Rabbim Sana Binlerce Şükürler Olsun , Allah Bütün Dostlarımdan Razı Olsun ; Hamileyim

cok sevindim canım allaha şükürler olsun ki büyüklüğünü bize herzaman gösteriyor allahım çocuğunla beraber ömür boyu mutlu olmanı dilerim

nevrocum tebrik ederim :lepi:
rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin
rabbim tüm olamayanlara da nasip etsin :Saruboceq:

canım çok sevindim senin adına çok şükür nasip oldu sanada bana sanki kan değerinden çoğul gebelik gibi geldi ikizmi artık üçüzmü :) kucağına almakta nasip olur inş.

O kadar icten yazmana ragmen kelimelerin kifayetsiz kaldigini hissetmissin her satirinda.. Yureginin nasil cirpindigini tahmin bile edemiyorum... Oyle guzel bir insansin ki Allah sana bu mutlulugu sabrinin sonunda nasip etmis. Ne mutlu sana,esine ve mutlulugunu paylasan herkese.. Sevincinden akittigin her bir damla gozyasin yavruna nur olsun. Allah, kucagina alip koklamayi nasip etsin. Cok cok cok tebrik ederim. Sevinc gozyaslarindan sonra o essiz gune hep guzel haberlerle ulasmani diliyorum...

Şeniz Şeniz Şeniz Sizler de Allaha emanet olun canımm. :asigim:

ayyyyyy ınanmıyorummmmmmmmmmmmmm canım tebrık ederım senı cok sukur ınsallah rabbım saglıkla kucagına almayı nasıp eder:1hug:

Sağol bitanemm. Aminn inşallahh. :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq: Sen de sağlıkla kucaklarsın inşallah yavrunu. :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq: Öpüyorummm. Ve Rabbimden herkese diliyorumm. :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq:

ay bıde ıkızmı masallah canım benım gercekten cok sevındım:sm_cool:

Canım belli deği o kısmı. Salı kese için gideceğiz. 3 tane yerleştirmişlerdi. Yani ben öğrenene kadar bebişlerim diyorum. Hiçbirinden ümidimi kesmedim. Rabbim ne kadar bağışladıysa. :ecrin_bebek: :ecrin_bebek: :ecrin_bebek:

adamelcim sağlıkla inşallahh. Takvimimi beğenmene de çok sevindim tatlımmm. :asigim::asigim: :asigim:

Canım Allah razı olsun. Amin inşallahh. Dilerim en kısa zamanda sağlıklı ve hayırlı bir gebelik yakalar , sonuna kadar bırakmazsınız. Rabbim bağışlar inşallah bu sefer. :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq:

Canımsınn. :asigim: Çok sağoll. Amin , inşallah. Allah size de nasip etsin diliyorum yürekten. Bol dol da dua ile. Sizler beni çok sevindirdiniz. Çoğu insanı çok sevindirdiniz belki güzel dilek ve dualarınızla. Allah da sizleri sevindirsin inşallah. :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq:

Ahh canım benimm. Geliyorsun madem de neden yazmıyorsun bakimmm? :1rolleyes: Elbet vardır bir geçerli sebebin. Ama uzaktan da olsa dualarını esirgemediğini biliyorum. Şükürler olsun ki kabul oldu duaları. Çok teşekkür ediyorum. Aminn inşallahh. Darısı başına tez zamanda ; hayırlısıyla ve sağlıkla. :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq:

Sağol tatlım. Allah razı olsun. Aminn.. Allah sizlere de bu günleri nasip etsin. Gerçekten çok güzel bir duygu. Yaşayınca çok daha iyi anladım. Sizlerin de tez zamanda sağlıkla yaşayabilmenizi diliyorum. :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq:

Biliyorum canım. :1hug: :asigim: Sizler benim için çok dua ettiniz. Benimle gün saydınız. İnşallah bebeklerimizi sağlıkla kucaklarız. :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq: Ve dediğin gibi Rabbim herkesin gönlüne göre versin. Çok yaşanılası bir duygu. Bunun için ne mücadeleler veriliyor. Rabbim hepsini görüyor: Takdir edecektir. Bu yoldan dönmeden sabırla beklemek lazım. Herkese diliyorum. :Saruboceq::Saruboceq: :Saruboceq:

