Rabbim Sana Binlerce Şükürler Olsun , Allah Bütün Dostlarımdan Razı Olsun ; Hamileyim

cok tebrik ederim.ne zamandan beri bakamıyordum siteye.bir kaç muhabbetimizde olmuştu.eee sırada ben varımdır ve benim gibi dileyen ,isteyen arkadaşlar vardir inşallah.allah kucağınada versin.mutlulukla büyüt yavrunu....

İnşallah canımmm. Aminnnn. :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq: Şeniz

Sağol canımmm. Allah razı olsun. Aminnn inşallahhhhhh. :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq:

Sevincime ve heyecanıma ortak olduğun için çok teşekkür ediyorum. Şeniz Sen de bebeğini sağlıkla kucaklarsın inşallah canım. :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq:

Teşekkürler bitanem. :asigim: Allah senin de gönlüne göre versin inşallah. :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq:Güzel dileklerine AMİNNN diyorum. :Saruboceq: :Saruboceq:

selam arkadaşlar aranıza yeni katıldım. ve hamile olduğumu dün öğrendim idrar testiyle. henüz doktora da gitmedim çalışıyorum. çokk heyecanlıyım. allah tüm isteyenlere nasip etsin

Canım tebriklerrr. :hooray: Allah sağlıkla kucaklamayı nasip etsin inşallah. :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq:

Canımm çok sağoll. Aminn inşallahhh. :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq: Bak beni şok ettin. Hiç haberim yok. Aşkolsun kız neden haber vermedin bize. Listemize işleyemedik seni.. Sonra detaylıca görüşelim lütfen. Çok tebrik ediyorum seni. İmkansız diye bir şey olmadığını göstermiş oldun bu hamileliğinle. :hooray: Allah bebişlerimizi sağlıkla kucaklamayı nasip etsin inşallah. :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq: Bütün hamişşlere de inşallah. :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq: Bütün bu yolda emek veren herkese de bağışlasın dilerimm. :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq:

Sağol tatlım. :asigim: Amin inşallahhh. :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq: Darısı başına inşallah. :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq:Tez zamanda güzel haberini duymayı ümit ediyorum. :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq:

Canlarımmm hepinize o içten mesajlarınız için çok çok teşekkür ediyorum. Şeniz Tek tek mesajlarınızı cevapladım ama yine de bir toplu teşekkür edeyim dedim. :asigim:

Bu aralar yazmış olduğunuz mesajlara hemen dönemeyebiliyorum. Çok sık giremiyorum. Geçen hafta geçirdiğim yüz felci dolayısıyla gözümde rahatsızlığım var ve çok bilgisayara oturamıyorum. Burada bu konuyu da açıklamak istedim. Yani hamişş kaldı buralara uğramıyor , bize cevap yazmıyor diye sakın düşünmeyin. :asigim:

Hepiniz Allaha emanet olun. Herşey gönlünüzce olsun inşallah. :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq:

Son düzenleme:

klava:çabuk kapa göslerini çok baktın ekrana
:asigim:açıklamaya lüzum görmüyorum:dilcikar:
:mymeka:bu da tedbir için,hani belki söz dinlemeyip yorarsan kendini diye:roflol:
Seni çooook seviyorum canım:asigim::1hug:

canım yaaa gerçekten sabır sınavını başarıyla geçmişsin..ne güzel..Rabbim sağlıklı sıhhatli kucağına almayı nasip etsin bebişini..ne güzel sabır sınavını geçmişsin hediyen yolda çok büyük bir mükafat..tekrar tebrikler canım..

çok güzel ya rabbime şükürler olsun rabbim isteyen herkee nasip etsinn senin adına sevindim çok hoş yaa

çok sevindim gerçekten hakediyorsun sen bunu diğer arkadaşlar gibi ...

Allah tamamını erdirsin ....

nevrosky canım nasılsın nasıl gidiyor hamileliikk.......
ben de müjde vereyim istedimmmmmmm
hamileyimmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
çok şükürrrrr allah herhese nasip etsinnn
sanada teşekkürler canımmmmm
çok moral verdin bana teşekkür ederimmmmm....
allahıma şükürler olsunnnnn......

nasıl gidiyo anniş, mide bulantıların falan var mı, sıkıntın var mı yerimseniben

Canım zaman zaman oluyor mide bulantılarım. Ama çok şükür iyiyiz. :lepi::lepi: :lepi:

Bebişim döndüm artık , %30-40 iyileşme oldu çok şükür. Eccük bakabilirmiyim artık. :1rolleyes: a.s.

