Rabbim Sana Binlerce Şükürler Olsun , Allah Bütün Dostlarımdan Razı Olsun ; Hamileyim

gözün aydın nevronsky ALLAH tamamına erdirsin:ecrin_bebek::ecrin_bebek:.canım benim:teytey::teytey:

Kızlar günaydın. Dün 2 test yaptım arka arkaya ikisinde silik ama çift çizgi çıktı.Size ben hamilemiyim. İnternettei testlere göre en geç 31 martta olmam gerek.En son 4 martta olmuştum.İlk kez geçen ayda 1 hafta gecikmişti. Normalde en fazla 26 gün de bir olurum.26 günden hesaplarsak olmam lazımdı 2,3 gün önce. Ne dersiniz hamilemiyim acaba?

hamilesin cnm......tebrik ederim.....başka bir topikte test çubuklarını gösteren yer var...oraya bir bak.... o topikte bir sürü silik çıkan var....ama hamileler....

Tebrikler canım, Allah kucağına lamayı da nasip etsin
değerine göre ikiz gebelik olabilir:)

Selam Nevrosky senin için çok sevindim ve mutlu oldum allah kucağına almayı misler gibi koklamayı büyütmeyi birlikte yaşlanmayı nasip etsin
seni tanımasamda topiklerden okudum biliyorum az çok seni ve başlığını görüp de altında nevrosky yi görünce hemen atladım bi solukta okudum çok sevindim çokkkkkkk

nevrosky inan bana cok sevindim canım bizim içinde dua et bitanem bebeklerin ve sen ALLAHA emanet ol

rabbim sağlıklı olarak kucağına almayı nasip etsin gözünüz aydın nazarlardan korusun allah ım

gözün aydın nevronsky ALLAH tamamına erdirsin:ecrin_bebek::ecrin_bebek:.canım benim:teytey::teytey:

Sağol bitanemm. :1hug: :asigim: Allah razı olsunn. Aminnn , inşallahhhhhhh. :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq: Allah herkesin gönlüne göre versin inşallahhhhhhhh. :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq:

Canım genelde bu durumda hamilelik oluyor. Yarın kan testi yaptır hemen. Güzel haberini de bize getir yine tamam mı? Şeniz Şeniz Şeniz

Tebrikler canım, Allah kucağına lamayı da nasip etsin
değerine göre ikiz gebelik olabilir:)

İlsucum ; teşekkürler güzelim. Şeniz Şeniz Şeniz Değer yüksek evet. :lepi::lepi: :lepi: Yarın keseler için gideceğiz. Heyecanlıyız. :dance: :dance: :dance: Allah hakkımızda hayırlı kadarını bağışlamıştır. :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq: Allah sağlıkla kucağımıza aldırsın inşallah. :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq: Allah olmayanlara da versin inşallahhh. :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq:

Tebrik ederima.s. Allah bu mutluluğunu daim etsin:Saruboceq:

Teşekkürler tatlım. Allah razı olsun. Allah seni de her zaman her konuda güldürsün inşallah. :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq:

Canımmm mutluluğumu bu kadar hissederek paylaşmana çok sevindim. Allah senin de gönlüne göre versin inşallah. :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq: Umutlarını , dileklerini bilmiyorum ; seni tanımadığım için. O yüzden Allah dileklerini kabul etsin diyorum. :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq: Çok sağol canım. ŞenizŞeniz Şeniz

nevrosky inan bana cok sevindim canım bizim içinde dua et bitanem bebeklerin ve sen ALLAHA emanet ol

haletrn ; canım çok sağol. Aminn , inşallahh. :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq: Sen de bu yolda bana çok destek oldun. :1hug: :asigim: a.s. Allah senden bin kere razı olsun. Şeniz Her zaman dualarımdasınız. Sizler de Allaha emanet olun. :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq:

rabbim sağlıklı olarak kucağına almayı nasip etsin gözünüz aydın nazarlardan korusun allah ım

Teşekkür ediyorum tatlım. :1rolleyes: :asigim: Aminn , inşallahhh. :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq: Allahım sizler hakkında da her konuda hayırlısını versin inşallah. :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq:

canım 10 gündür yoktum mesajını yeni okudum...
senin adına o kadar çok sevindim ki...
rabbim kucagınada almayı nasip etsin inşallah...:Saruboceq:
bizlerede dua etmeyi unutma emi....

Nevrom, canım dostum kader arkadaşım, nasıl da ağlattın beni bilemezsin. Rabbim e şükürler olsun, Ya Rabbim sen ne büyüksünsenağlama Canım tebrik ederim, daha yeni girebildim internete, şimdi okudum link yollamışsın hemen tahmin ettim. Dualarımız seninle, katlanarak devam ediyorum duaya. Allah sağlıkla kucaklamak nasip etsin canım.. O kadar mutlu oldum ki, maşallah maşallah maşallahhh!!

canım 10 gündür yoktum mesajını yeni okudum...
senin adına o kadar çok sevindim ki...
rabbim kucagınada almayı nasip etsin inşallah...:Saruboceq:
bizlerede dua etmeyi unutma emi....

Sağol canısıı. Allah razı olsun. Aminn inşallahh. :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq: Unuturmuyum canım hiç. Her gece dua ediyorum. Allaha emanet olun. Şeniz Şeniz Şeniz

tebrikler... hayırlısı olsun inşallah a.s.

Teşekkürler tatlımm. Allah senin de gönlüne göre versin inşallah. :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq:

Cansınn cannnnnnnnn. :asigim: :asigim: :asigim: Gel burayaaaa :1hug: :1hug: :1hug: ŞenizŞeniz Şeniz Çok sağol güzelimm. Allah milyon kez razı olsun. Aminn , inşallahh.

Allahım bana da tez zamanda seni ağlayarak kutlamayı nasip etsin inşallah. :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq:
Güzel gönlünün mükafaatını alacağından hiç şüphem yok.
:Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq:

tebrık ederım canım Şeniz

Sağol bitanemm. Şeniz Şeniz Şeniz Ben de seni çoook tebrik ediyorum. :hooray: :hooray: :hooray: İnşallah sağlıkla kucaklarız bebeklerimizi. :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq: Darısı isteyen herkesin başına inşallahhhhhhhh. :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq:

canım, ikizmiş bebişler. çookkk sevindim. :dance::dance::teytey:

Rabbim kucağına aldığınıda göstersin inşallah.:1hug:

canım tebrikler inan msj ını görünce çok duygulandım
bide ikizlermiş çifte mutluluk diye buna denir allah ım olmayan herkese nasip etsin
bilirim beklemek çok zor
SENİ SEVİYORUM ALLAH a emanet ol
seni ve bebişlerini kocaman öpüyorum

nevro canımmmmmmm.............tebrıkler...........çoook guzel ya..........inş herşey çok guzel olur ........rabbım tamamına erdırsın.................dua ileeeeeeeeeee

arkadaşlar tüm hamilelere bir sorum var hamile kalmadn önce kullandığınızherhangi bir vitamin veya yaptığınız özel bişeyler varmı bende hayırlısıyla gebelik planlıyorum ve bu tür desteklerden yararlanmak istiyorum.cevaplarsanız sevinirim.

merhaba bende yeni üye oldum tebrikler inş. sağlıklı bir şekilde kucağınıza alırsınız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…