Rabbim Sana Binlerce Şükürler Olsun , Allah Bütün Dostlarımdan Razı Olsun ; Hamileyim

Canım ya inanamadımmmmmmm
Ağlattın beni akşam akşam ama sevinç gözyaşları
Allahım hayırlı bir şekilde kucağına almayı nasip eder inşallah.
cerenimiz geliyor :)))))
Çok sabrettin ve karşılığını aldın.İnşallah bu yolda bekleyen herkes böyle müjdeli haberlerle gelir.
Çok öpüyorum seni,aman iyi bak kendine.

Canım çok sevindim güzel haberine. Yaradanım inşallah bu mutlulukları bize de yaşatacak. İçimde umut oluyor her yeni hamile haberi. Canım sen öyle iyi niyetli ve candan bir arkadaşsın ki herzaman etrafında sevgi yumağı kendiliğinden oluşuverir. Rabbim hayırlı bir hamilelik ve doğum da verir inşallah. Dualarında bizi de unutma...

bu sevincin tarifi yok okadar sevindimki bilemezsin gozunuz aydin canım . Allah saglıkla kucagınada versin insallah.

Sağol canımm. :1hug: :asigim: Senin de inşallahh. Sağlıkla kucaklayabilmeyi diliyorumm hepimiz içinn. :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq:

ayy kuzuummm ne güzell çok gözün aydınnn darısı bütün isteyenlere çok uğraştın hakettinn Allah yardımcın olsun...

Canısı çok sağol. Sen de hakediyorsun. Dediğim gibi arayı uzatma. Sen de bu yola başka ve sevin Allahın izniyle. Dualarımda olacaksın. Beni de haberdar et , tamam mı. Şeniz

Evet canım dediğin gibi. Her şeye razıyımm. Ağrısına , sızısına , bulantısına , uykusuz gecelere. Allahım nasip etti yaa. Bağışlarsa eğer hergün şükrederim. Hiç ahh demem. Canlarım onlar benim yaa. Seni çok iyi anlıyorum. Sen bana hep hakediyorsun , yakında kalacaksın inşallah derdin. Hep bu mutluluğu yaşamamı isterdin. Vakti varmış. Geldi ve Rabbim verdi çok şükür. Senden çok yardım isteyeceğim. Senin bebişin gelmesine de çok az kalmış canım. Sağlıkla doğurup kucağına alırsın inşallah. Dualarım seninle. :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq:

Aminn canım inşallahh. :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq: Ben de sizi tanımıyorum ama bu denli mutluluğumuzu paylaşmanıza çok sevindim. :asigim: :asigim: :asigim: Allah sizin de gönlünüzden geçeni versin inşallah. Hep böyle güzel haberlerin içinde bulunmanız. Sıkıntı ve dertten çoooook uzaklarda olmanız dileğiyle. Şeniz

cok sevındım saglıkla kucagına alırsın ınsallah allah banada nasıp etsın dua edın:sm_cool:

Sağol bitanemm. Aminnnn. :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq: Ederiz kibosum. İnşallah senin de günün çok yaklaşmıştır. :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq: Ama bizleri haberdar etmeyi unutma sakın. sositososito Halayını çekerizz. :teytey: :teytey: :teytey: :içelim:

Canım çok iyiyim çok şükür. Mesajları okuyor , cevaplandırıyorum. Sen nasılsın bitanem? a.s.

iiyim canım sonuçları bekliyorum merakla sonrasında hooop dr. hihoyyyt
çok güzel bi duygu ya bebişin olucakk seni yeni tanımama rağmen çok heyecanlandım çok mutlu oldum inann a.s. a.s. a.s. :dance: :dance: :dance: :hooray:

Süüüüperrr Alllah tamamına erdirsin.çok ama çok sevindim.Günün en mutlu haberlerinden biri.:teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey:

:teytey: :teytey: :teytey: Eee o zaman halayaaa. Canımm. Senin de halayını çekmiştik ne güzeldi. İnşallah kucağımıza alınca yine bir kutlama yaparız. a.s. :asigim:

Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah darısı tüm isteyenlere :Saruboceq:

Sağol tatlımm. Aminn inşallahh. Allah herkese nasip etsinn. :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq:

canım benım cok ama cooookkkk sevındım bıtanem sen bu duyguyu yasamayı coktan haketmiştin Allahım sag salım kucagına almayıda nasip etsin inşaallah darısı bütün anne aday adaylarının olsun

Güzelimm çok teşekkürler. :asigim: Ben nazar boncukları takardım herkese de şimdi bana mı kısmet oldu. Rüya gibi ama gerçek. Rabbim bu mutluluğu yaşattı çok şükür. :Saruboceq: :Saruboceq::Saruboceq: 2 hafta önce bebeğini kucakladın. Allah ona uzun bir ömür , güzel bir gelecek , sağlık sıhhat versin. :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq: Bizlere de o günleri görmeyi nasip etsin. :Saruboceq::Saruboceq: :Saruboceq: Bekleyen bütün arkadaşlarımıza da meleklerini göndersin inşallahhhh. :Saruboceq: :Saruboceq::Saruboceq:

canım benim hayırlı uğurlu olur inşallah. kollarına aldığın günleri de görürüsün inşallah.a.s.

