2024 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Hali Hali sen bebişi akşam uykusuna kaçta yatırıyosun sabah kaçta kalkıyor? En düzenli seninki galiba

Evet uyandığında agliyo duramayacak gibiysek mama veriyorum karnını duyuruyorum o da olmadı orhan osman in kolik müziği var yol eşliğinde onu dinleyince sustu hep çok şükür 🥰🥰
Harika bende ninni açıyorum o müzikleri denedim etkisi olmadı benimkinde😊 bende ağlayınca memeye alıyorum öyle uyuyo tekrar yolda

Kızlar 2 aylık oldu bebeğim. Bugun emzik verdim ilk kez direkt aldı ve uyudu. Normalde ellerini emiyordu uykuya gecmek ıcın. Meme reddi olmaz dimi? O açıdan korkuyorum

Kızlar 2 aylık oldu bebeğim. Bugun emzik verdim ilk kez direkt aldı ve uyudu. Normalde ellerini emiyordu uykuya gecmek ıcın. Meme reddi olmaz dimi? O açıdan korkuyorum
Bu tamamen şans galiba çünkü bazı uzmanlar meme reddi yapar diyolar bazıları yapmaz diyo emzirme danışmanları kesinlikle önermiyor ama bütün gün alırsa eğer öyleymiş. uykuya geçerken verebilirsiniz diyo çoğu hani uyuduktan sonra ağzından çekin şeklinde

Bende çok pişmanım başlarda alıyodu çocuk sonra korktum hiç vermedim şimdi ağzına değdiği an öğürüyo 🥲 emzik olsa yatağına koyar kolayca uyuturdum belki de
Emzik değiştirseniz? Benim doktorum geceleri verin dedi öyle yapacağım cunku cok zorlanıyorum artık

İnşallah 🥹🙏🏼 yol 8 saat ama 2 ye bölüp gidicez direkt 8 saatte çok yorulur çocuk diye uyandığında duruyor mu sizinkisi pusetinde bizimkisi bazen durmuyo ağlıyo kucağa almak da tehlikeli
Hayır durmuyo kucak istiyor uyanık olunca ben yanıma süt sağıp koymuştum ağlarsa veririm direkt diye sütü içerken uyumaya devam etti sizde öyle yapın bence

Emzik değiştirseniz? Benim doktorum geceleri verin dedi öyle yapacağım cunku cok zorlanıyorum artık
Başka emzik alır mı ki acaba bi deniyim ya belki de değişik gelir. Ben de çok zorlanıyorum benimkisi sadece göğüste uyuyo gündüzleri. Derin uykuya geçemiyo eğer yatırırsam yatağına emzikle geçebilir belki

Bende çok pişmanım başlarda alıyodu çocuk sonra korktum hiç vermedim şimdi ağzına değdiği an öğürüyo 🥲 emzik olsa yatağına koyar kolayca uyuturdum belki de
Ben ilk geceden beri veriyorum ama hala emziğe bi düşkünlüğü olmadı zoraki alıyor yani bana bi kolaylık sağlamadı belki sende de öyle olacaktı

Hayır durmuyo kucak istiyor uyanık olunca ben yanıma süt sağıp koymuştum ağlarsa veririm direkt diye sütü içerken uyumaya devam etti sizde öyle yapın bence
Ben de meme veriyorum ama uzun yol için sağılmış sütlerimden de alabilirim aslında kolaylık olue

Başka emzik alır mı ki acaba bi deniyim ya belki de değişik gelir. Ben de çok zorlanıyorum benimkisi sadece göğüste uyuyo gündüzleri. Derin uykuya geçemiyo eğer yatırırsam yatağına emzikle geçebilir belki
Benimki emziği işine geldiğinde alıyor ve asla uykuda işe yaramıyor oğlum da bütün gece ve gündüz tamamen kucağımda uyuyo boynum artık fıtık olacak hamak beşiklerden bile aldık yok illa kucağıma yapışıyor ne zaman atlatırız bu olayı bilmiyorum kulağa şaka gibi geliyor ama gerçekten sabaha kadar koltukta oturuyorum kucağımda bebek sabahlıyorum

Benimki emziği işine geldiğinde alıyor ve asla uykuda işe yaramıyor oğlum da bütün gece ve gündüz tamamen kucağımda uyuyo boynum artık fıtık olacak hamak beşiklerden bile aldık yok illa kucağıma yapışıyor ne zaman atlatırız bu olayı bilmiyorum kulağa şaka gibi geliyor ama gerçekten sabaha kadar koltukta oturuyorum kucağımda bebek sabahlıyorum
Yüzüstü yatırmayı denedin mi hiç

IMG_1385.png

Hali Hali fiyatına bakma indirime giriyor sık sık, bunu baya övüyorlar istersen fiyat takibi yap

X