2024 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Meme reddi yapmasından korkuyorum ama bu sekılde de bana cok yorucu oluyor. Kaçında ayda verdin emzik?
Daha yeni valla bi ara denedım almadı sonra gece kendı agzında oylayacak bir sey aradı resmen o ara verdım 2 haftadır falan alıyor tamamen gunduz de ama yavas yavas aldı

Evet artik dikkati dagiliyormus az önce okudum karanlık sakin bir ortamda emzirin ve boynunuza falan onun dikkatini çekecek bisey asın ki dikkati sizde olsun diyordu
Başka bisi olmasında kafasını cızmıs bıraz uzuldum

Evet artik dikkati dagiliyormus az önce okudum karanlık sakin bir ortamda emzirin ve boynunuza falan onun dikkatini çekecek bisey asın ki dikkati sizde olsun diyordu
Evet derken var mı yani sizin bebişte de ne yapıyor tam olarak

Otokoltuk alan var mı
360 Dönebilen
3 ayddan beri kullanılan
Dısarıyı gorebılecegı sekılde onerınız var mı acaba

Kızlar bebeğiniz size sürekli gülümsüyor mu? Ben konusunca dinliyor bana bakıyor dikaktlice ama gülümsemiyor öyle her zaman. Ama baska biri gelip onla konussa daha cok gülüyor . Sizde nasıl ? 2. Ay dolmak üzere bu arada.

Kızlar bebeğiniz size sürekli gülümsüyor mu? Ben konusunca dinliyor bana bakıyor dikaktlice ama gülümsemiyor öyle her zaman. Ama baska biri gelip onla konussa daha cok gülüyor . Sizde nasıl ? 2. Ay dolmak üzere bu arada.
Bizde tam tersi ben gözünün içine baktığım an başlıyo gülmeye başkalarını biraz daha dikkatli inceliyo ciddi bi ifadeyle 73 gün olduk şuan

Kızlar bez sayısı tavan bu yaz geleli sizde nasıl bir de kıyamıyorum çiş bile yapınca hemen alıyorum napmalıyım
Bende değiştiriyorum sık sık. O rahat etsin yeterki diyorum. Bu sıcakta ıslak ıslak durmasına çok müsade etmemeye çalışıyorum. Eğer bezini açarken sakinse bi süre öyle bırakıyorum hava alsın, rahatlasın diyr

Otokoltuk alan var mı
360 Dönebilen
3 ayddan beri kullanılan
Dısarıyı gorebılecegı sekılde onerınız var mı acaba
Otokoltuklar oturmaya başladıktan sonra kullanılmıyo mu. Çoğu oturur pozisyonda çünkü. Yatırılabilen var mı bilmiyorum. Erken oturtmaya çalışmak omurga sistemi için zararlı diye biliyorum.

Daha yeni valla bi ara denedım almadı sonra gece kendı agzında oylayacak bir sey aradı resmen o ara verdım 2 haftadır falan alıyor tamamen gunduz de ama yavas yavas aldı
Maşallah ona 🎉 hangi emziği verdin. Bende de bissürü emzik var. Hiçbirini almıyor

Maşallah ona 🎉 hangi emziği verdin. Bende de bissürü emzik var. Hiçbirini almıyor
Bibs var ıkı tane onları verıyorum ama kuvezde kalmıstı orda verıyorlardı bence ben unutturdum hic vermedım gelınce sonra vermek ıstedım almadı sonra bence hatırladı denedıkce gecelerı aldı uykuya dalarken sonra da hep aldı

Otokoltuklar oturmaya başladıktan sonra kullanılmıyo mu. Çoğu oturur pozisyonda çünkü. Yatırılabilen var mı bilmiyorum. Erken oturtmaya çalışmak omurga sistemi için zararlı diye biliyorum.
Ypk canım ılk andan ıtıbaren olanlar var galıba ben bi arastırayım olmadı sıze de anlatırım ogrenırsem:) çunku kucakta veya pusette tam baglamadan oturtmak cok tehlıkelı bir sımulasyon ızledım ödüm koptu

Bende değiştiriyorum sık sık. O rahat etsin yeterki diyorum. Bu sıcakta ıslak ıslak durmasına çok müsade etmemeye çalışıyorum. Eğer bezini açarken sakinse bi süre öyle bırakıyorum hava alsın, rahatlasın diyr
Aynen torbaları sünüyor yazık havalandırıyorum😅 oglumunkılere torba dıyorum ahahah

Ypk canım ılk andan ıtıbaren olanlar var galıba ben bi arastırayım olmadı sıze de anlatırım ogrenırsem:) çunku kucakta veya pusette tam baglamadan oturtmak cok tehlıkelı bir sımulasyon ızledım ödüm koptu
Ben poşette hem kendi kemerini bağlıyorum hemde arac kemerini o şekilde oturuyo o da mı tehlikeliymis anlamadim canim

Bebeginiz gece uyandi diyelim ki en son beslemenin uzerinden 2.5 saat gecmis, tekrar besliyor musunuz? Uyutmaya mi calisiyorsunuz

X