Rabbim Sana Binlerce Şükürler Olsun , Allah Bütün Dostlarımdan Razı Olsun ; Hamileyim

Allahım çok büyük bize bu mutluluğu yaşatan Rabbim inş daha nice mutluluklarını da gösterir bebeklerimizin tebrik ederim canımopuyorumnanaktan

Aminnnnnnnnnnn. :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq: Aminnn bitanemmm. :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq: O günleri de görürüz inşallah. :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq: Allah bütün arkadaşlarımıza da göstersin inşallah. :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq:

senin adina cok mutlu oldum.allahim seni ve bebegini korusun.:Saruboceq:

Teşekkür ederim tatlım. Allah razı olsun. Aminnn. Allah herkesin bebeğini korusun. Bebek yolu gözleyenlere de meleklerini tez zamanda göndersin inşallah. :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq:

amin canım :Saruboceq: guzel allahım sanada melegini saglıkla kucagına almayı nasip etsin inşallah :Saruboceq:

okurken çok duygulandım ALLAH bizlerede nasip eder inşallah......duygularını ne güzel ifade etmişsin ...... dualarım hepimizle

amin canım :Saruboceq: guzel allahım sanada melegini saglıkla kucagına almayı nasip etsin inşallah :Saruboceq:

Sağol bitanemm. Allah bin kere razı olsun. :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq: Allah senin de gönlünün muradını versin inşallah. :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq:

okurken çok duygulandım ALLAH bizlerede nasip eder inşallah......duygularını ne güzel ifade etmişsin ...... dualarım hepimizle

Canım inşallah Allahım senin de yüzünü güldürür tez zamanda hayırlısıyla. Dualarımız sizinle. :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq:

Sağol bitanemm. Allah bin kere razı olsun. :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq: Allah senin de gönlünün muradını versin inşallah. :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq:

aminnnnnnnnnnnnnnnnnnn canım :Saruboceq: cok tesekkürler :1hug:

hayırlı olsun bebeginiz allah bizlerede nasip eder işallah size birşey sormak istiyorum işallah cvp yazar sınız tüpbebeyinizi maya damı yaptırdınız bide yaptırdıktan sonra hiç ayaga kalk madan yattınızamı yani yaptırdıktan sonra bizlerin ne yapmasıgerekiyo kendimize nasıl bakmalıyız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…