Sağol canım. Allah razı olsun. Allah senin de gönlüne göre versin inşallah bitanem. Şeniz

çok güzel ya rabbime şükürler olsun rabbim isteyen herkee nasip etsinn senin adına sevindim çok hoş yaa

Sağol tatlım. Allah razı olsun. Allah herkese nasip etsin. :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq: Allah bütün kullarını sevindirsin. :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq: Çok güzel bir duygu gerçekten. :asigim:

çok sevindim gerçekten hakediyorsun sen bunu diğer arkadaşlar gibi ...

Allah tamamını erdirsin ....

Teşekkürler canım. Öpüyorumm. Şeniz Allah senin de gönlüne göre versin güzel kız. :Saruboceq:

Canımmm harikaa bir haberr bu. :teytey: :teytey: :teytey: Tebrik ediyorummm. :hooray::hooray: :hooray: Allah sağlıkla kucaklamayı nasip etsin inşallah. :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq: Çok ama çok sevindim canım. Moral olabildiysem ne mutlu bana. Gerçekten çok güzel bir haberdi. :içelim:

canım hamilelik nasıl gidiyo belirteler başladımı artık baş dönmesi mide bulantısı bebişinin kalbinin sesini duydunmu inş herşey yolunda istediğin gibi gider

canım hamilelik nasıl gidiyo belirteler başladımı artık baş dönmesi mide bulantısı bebişinin kalbinin sesini duydunmu inş herşey yolunda istediğin gibi gider

Canımm Allaha şükürler olsun bebişimizin kalp atışlarını duyduk. :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq: Mide bulantılarım oluyor ara ara. Baş dönmelerim yok. İştahsızlık oluyor bulantılardan bazen. Herşeyi çok güzel. Daha fazlasına da razıyım. Yeterki o sağlıklı olsun.:asigim:

4 ay çekersin sonra geçer o kıpırdamaya başladığında geçer hepsi çok sevindim aman herşey yolunda olsunda gerisi hiç önemli değil maşallah diyelimde nazar değmesin kaç aylık oldu şimdi bebişin kalp atışlarını duyduğunda çok heyecanlanmışsındır eminim sağlığı sihati keyfi yerinde olsunda gerisi önemli değil allahım kucağınada almayı nasip etsin :Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

Evet canım kesinlikle. Herşeyin yolunda olması önemli olan. Bunlar tatlı bir anı olarak kalacak ileride. Her anı güzel bence. :asigim: :asigim: :asigim:

2 aylık oldu şimdi. Kalp atışlarını duymak dünyaya bedeldi. :dance: :dance: :dance: Yavrum "Anneciğim benim de kalbim atıyor artık , size geliyorum Allahın izniyle" dedi bize. :CüvCüv: :CüvCüv: :CüvCüv: İnşallah sağlıkla gelecek yavrum. :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq:

Amin canım inşallahh. :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq: Allah isteyen , dileyen herkese nasip etsin inşallah. :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq:

bende 2 aylıkken ohhoo daha 7 ay var diyodum şimdide 2 ay kaldı diyorum zaman çabuk geçiyo 4 ayıma kadar benimde midem bulandı sabah akşam şu mide bulantıları geçsede rahatlasam diyodum geçti bitti hepsi şimdi daha eğlenceli daha güzel hamilelik kıpırdamaya başladığında için bi tuhaf olucak bende 2 sene sonra isteyerek hamile kaldım isteyerek olması benim için daha iyi oldu çünkü tadını daha iyi çıkartabiliyorum bebişimi bekliyorum 8 haftası kaldı çoğu gitti azı kaldı 4 aylıkken belli olur cinsiyeti gerçi ben 3 buçuk aylıkken öğrendim kız dedi dr um doğru çıktı çok güzel bi duygu ya allahım bize bu güzel duyguyu tattırdığı için şükürler olsun

allah analı babablı büyütmeyı nasıp etsın tez zamanda kucagına al yavrunu tekrar tebrıkler

Yazını okurken o kadar duygulandım ki Allah isteyen herkesin gönlüne göre versin ve Allah cümlemizinkini hayırlısıyla tamamına erdirsin... :Saruboceq:

nevrom cok sevındım... ben bulantılrdan dolayı nete gıremıyorum.. hiç..biliyorsun.. su bıle içemiyorum... suan tek kesemı gözüküyor:)

Canım inşallah sen de sağlıkla kucaklarsın yavrunu. Gerçekten ne kadar şükretsek az. Çok şanslıyız. Değerini bilmeliyiz. Şükrü ve duayı ağzımızdan hiç eksik etmemeliyiz. :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq: Ve bu mutluluğu tatmayı bekleyen bütün arkadaşlarımıza da bol bol dua etmeliyiz. :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…