Teşekkür ediyorum çidocummmmmm. :1hug: :asigim: Şeniz Seni unuturmuyum hiç. Hemen haber verdim. Uzun zamandan beri girmedin diye belki göremezsin demiştim ama şans bu ya geldin. İçine mi doğdu nedir güzel haber. Canım arkadaşım darısı başına inşallah. :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq:

canımmmm ne diyeceğimi bilmiyorum....
ağlıyorum şu an....
seen bunu o kadar çok hakettin ki...
öyle güzel bir yüreğin var ki....
ben emindim....
ve gerçekleşti....
seni çok seviyorum dostum....
allahım hayırlı bir hamilelik ve sağlıkla kavuşmayı nasip etsin....
kelime bulamıyorum duygularımı anlatmak için....
öyle hastaydım ki.....daha ilk kez nete irdim ve şuan btün acılarım bitti.....
candan kutlarım eşini ve seni.....öpüyorum...

Canım benimm. :asigim: :asigim: :asigim: Güzel nickin gibi çok güzel bir mesaj yazmışsın bize. Öpüyoruz kocaman. Şeniz Şeniz Şeniz Allah razı olsun. :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq: Amin , inşallahh. :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq: Allah bu yolda mücadele veren herkese hayırlısıyla nasip etsin inşallah. :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq: Allah senin de gönlüne göre versin inşallah canım arkadaşım. :Saruboceq::Saruboceq: :Saruboceq:

Tatlımmm. :sm_cool: :sm_cool: :sm_cool: Beyzanurummm. Aminn , inşallahh. Darısı başına kuzum. Kesinlikle kuzen lazım. Hemen çalışmaları hızlandırın lütfen. :teytey: :teytey: :teytey: Duygu selini yerim ben senin. Duygusal hatun. Allah sana da nasip etsin de duygusalın tavan yapsın inşallahhhhhhhhh. :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq:

nevrosky çok sevindim canım benim.alllah tamamına erdirsin.hamilelik hakkında sormak istedigin ne varsa hepsini sorabilirsin çok sevindim canım.

Sağol tatlımm. Allah razı olsunn. Çok sorum olur elbet. Kapını mutlaka çalarım. Sizi öpüyoruz. Şeniz Şeniz Şeniz Şimdiden sağlıklı doğumlar inşallahhhh. :Saruboceq: :Saruboceq::Saruboceq:

cok sevindim canım allaha şükürler olsun ki büyüklüğünü bize herzaman gösteriyor allahım çocuğunla beraber ömür boyu mutlu olmanı dilerim

Meleğimm , güzelimm ; çok teşekkür ediyorum. :asigim: Seni de uzun zamandır göremiyoruz. Ama güzel günümüzde yanımızdasın çok şükür. Ben de senin güzel gününde mutlaka yanında olacağım canım arkadaşım. Öpüyorumm. Allaha emanet ol. :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq:

nevrocum tebrik ederim :lepi:
rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin
rabbim tüm olamayanlara da nasip etsin :Saruboceq:

Sağol tatlımm. Aminn , inşallahh. :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq:

canım çok sevindim senin adına çok şükür nasip oldu sanada bana sanki kan değerinden çoğul gebelik gibi geldi ikizmi artık üçüzmü :) kucağına almakta nasip olur inş.

Aslıcım teşekkürler hayatım. Çok şükür Rabbim beni de Tüp Bebek ile sevindirdi senin gibi. ınşallah sağlıkla kucağımıza almayı da nasip eder. Senin ikiz afacanlar nasıllar. :1rolleyes:yerimseniben Öpüyorummm. Şeniz Şeniz Şeniz

ayyyy bitanemm cok sevindimm canım allaha emanetsinizz

Sağol tatlışımmm. :1hug: :asigim: a.s. Allah razı olsun. Allah herkese nasip etsin. En kısa zamanda da sana inşallah. :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq: :içelim:

