Gebeliğe Hazırlık Polikistik Over Olup Hamile Kalmak İsteyenler Paylaşım 🌸🤰🏼

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Merhaba kızlar gebeligimi 83 ile öğrendim 5 haziranda . 8 haziranda tekrar kan verdim 400 cikti sonuc nasıl sizce bide gec döllenme benimki yüksek ihtimal çünkü doktor ultrasyondan baktı kese görülmedi. Yukselis nasıl sizce

Bende düzensizim ama 3 aydır beslenme düzeniyle birlikte günlerim düştü polysitol ek takviye olarak kullanmayı düşündüm gebeliğe katkısı olur mu ?
Olur tabi ki ben şuan metformin etken maddeli glukofaj kullanıyorum Dr yazdı ama inositol onun kadar etkili ve yan etkisi daha az diyen çok Dr var bir de doğal etken yani vitamin vücuda zararı da yok bence denenebilir

Selam kızlar, ben 2 ay önce 60 gün adet olmayınca pkos tanısı aldım, öncesi adetlerim hep düzenliydi kilo sorunum da yok ama lh değerim yüksek geldi. 1 ay ocean polysitol kullandım 1 aydır da doktorum inofolic combi önerdi. Bugün adetimin 35. Günü, ovülasyon testlerinde hiç pozitif görmediğim için gebe olmadığımı düşünüyorum ama adetim bittiğinden beri değerlendirmeye çalıştık, doktorum belli olmaz bi kan ver ona göre konuşalım dedi, akşam vereceğim testler pozitif olmadan ihtimal var mıdır sizce umutlanmaya da korkuyorum

Merabalar canım. Geç döllenme olduysa olmuş olabilir. Sen içini ferah tut. Hepimiz bu durumdayız. Rabbim en doğru zamanda nasip eder inşallah

Herkese merhaba. Bu ay ovülasyon testine başlayacaktım. İlk defa kullanıyorum ovülasyon testini. Aslında adetim cuma günü bitti. Ben merakımdan dün yaptım. Üstte ki dün yaptığım. Şaşırdım acaba bu kadar erken yumurta büyür mü diye. Bugünde aynı saatte tekrar yaptım altta ki gibi çıktı. Adet bitimi hemen yumurtlama olur mu bilgimiz var ? Yoksa testte mi bir sorun var anlayamadım

Uygulamalarda taratınca yüzde kaç çıkıyor birde pcosta bazımızın hiç yumurtlama görünmezken bazımızın hep pızitif çıkar sizde hep pızitif çıkanlardan olabilirsiniz ateş takibi yapıyor musunuz

Uygulamada dün %50 bugün %10 çıktı. Hayır ısı takibine başlayamadım bir türlü sabah işe giderken acele ettiğim için unutuyorum hep

Merabalar kızlar. Adetime daha 6 gün var ama yumurtlama haftasından beri çok kötü vucut ayak ağrısı çekiyorum. Bide çok halsizlik var. Hamile kalmış olabilir miyim. Hiç öyle yaşayan oldu mu

Merabalar kızlar. Adetime daha 6 gün var ama yumurtlama haftasından beri çok kötü vucut ayak ağrısı çekiyorum. Bide çok halsizlik var. Hamile kalmış olabilir miyim. Hiç öyle yaşayan oldu mu
Bide o zamandan beri vıcut sıcaklığım çok hep hararet yapıyorum. Hava buz gibi 3 gündür ama ben gene sıcaklıyorun

Merhaba kızlar ben bu ay tedaviye başladım gonalf iğne kullanacağım . Güncelleme sat : 10 Haziran bat:10 temmuz
İnşallah bu defa çift çizgiyi görelim

Valla yaşayan oldu mu bilmem ama bende de aynı şeyler var ama ellerimde uyuşuk gibi göğüs hassasiyeti ve kasıklarda ince bi sızı da eşlik ediyor iğne lerin etkisi mi bilmiyorum ama etkisi gelmiştir artık diyenlerde var kafam çok karısık ve zaman geçmiyor

Merhaba kızlar ben bu ay tedaviye başladım gonalf iğne kullanacağım . Güncelleme sat : 10 Haziran bat:10 temmuz
İnşallah bu defa çift çizgiyi görelim
Yaaa bende bu ay kullandım şimdi sonucu bekliyorım neler anlattı doktorunuz ne tavsiyeler verdi nasıl bir yol izleyecek ay hadi inşallah

Benimde kollarım hep uyuşuk göğüslere dokununca ağrıyolar. Ve iştahsızlık var. Zaten diyet yapıyordum 72 den bugün 63 e indim. Artık canım yemek istemiyor. 2 kaşık alıyorum doyuyorum. İnşallah tutmuştur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…