Gebeliğe Hazırlık Polikistik Over Olup Hamile Kalmak İsteyenler Paylaşım 🌸🤰🏼

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Selam doktora gittin mi ? Var mı yumurtalarında bir gelişme
Yaaa inanılnayacsk şekilde bi gelişme var çatlatma iğnesi vurulacagım yarın ama ıkı gundur ıncır yıyorum actıgım diğer Haziran temmuz topiğinde arkadaşlar incir yumurta buyumesıne yardımcı oluyor demişti catlaması için havuç yendiğini doktorundan söylemişti ama ıncırın bence faydası oldu şimdi bakalım döllenme olacak mı çatlama olacak mı ama sankı hamıleymısım gibi sevindim

Aaa çok sevindim. Kaç tane gelişmiş yumurtan? Evet havuç çatlaması için yaralıymış onu bende duymuştum. Yarın iğneden sonra heyecanlı bekleyiş başlıyor o zaman

Aaa çok sevindim. Kaç tane gelişmiş yumurtan? Evet havuç çatlaması için yaralıymış onu bende duymuştum. Yarın iğneden sonra heyecanlı bekleyiş başlıyor o zaman
Evet başlıyor hemde nasıl heyecan ama incir de kesinlikle büyütüyor bence yumurtasu gelişmeyen varsa kuru incir denemeli bence bu tavsiyeyi vereceğim aklıma gelmezdi gerçekten

Evet başlıyor hemde nasıl heyecan ama incir de kesinlikle büyütüyor bence yumurtasu gelişmeyen varsa kuru incir denemeli bence bu tavsiyeyi vereceğim aklıma gelmezdi gerçekten
hadi bakalım yarından sonra 14 gün burda geri sayım yapıcaz hayırlısıyla hayırlı haberi alırsın inşallah

o zaman geri sayıma cumartesi başlıyoruz kaç tane yumurtan gelişmiş ne dedi doktor peki

o zaman geri sayıma cumartesi başlıyoruz kaç tane yumurtan gelişmiş ne dedi doktor peki
Aynen aynen valla bir iki tane var dedi dosyaya yazdı kaç mm olduklarını falan ama ben dosyayı doktorda unuttum heyecandan reçeteleri alıp çıkmısım direk

Şimdi tekrar yaptım bişey varmı sizce ovulasyon var mi

Eklentiler

• IMG_20240607_003613.jpg
    86,6 KB · Görüntüleme: 9
  • IMG_20240607_003514.jpg
    88,4 KB · Görüntüleme: 8
Buda saat 17 de yaptigim

Eklentiler

• IMG_20240606_195335.jpg
    73 KB · Görüntüleme: 10
  • IMG_20240606_195321.jpg
    61,9 KB · Görüntüleme: 9
Bide kizlar benim ayın 2 sinde yumurta akı akıntım oldu ve ilişkide oldu ovulasyon tetsim böyleydi ben o akıntıdan ovulasyon olduğunu düşündüm. Yani yumurta döllendiyse ondan dolayı lh tetsim koyulasmaya başlamış olabilir mi.

Sanki hamile olacağım gibi hissediyorum belki psikolojik yani ama bu ay garip hissediyorum çok yorgunum başım ağrıyor ve hep uyumak istiyorum daha çok erken ama

Aynen aynen valla bir iki tane var dedi dosyaya yazdı kaç mm olduklarını falan ama ben dosyayı doktorda unuttum heyecandan reçeteleri alıp çıkmısım direk
Ahahah kaç tane olduğu önemli değil zaten önemli olan büyümesi hadi bakalım hayırlısı olsun

Yumurta döllenirse lh hormonu artıyor mu bilmiyorum ama tekrar yumurtluyor olabilirsin. Önce ki aylarda böyle olmuşmuydu?

Bende çok tüketmiştim kuru incir gelişsin diye ama aynı zamanda prolaktini yükseltiyormuş ve benim 25 olan prolaktinim sonrasında 72 çıktı ondan olma ihtimali olabilir diye düşünüyorum aklınızda olsun

Hımm bunu bilmiyorum bende bu sebeplerden hep doktorum ne derse onu yıyıp içiyordum ama iğne lerle bile gelişmedi yeter ne olacaksa olsun dedim bi 6-7 tane yedim iki gün içinde

Hımm bunu bilmiyorum bende bu sebeplerden hep doktorum ne derse onu yıyıp içiyordum ama iğne lerle bile gelişmedi yeter ne olacaksa olsun dedim bi 6-7 tane yedim iki gün içinde
Benimde o ay 2 tane yumurtam gelişmişti aşılama yapmıştık ama tutmadı hayırlısı neyse o oluyor canım inşallah faydasını görürsün

Sanki hamile olacağım gibi hissediyorum belki psikolojik yani ama bu ay garip hissediyorum çok yorgunum başım ağrıyor ve hep uyumak istiyorum daha çok erken ama
Al benden de o kadar. O kadar yorgunum ki her yerim ağrıyor. Kaslarom bacaklarom sürekli uyumak istiyorum. Çok ateş basması oluyor. Sanki bende hissediyorum ama çok erken dediğiniz gibi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…