Canımmm ne güzel bir mesaj böylee. :asigim: :asigim: :asigim: Özenle seçilmiş bu kelimeler , güzel cümleler , o tatlı dilekler , içten dualar. Allah bin kere razı olsun. Çok mutlu ettin beni. Takviminden anladığım kadarıyla senin de bebişin gelip göbüşüne konmuş yakınlarda. Allah onu sana ve eşine bağışlasın. Sağlıkla kucağınıza almanızı diliyorum. :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq: Tekrar tekrar teşekkürler. Şeniz Şeniz Şeniz O bütün güzel dualarına da AMıNNNN diyorumm. :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq:

Bitanemm. :asigim: Şeniz Şükürler olsun ki gerçekleşti. Umut ile , sabır ile , şükür ile , dua ile. :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq: Senin için de çok dua ediyorum. Allah tedavini başarılı ile sonuçlandırsın inşallah. Senin ve eşinin yüzünü güldürsün. :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq: Ve çok geçmiş olsun canım. Kendine dikkat et. a.s. Çok önemli birşey değildir inşallah. Allaha emanet ol. :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq:

iyim canım merak etme soğukalınlığı....ama bu güzel haberle vücudum toparlanır hemencikkkk

dua ettiğini biliyorum....her zaman tüm iyi duygularım sana ...hep dinledin beni....benim de dualarım hep seninle...allahhh sizleri korusun.............

dua ettiğini biliyorum....her zaman tüm iyi duygularım sana ...hep dinledin beni....benim de dualarım hep seninle...allahhh sizleri korusun.............

Sağol canımm. Şeniz Kendim ve bebeklerim adıma sonsuz minnet sunuyorum. :asigim: :asigim::asigim:

Her zaman dinlemeye hazırım. :1hug: a.s. Ama artık güzel hikayeni dinlemek istiyorum. :hooray: Sonu mutlulukla biten hikayeni inşallah. :dance: Rabbim yazsın dilerimm. :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq: Bağışlasın. :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq:

ben seni tanımıyorum bende daha yeni sayılır buraya üye olalı demekki sabretmek ve her şekilde şikayet etmeden beklemenin sonucu böyle güzel böyel mutluluk verici oluyo allah isteyen arzulayan çocuk hasretiyle yanan herkese versin sen gene çok beklemeden alıcan bebişini inş kucağına benim eltim 12 sene bekledi 12 sene neler yapmadı çocuk uğruna sonunda oda aldı bebişini kucağına inş sende sağ sağlim alırsın kucağına bebişini hayırlısıyla dünyaya gelirde o duyguyuda burda açıklarsın bende 2 ay sonra alıcam bebeğimi meleğimi kucağıma inş herşey yolunda gider ve evinin neşesi gelir dünyaya

inşallahhh canım eğer kaderde böyle bir haberi vermek yazıyorsa inan ki ilk kişilerden biri sensin.......çok öpüyorum...hadi yat artık...unutma artık çok yormamalısın kendini:)

Sağol canım. Şeniz Allah razı olsun. Aminn , inşallahh. :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq: Eltin adına çok sevindim. :sm_cool: :sm_cool: :sm_cool: 12 yılın sonunda güneş doğmuş onun için çok şükür. :hooray: Sağlıkla da almış kucağına. İnşallah sen de sağlıkla kucaklarsın. :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq:Bizler de kucaklarız inşallah. :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq: Rabbim onları korusun. :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq:

inşallahhh canım eğer kaderde böyle bir haberi vermek yazıyorsa inan ki ilk kişilerden biri sensin.......çok öpüyorum...hadi yat artık...unutma artık çok yormamalısın kendini:)

Beni özel gördüğün için teşekkürler tatlım. Sabırsızlıkla bekliyorum. :dance: :dance: :dance:

Biz geç girdik zaten. Bugün çalıştım. Raporum bitmişti , işe döndüm. Akşam gelince yattım. Yemekten sonra yine yattım. 1 saat oldu daha geleli. Azıcık dinlenip yine bakınırım. Yarın tatil çok şükürrrr. :teytey: :teytey: :teytey: İlgine çok teşekkür ediyorum. Şeniz

nevrosky canım tebrikler daha yeni gördüm çok sevindim. allah kucağımıza aldığımız günleri de göstersin. olmayan v eisteyen herkese de versin :Saruboceq:

canım çok sevindim darısı tüm isteyenlere...rabbim sağlıcakla bebeklerini yada bebeğini kucağına almayı nasip eder...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…