Teşekkürler cerenimm. :asigim: Hepimiz sağlıkla alırız inşallah. :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq: Darısı isteyen bütün arkadaşlarımız ve tanımadığımız gönlü bu ateşle yanan herkesin başına. :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq:

Canım senin nerden haberin oldu bakimm. Kolay Hamilelik topiğinden mi. Haydi bakalım senin güzel haberini de bekliyoruz. Bizim aletle 3 kişi hamile kaldı haberin var mı. :teytey: :teytey: :teytey: ernurrr ve belenay da hamile ayrıyeten. Çok mutluyuz. İnşallah sen de yaşarsın canım. Çok istiyorum. Dua edeceğim çok. :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq:

Canım destek vermek illa o an takipte bulunmak değil ki. Sen hiç unutmadın ki bizleri. Her zaman dua ettin hepimiz için. Bundan güzel destek mi olur. O dualar geldi buldu bizi çok şükür. İnşallah canım , Aminn. :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq: Dediğin gibi sorunsuz gider herşey ve sağlıkla kucaklarım. Sen de kucaklarsın inşallah. :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq: Bütün hamişşler kucaklar dilerim. Heyecanı şimdiden yaşamaya başladım. Allah o günleri de gösterirse doya doya yaşayacağım inşallah. :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq: Yorulmamak adına elimden geleni yapıyorum. Yarından itibaren işe başlayacağım. Evde çok bilgisayar başında oturamam sanırım. Çünkü işte bütün gün oturarak çalışacağım. Akşam da dinlenmem gerekecektir. Güzel dileklerin için tekrar tekrar teşekkür ediyorum. Allaha emanet olun canım. :asigim:

Sağol güzelimm. Aminn inşallahh. :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq: Evet Cerennnnn. :asigim: Allah kısmet eder de bir kızım olursa biliyorsun şimdiden sen , ismi Ceren Naz olacak. Senin Cerenin kadar da tatlı olsun inşallahhh. Maşallah yavruna. Hem tatlı , hem güzel. Şeniz Öpüyoruz çok sizi. Allaha emanet olun. :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq:

Sağol tatlım. Allah razı olsun. Sizleri nasıl unuturum dualarımda. Artık hep dilimdesiniz. Hamişşlerin duaları kabul olurmuş derlerdi. Eğer öyle ise bol bol edeceğim. Allah inşallah kabul eder. Sizleri de sevindirir. :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq:

İnşallah senin de bebişin olur canım. :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq: O zaman bin kat daha heyecanlı olacaksın. O yüreciğin nasıl da atacak. :asigim:

Evettttt. :dance: :dance: :dance: Rabbime şükürler olsun ki mesajların hepsini okuyup , cevaplandırdım. :lepi: :lepi: :lepi: Kimsenin mesajını unutmadım. Dikkat ettim. Ama eğer bir yanlışlık yapıp atladığım olmuşsa kusuruma bakmasın lütfen. a.s.Hepinizi kocaman öpüyorumm. Şeniz Şeniz Şeniz Güzel dilekleriniz için binlerce teşekkür ediyorum. :1hug: :1hug: :1hug: Allahın sizleri de istediğiniz şeylerle tez zamanda ödüllendirmesini diliyorum. :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq: İyiki varsınız. :asigim: :asigim: :asigim:

AMİNNNNNNNNNNNN....
CANIM KERDEŞİM....RABBİM kimin ihtiyacı varsa ...yar ve yardımcısı olsun....bizde seni kocaman öpüyoruz...ve çok seviyoruz....sen herşeyin en güzeline layıksın....güzel yüreklim...sende iyiki varsın ..:1hug:
yavrunla ALLAHA EMANETSİNİZ...:Saruboceq:

ayyyyyy ınanmıyorummmmmmmmmmmmmm canım tebrık ederım senı cok sukur ınsallah rabbım saglıkla kucagına almayı nasıp eder:1hug:

tabiii tatlım eğer çoğul gebelikse ki sanki öyle kasım olur gibi
hayırlısıyla sonuna gel inşallah:CüvCüv:
keseler görünsün kalp atışları duyulsundelikafaduldenaaayyy çok heyecanlı
bu arada gebelik takvimi çok güzel olmuş nevrosky isimin altında

bu sevincin tarifi yok okadar sevindimki bilemezsin gozunuz aydin canım . Allah saglıkla kucagınada versin insallah. bende 5 duşuk ve bır erken doğum yapıp evladını kaybeden bırı olarak tekrardan bu ay tedavıye başladım umarım bende senın gıbı guzel haberı en yakın zamanda alırım tanışmak güzel

