Allah bin kere razı olsun. Allah kızına uzun sağlıklı bir ömür , güzel bir gelecek nasip etsin. :Saruboceq::Saruboceq: :Saruboceq: Öpüyorumm. Şeniz Şeniz Şeniz

Aminn canım inşallah. :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq: Bizler kucağımıza alalım. , steyen herkes de bu duyguyu yaşasın inşallahh. :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…