Gebeliğe Hazırlık Polikistik Over Olup Hamile Kalmak İsteyenler Paylaşım 🌸🤰🏼

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
kızlar nasılsınız bugün ultrasondan kontrol etti catlamıs dedi ama ben ovulasyonda pozitif göremedim hangisine inanmalıyım bu işte 2 gün önceki testler dün daha hafifti.

Eklentiler

• IMG_20240714_213137.jpg
    71,6 KB · Görüntüleme: 22
Canım belki de 2. Teste çok yakın bı sürede catlamistir tam siliklesmemistir sen yapana kadar bence doktorun soyledigine inanmalisin MehmetinAnnesii
Canım belki de 2. Teste çok yakın bı sürede catlamistir tam siliklesmemistir sen yapana kadar bence doktorun soyledigine inanmalisin MehmetinAnnesii
insallah kuzum ya ben yinede devam edeyim gün asırı.bakalım.doktor bu ay belki hamilesin dedi ama ben hiç catlama belirtisi falan hissetmedim

Kizlar ovulasyon testim böyle doktor 13 üne ilişki olsun demişti bugün yumurta çatlamış dedi bu testler sizce 14-15 i pozitif olabilir mi.persembe yumurta vardı 13mm idi şimdi yumurta yok

Eklentiler

• Polish_20240716_210132646.jpg
    117,2 KB · Görüntüleme: 18
Beni günceller misin adet oldum sat 21 temmuz bat yok

Kızlar merhaba. Beni iyi dinleyin. Kurleri incirler havuclari bırakın.

1. Protein ağırlıklı beslenin
2. Gluteni hayatınızdan çıkarın.
3. Mercimek ekmeği tüketin.
4 . Spor yapın ve bol su için.
5 . İlişkiyi zevk için yaşayın.
6. Hamileyim diye göbüşünüzü sevin.
7. Multivitamin desteği alın.
8. Ceviz badem tüketmeye özen gösterin.

İleri derece pkoyum ve bunları yaparak iki defa normal yolla tamamen kendiliğinden gebeligim oldu. Bu surecte neler yasadiginizi ne hayal kirikliklari ile agladiginizi bizzat yasadigim icin biliyorum. Denemesi bedava. Tek şartım var. Gebeş olduğunuzda bana dua edeceksiniz.

saglıkla kucagınıza alın yavrunuzu pko engel degil hepimiz olacagız insallah multivitamin ne kullandınız takviyeler neler

saglıkla kucagınıza alın yavrunuzu pko engel degil hepimiz olacagız insallah multivitamin ne kullandınız takviyeler neler
Pharmqton gingseng onun dışında bir şey kullanmadım. Gebelik düşünmüyordum ama korunmuyordum da. Çünkü tedavisiz hamilelik olmuyordu. Tek amacım zayıflamaktı. Güzel olmak için yani. 0 karbonhidrat glutensiz ve sporla 25 kg verdim. Sonuç bebiş oldu

Maşallah guzel vermissiniz benim çok kilom yok 172 boy 62 kiloyum ama sanırım pko için yinede vermem lazım çünkü yıllar önce bir doktor yinede kilo ver demisti nekadar verirsen okadar iyi demisti.yumurtlama olmuyor sağlıklı yumurtlama.glutensiz beslenme hiç arastirmadim ama bakacağım.masallah size azminize.yavrunuza sağlıkla kavusun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…