cnm bnm dahayeni gördüm ben msjını yaa......yazdıklarını okurken gözyaşlarımı tutamadımsenağlama şuan bunları yazarken öyle zor tutuyorumki kendimi....
allah seni bebeğine bebeklerini de sana bağışlasın inşallah....:Saruboceq:
çok tebrik ederim cnm seni tekrar tekrar...:CüvCüv:
dualarını bizlerden esirgememen dileğiyle.....:Saruboceq:

canımmmm nevrommmmmmm bitanecik arkadaşım aslında topiğe gelmiyorum yazmıyorum ama hergün ama hergün acaba nevrom naptı diye giriş yapıp okuyup bakıp çıkıyorum çok dua ettim bitanem senin için hemde çok rabbim senin gibi güzel bir yüreğe anne olmayı nasip etmeliydi ve çok şükür kabul oldu dualarımız bundan sonra yapman gereken bebiklerine çok iyi bakmak ben seni gerçekten çok seviyorum ve herzaman aklımda kalbimdesiniz canım benim eşini ve seni çok tebrik ediyorum tekrardan gözünüz aydın rabbim sağlıklı bir 9 ay geçirmeni ve sağlıklı bir şekilde kucağına almanı nasip etsin kuzularını
aminnnnnnnnnn

Ne kadar duygulu cümleler ... Her satırı başka bir anlam yüklü........

bebeğin hayırlı olsun..... Allah biz isteyenlere de insallah bu duyguları yaşatsın...
hepimizin hayırlı saglıkla evlatları doğsun....

ah..nevroskim beni de ağlattın....ne denir Rabbim mücadeleni gördü..çok şükür mükafatını verdi..Allah çok büyük..Allah biliyor ya 24 martı senin kadar bekliyordum..Rabbime binlerce şükür...buradaki tüm kardeşlerime inşallah en kısa zamanda nasip eder de onlar da yavrularını kucaklarına alırlar..ben de bu siteye çok şey borçluyum..tanımadığım, yüzünü görmediğim onlarca insanla güldüm,ağladım..çok dua ettim ve çok dua aldım..Allah herkesten razı olsun..Rabbim herkesin gönlüne göre versin.

nevroskiciğim inşallah sağ salim,kazasız belasız yavrunu veya yavrularını:) kucağına alırsın...çok mutluyum şu an inan...

:sm_cool:Nevrosky canım benim şimdi okudum:teytey: Allah' a şükürler olsun öyle sevindimki anlatamam canım, çok duygulandım yazdıklarını okurken çok mutlu oldum.... :dance::teytey::sm_cool:
Ne diyeceğimi bilmiyorum Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin hep senin yanında olsun Allahım...:Saruboceq:
Aylardır girmiyordum senin mesajını alınca hemen girdim baktım, beni unutmadığın ve haber verdiğin için ayrıca teşekkür ederim canım arkadaşım... :1hug:Şimdi ağlayacağım mutluluktan, ne kadar çok bekledin ne kadar istedin hiç pes etmedin... Seni kalben tebrik ediyorum, bundan sonrası için de sağlıklı bir hamilelik diliyorum. Eminim mükemmel bir anne olacaksın:asigim:, çok şanslı olacak senin çocukların...:CüvCüv::1hug:a.s.

oyyyyyy canim benim ya... Şeniz
bu aralar kkda hep böyle güzel haberler aliyorum....
her seferinde icim icime sigmiyor...
cok ama coookk sevindim canim ya...
yine teyze oluyoruz... hihoyyyt
ümidini hic kaybetmemen ve o ümidi bütün kk hatunlara asilaman bu bambaska bir sey...
dedigin gibi tabiki islerin rast gider...
dogacak melegin cok sansli hayata bir sifir önde baslayacak cünkü senin gibi bir annesi olacak... :asigim:
allahim korusu sizi canim... :Saruboceq:
en güzel en rahat sekilde kucagina almayi nasip etsin bebisini... :Saruboceq:
gözümüz aydin olsun kkca...
:teytey:

canimm bitanemm bu nasil biseydir hey kurban oldugum allahim sana binlerce sukurler olsunnnnnnnnnnn :Saruboceq:her bi kelimede gozyaslarina boguldum valla cok mutlu oldummmmmmmm

Böyle bir mucizeye can fedaa.ya ne yazacagimi bilemiyorum kalbim kipir kipir ediyoooooooo okadar mutlu oldumki anlatamammmm teyze oluyoruzzzzzzzzz.sana sukurler olsun rabbimmmmmmmmm

tebrikler canim tebriklerrr .RABBIM SAG SALIM MELEKLERINI KUCAGINA ALMAYI NASIP ETSIN :Saruboceq:

SIRA BIZLERDE SIMDI BU BEBISLERE YIGENDE LAZIM :lepi:
:teytey::teytey:Şeniz

nevrosky çok sevindim canım benim.alllah tamamına erdirsin.hamilelik hakkında sormak istedigin ne varsa hepsini sorabilirsin çok sevindim canım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…